Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" > Цікавинки > Жіноче уподобання – масаж, опитування
 

Жіноче уподобання – масаж, опитування


18-02-2013, 14:25. Розмістив: by Relax

Вибір салонних SPA-процедур дуже різноманітний. Не потрібно обмежуватися тільки послугами асортименту, до якого звикли, потрібно пробувати щось більш незвичайне. Особливо широкий вибір програм масажу – такого, як екзотичний. Адже процедура масажу володіє майже магічною силою впливу: особливою філософією і енергетикою. 67% жінок – назвали масаж самою улюбленою та розслабляючою процедурою.
Дуже популярна зараз процедура – масаж з використанням теплих трав'яних мішечків. Він особливо підходить у випадках, коли звичайні доторкання пальцями викликають неприємні, хворобливі відчуття або коли необхідно інтенсивне прогрівання тканин. Такий вид масажу може виконуватися на обличчі, всієї поверхні тіла та будь-якій проблемній зоні. Виготовляються мішечки з натуральної тканин і використовуються лише один раз, адже вони вбирають в себе піт, шлаки і токсини. Масаж мішечками стимулює обмінні процеси, поліпшує циркуляцію крові і лімфи, зволожує шкіру і дарує їй пружність. Крім того, ця процедура відмінно знімає м'язову напругу, допомагає при стресі та синдромі хронічної втоми. Але людям з серйозними судинними захворюваннями і проблемами з тиском вона не рекомендується.
Наступне місце серед екзотичних видів масажу займає традиційний китайський масаж – гуаша. Виконується він з використанням спеціальної пластини з рогу буйвола, панцира черепахи, напівдорогоцінного каміння, раковин, порцеляни або металу. Гуаша – це скульптурний масаж на основі впливу на глибинні шари шкіри і виведення з організму токсинів, надлишків рідини і жиру. Сама процедура масажу майже безболісна, але після неї, на шкірі можуть з'явитися почервоніння і невеликі синці – наслідок позбавлення організму від токсинів і шкідливих речовин. Проходять вони через два-три дні. Очікуваний ефект – пружність шкіри, підтягнуті контури і м'язи, запуск механізмів оздоровлення та загальний тонус.
   
Однією з найбільш незвичайних процедур вважається масаж співаючими тибетськими чашами нада. Дехто вважає, що звук чаш дарує чисті потоки енергії і робить думки людей більш світлими і добрими. Технічно масаж проводиться так: чаші розташовують на тілі, а масажист легким торканням приводить їх до того, щоб вони вібрували – і тіло реагує на заданий ритм, досягаючи внутрішньої душевної і фізичної гармонії. Всього декілька хвилин звукового масажу нада – і ви розслаблені, занурені в світ дивовижних звуків і знаходитеся в гармонії з собою. Їх вплив триває навіть після виходу з салону. Звук чаш запускає самовідновлювальні сили організму: він починає функціонувати більш активно, пробуджуючи тільки позитивні думки і емоції.
Якщо ж у вас немає можливості відвідати професіонального масажиста, ви можете порадувати себе легким масажем і вдома. Відразу після душу або ванни інтенсивно розітріть тіло рушником. На шкіру достатньо щедро нанесіть масло і втирайте його круговими рухами. Приділіть масажу кожної частини тіла не менше 5-7 хвилин. Масло для масажу можна придбати в звичайній аптеці або ж у магазинах, організаціях, які займаються реалізацією косметичних, відновлювальних засобів, наприклад Oriflame.

by Relax