Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Нюхаючи часник, ви допомагаєте собі зміцнити імунітет!

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Краса та здоров'я
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Професіонал
Модератор
Модератор

ПовідомленняНаписане: 21 лютого 2013 06:49 pm    Тема повідомлення: Нюхаючи часник, ви допомагаєте собі зміцнити імунітет! Відповісти цитуючи

Користь часнику для імунітету вже давно ні для кого не секрет.

Але не так давно фахівці Державного вашингтонського університету довели цей факт експериментально. Вчені встановили, що захисні властивості часнику обумовлені органічними сполуками сірки – діаллілсульфідами, які в оптимальній концентрації містяться в часнику і регулюють число хвороботворних мікроорганізмів, стимулюючи захисні сили організму. Можна просто розкладати в приміщенні нарізані кусочки часнику і вдихати його фітонциди.

Але щоб зміцнити здоров'я, потрібно звичайно, також правильно харчуватися та займатися спортом.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Краса та здоров'я Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)