Значним розділом Іnternet-порталу «Місто Сквира» є оновлена – «Дошка оголошень». Тут можна безкоштовнорозмістити будь-яке оголошення, на термін від 10 до 120 днів. Даний розділ вміщує в себе більше 80 різних категорій, тому практично охоплює всі сфери життя міста та району. Оновлена «Дошка оголошень» має простий, зручнийінтерфейс, безліч оновлених функцій. Переконатися в цьому ви можете самі, відвідавши цей розділ.
Віра та релігія: Сквиру відвідав Високопреосвященнійший Архієпископ Августин.
Церква Успіння Пресвятої Богородиці, що біля центрального базару, одна з найактивніших та популярніших у місті Сквира. Тут, доволі часто, відбуваються різні богослужіння, служби, які присвячені тому чи іншому релігійному святу, події, урочисто відзначають храмове свято. Це не кажучи вже про щонедільні богослужіння. Служителі у церкві привітні та послушні, щиро служать своїми вчинками Богові.
Кожного недільного богослужіння у храмі завжди багацько людей, від малого і до літнього віку горожан. Сюди приходять поговорити з Богом, помолитися, поставити свічку, знайти спокій своїй душі. Відвідувачами цього храму є – як і прості мешканці міста, так і люди, які займають керівні, відповідальні посади. Дбають тут про кожного, вислухають, допоможуть. Велику роль, значення приділяють молоді, підростаючому поколінню. Прикладом, може слугувати, обряд благословення на навчання школярів, який відбувся перед початком цього навчального року. Після такого обряду, священики закликали юних сквирян бути старанними учнями, слухняними дітьми, добрими християнами.
Активною ноткою життя церкви Успіння Пресвятої Богородиці став, нещодавній візит Високопреосвященнійшого Августина – Архієпископ Білоцерківський і Богуславський. Сталося це 16 грудня, у неділю. Усі цього чекали і ретельно готувалися.
Віра та релігія: Свято Медового Спасу в церкві Успіння Пресвятої Богородиці.
14 серпня християнська церква зустріла свято Медового Спасу. Цього дня, у церкві Успіння Пресвятої Богородиці, благочинний Сквирського району – протоієрей Андрій Хомишак та священики району, разом з численними вірянами провели обряд богослужіння, освятили букети квітів, воду і мед.
Перший Спас називають Медовим, тому що стільники у вуликах до цього часу наповнені по вінця, і пасічники розпочинають збір меду. За традицією, лише з Медового Спаса дозволялося їсти освячений церквою мед.
Крім цього, це свято ще називають – свято Маковія (Маковея). Християнська церква вшановує сім святих мучеників – братів Маккавеїв (Авіма, Антоніна, Гурія, Єлеазара, Євсевона, Аліма й Маркелла), їхню матір Соломонію (чи Соломію) та їх учителя Єлеазара, які постраждали за відмову прийняти язичництво і прийняли мученицьку смерть. Саме тому, свято дістало цю назву – Маковія. Народ каже: де капала їхня кров, сходила велика полум'яна квітка, що одразу зацвітала, то і був мак.
Напередодні свята, дівчата виготовляли “маковійську квітку”, переважно з городніх і, частково, лісових квітів. Букет мав бути різнобарвним: з чебрецю, чорнобривців, кудрявців, настурцій, рути-м’яти, васильків, нагідок, маточника, польових сокирок, лугової материнки, роман-зілля тощо. Крім того, до «квітки» додавали і голівку невеличкого соняшника, і все це пов’язували червоною стрічкою. Дехто додавав кілька стеблин конопель чи льону.
Після виснажливої репетиції перед весіллям, священик у церкві, майже нервово, ще раз звертається до нареченого: - На запитання «Чи згодні ви стати чоловіком?» Треба відповідати «Згоден», а не «Будь що буде!» Вам зрозуміло!