Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" > Віра та релігія > Сквиру відвідав Високопреосвященнійший Архієпископ Августин.
 

Сквиру відвідав Високопреосвященнійший Архієпископ Августин.


20-12-2012, 14:39. Розмістив: admin

Церква Успіння Пресвятої Богородиці, що біля центрального базару, одна з найактивніших та популярніших у місті Сквира. Тут, доволі часто, відбуваються різні богослужіння, служби, які присвячені тому чи іншому релігійному святу, події, урочисто відзначають храмове свято. Це не кажучи вже про щонедільні богослужіння. Служителі у церкві привітні та послушні, щиро служать своїми вчинками Богові.
Кожного недільного богослужіння у храмі завжди багацько людей, від малого і до літнього віку горожан. Сюди приходять поговорити з Богом, помолитися, поставити свічку, знайти спокій своїй душі. Відвідувачами цього храму є – як і прості мешканці міста, так і люди, які займають керівні, відповідальні посади. Дбають тут про кожного, вислухають, допоможуть. Велику роль, значення приділяють молоді, підростаючому поколінню. Прикладом, може слугувати, обряд благословення на навчання школярів, який відбувся перед початком цього навчального року. Після такого обряду, священики закликали юних сквирян бути старанними учнями, слухняними дітьми, добрими християнами.
Доволі часто відбуваються обряди вінчання, що каже нам про те, що молоді люди розуміють важливість цього обряду, обіцянки перед Богом, поєднуючи свої життя назавжди, в одну пару.
Гарно облаштований храм і при вході, висять церковні дзвони, в які періодично б'ють. Через дорогу від храму, знаходиться огороджена территорія, де планують і споруджують величний храм церкви Успіння Пресвятої Богородиці, який був зруйновий за роки правління комуністичної партії. Хоча, будівництво знаходиться на рівні закладання фундаменту, проте віряни та священники продовжують молитися і вірять Богові, що будівництво буде тривати і дійде свого завершального піку.
Активною ноткою життя церкви Успіння Пресвятої Богородиці став, нещодавній візит Високопреосвященнійшого Августина – Архієпископ Білоцерківський і Богуславський. Сталося це 16 грудня, у неділю. Усі цього чекали і ретельно готувалися.
Спільно із благочинним Сквирського району, настоятелем храму протоієреєм Андрієм Хомишаком, священиками сквирського благочиння, Високопреосвященнійший Августин відправив недільну службу, причастив прихожан церкви, звернувся з проповіддю до вірян, у якій закликав усіх жителів міста і району ревно молитися за спорудження нового храму (що через дорогу), у міру можливості – підтримати будівництво коштами, пообіцяв власну допомогу і сприяння, подарував кожному іконку Божої матері «Державна».
За рекомендацією благочинного о. Андрія Хомишака, Високопреосвященнійший Августин – Архієпископ Білоцерківський і Богуславський вручив високі нагороди прихожанам храму: орден Дмитрія Ростовського – голові райдержадміністрації М. Д. Горбалінському, почесні грамоти – редакторам районної газети «Вісник Сквирщини» та радіостудії «Шанс».