UA RU ENG
 
Розділи порталу

  Дошка оголошень

  Символи міста

  Історія

  Пам´ятники

  Природа

  Фотогалереї

  Мапа міста

  Статистика

  Міська влада

  Підприємства

  Люди Сквирщини

  Пожежна частина

  Хлібозавод

  Військкомат

  Телефони

  Поштові індекси

  Архітектура

  Віра та релігія

  Цікавинки

  

Звістки із розділів
Значимим розділом Іnternet-порталу «Місто Сквира» є оновлений розділ – «Дошка оголошень». Тут ви можете безкоштовно розмістити будь-яке оголошення, на термін від 10 до 120 днів. Даний розділ вміщає в собі понад 80 різноманітних категорій, тому практично охоплює усі сфери життя міста та району. Оновлена «Дошка оголошень» має простий та зручний інтерфейс, массу оновлених функцій. Переконатися у цьому ви можете самі, відвідавши даний розділ.
Випадкове фото
Хмара тегів

Для перегляду потрібний
Flash Player 9
або вище.

Онлайн на сайті
Цікавинки : Сварки та конфліктні ситуації. Правильні відносини партнерів.
 
Ніколи не думали, чим відрізняється суперечка від сварки? А психологи з’ясували: поки перший вид дискусії не перейшов у другий, партнери чують один одного, а потім... тільки себе. Не згодні? Тоді відійдемо від аналізу і займемося більш конструктивними речами – подивимося в корінь проблеми і навчимося сваритися правильно.
Перш за все. Чи можна уникнути сварок у сім’ї? Напевно, так. А ось чи потрібно? Виявляється, ні. Але тільки в тому випадку, якщо мова йде про грамотне з’ясування причин конфлікту, а не про прицільне метання ножів, сковорідок й обіцянок піти до мами. Звичайно ж, свої образи й претензії висловлювати другій половині потрібно – по-перше, як інакше ваш партнер здогадається, що саме вас не влаштувало в його діях до такої міри, щоб грюкати дверима, по-друге, накопичені образи з часом перетворяться на той самий сніжний ком, який починає лавину. А, як ми знаємо, такі катаклізми вельми руйнівні, та наслідки їх найчастіше трагічні.
Тому, якщо назрів конфлікт, його не потрібно стримувати, роблячи незворушне обличчя. Потрібно про все поговорити, тільки без особистих образ та звинувачень в загибелі Помпеї. А також не забувати давати слово другій стороні.
Є обставини, які обтяжують будь-який конфлікт, будь-яку сварку. Їх важливо знати й уникати. Це, свого роду заборонений арсенал, коли не потрібно сваритися, навіть якщо дуже хочеться. Гірше потім, від сварки, буде тільки вам. Поговоримо детальніше про ці обставини, про ці ситуація в нашому житті.
Перша ситуація – сварки перед виходом у світ. Це похід в гості, в кіно, театр і т. д. Підсумок таких розбірок один – зіпсований настрій, який потрібно маскувати, заганяючи причину сварки у свідомість та підсвідомість. Відчуваєте загострення пристрастей, – не починайте сварку, краще відкладіть з’ясування стосунків до повернення. Без поспіху ви зможете бути куди розсудливішим і вирішите конфлікт «безкровно». Не виходить? Тоді краще нікуди не ходіть – похід не принесе ні радості, ні полегшення. Узялися сваритися – сидіть удома...
Друга ситуація – сварки при розставанні. Підсумок – те ж поганий настрій, і при цьому розлука підсвідомо сприймається як благість. У даному випадку, психологи радять дати можливість тому хто від вас їде, покинути вас з нормальним настроєм, щоб хотілося повернутися до люблячого серця, а не думати про примусове повернення «в оселю зла».
Наступна ситуація – сварки при гостях або в гостях, при батьках, сторонніх людях. Підсумок – настрій, такий же, як і при першій ситуації. А крім того, присутність при конфлікті близьких, робить примирення, як мінімум, більш складним, а то й зовсім неможливим. До того ж лаятися на людях ще й непристойно. Як же уникнути цієї конфліктної ситуації? Рішення просте – візьміть за правило з’ясовувати проблеми наодинці, щоб інші не викликали потім роздратування, мимоволі нагадуючи про неприємні моменти. І щоб не зіпсувати відносини з близькими, які (причому, можливо, з кращих міркувань) взяли участь у конфлікті.
Сварки пізно ввечері – це взагалі окрема тема й дуже чутлива ситуація із забороненого арсеналу. Адже втомлені після робочого дня, перевантажені зайвою інформацією, можливо, ще й голодні, партнери в цей час здатні поранити один одного куди болючіше, ніж збиралися! Якщо ви потрапили в дану ситуацію – терміново гальмуєте та обирайте для з’ясування стосунків благодатний час – вихідний день або ранок. Швидше за все, виявиться, що проблема не варта виїденого яйця.
Крім обставин, які наведені вище, коли не потрібно сваритися, є так звані заборонені тактики ведення бою у сварці. Вони також неприпустимі, якщо ви цінуєте один одного. І їх теж необхідно виключити із застосування – це тактика особистості, тактика мовчання, тактика виправдання себе, атакуюча тактика.
Тактика особистості. У сварці ми часто переходимо від предмета конфлікту на грубу критику особистих якостей: ти егоїст, з тобою неможливо ні про що домовитися, твоя необов’язковість мене дістала... і т. д. У даному випадки не потрібно все узагальнювати, постарайтеся конкретизувати своє невдоволення, зосередьтеся на обговоренні тільки одного (нинішнього) вчинку.
Тактика мовчання. Один зривається на крик, намагаючись щось довести, інший – наче в рот води набрав. Деякі мовчуни здатні бойкотувати свого партнера мало не місяцями. Зрештою один з партнерів (як правило, той, що кричить) оголошує перемир’я. Але сам конфлікт так і залишається невирішеним, а значить, неодмінно вибухне нова буря. У даному випадку, вам необхідно навчитися висловлюватися, не збирати в собі образи й ніколи не зволікати з примиренням. Крикунам варто уважніше контролювати гучність голосу, а мовчунам – потрібно без страху озвучувати свої міркування з приводу даної конфліктної ситуації.
Тактика виправдання себе. На фоні найменшої дрібної провини партнера, один з членів подружжя відразу ж заявляє: «Я – найкращий(-а) в світі, я для тебе все, я б ніколи, а якщо я і зробив(-ла), то це тільки тому, що ти така(-ий)!» Да-а-а... оце ситуація, і спробуй щось доведи... Але доводити нічого не потрібо. Якщо ви разом, то ймовірно, є на те вагома причина. Тобто, та людина, за рахунок якої ви намагаєтеся виглядати ідеалом, – ваша доля, ваша друга половинка, а не випадковий подорожній. Завжди поважайте його!
Атакуюча тактика. Один нападає, інший захищається. Але, обороняючись, людина не в змозі оцінити суть сварки – накал пристрастей стрімко зростає. Такий собі італійський варіант, який може призвести до найважчих наслідків, аж до бійки. Що робити в даній ситуації? Як правильно себе вести? Головне – намагайтесь зберігати спокій. Якщо вас звинувачують, навіть ображають, спробуйте встояти й твердо дати зрозуміти, що не станете вести діалог в такому тоні. У жодному разі не переходьте до дій у відповідь, закидаючи партнера докорами, намагайтеся загасити кофлікт спокоєм.
Як бачимо, багато різних конфліктних ситуацій, сварок трапляється в нашому житті. Від цього ми нікуди не подінемося. Головне мати правильне відношення зі свого боку, не бути тираном у сварці, розуміти, що ми просто люди і нам властиво багато в чому помилятися, ми багато в чому можемо бути не праві. І найчастіше – ми і є причиною сварки, головним винуватцем. Дивіться на себе з боку, давайте собі та вашому відношенню адекватну оцінку, не поспішайте ламати дрова. Важливо, щоб ви навчилися слухати свого партнера. Відчуваєте, що перегнули палицю, – миріться першим(-ою). Але пам’ятайте: вибачення не повинно виглядати, як благодіяння. Фраза типу «Ну добре, вибач», яка вимовлена крізь зуби, тільки ускладнить ситуацію. Якщо ви жінка, раджу вам рідше вдаватися до сліз. Жіночі сльози – аргумент, звичайно, вагомий, але використовувати його варто вкрай рідко. Інакше він не тільки перестане працювати, але й буде викликати роздратування. Бр-р-р. У жодному разі, не використовуйте секс, як засіб примирення! Інтим здатний розрядити обстановку, але протиріччя не вирішить. Спочатку миріться, а потім закріплюйте результат в ліжку.
Ну і, саме, саме ГОЛОВНЕ – просто забудьте образи! Не потрібно копатися в минулому. Усвідомлення нашої неправоти, або неправоти партнера приходить до нас швидко, чи не правда. НЕ зациклюйтеся на сварці, рухайтеся далі – до примирення і до спілкування. Будьте лідером у вирішенні конфлікту. Візьміть собі на замітку самий швидкий спосіб, як зняти напругу і звести конфлікт нанівець. Просто обійміть партнера, і шепніть на вушко: «Пробач, я був(-ла) не правий(-а)».

by Relax


Ключові теги: Відносини, Доброта, Жінка, Чоловік, Наслідки
 
 
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном. Детальніше тут.
 
Коментарі (0)  Роздрукувати
 
Написати коментар
   
 

Календар
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Прогноз погоди
VIP оголошення
Кумедний анекдот
Капітан атомного підводного човна викликає старпома:
- А що це за поштовх був хвилини дві назад?
- Так це... мічману Ковбасюку прийшла радіограма, що його дружина поїхала з якимось хахалем в Ніццу відпочивати.
- Ну і?
- Капець Ніцці...
Опитування на сайті
Оновлена «Дошка оголошень»!

Вау, супер! Так тримати!
Дуже добре, що оновили.
Сподобалося майже все, але...
Можна додавати фото – це добре!
Звичайна «Дошка оголошень».
Не сподобалася, хочу кращу.
Взагалі відстій, що ви наробили...
   
Авторське право  © 2007 - 2018   Зеленський Сергій Миколайович.  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна)  далі
Тематичний індекс цитування Яндекса (тІЦ)
.
Піднятися нагору