Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" > Люди Сквирщини > Зігріває мудрістю і теплом душі – Світлана Володимирівна Галашевська
 

Зігріває мудрістю і теплом душі – Світлана Володимирівна Галашевська


2-04-2017, 15:51. Розмістив: admin

Ми розповімо вам про людину, яку хочеться ставити у приклад усім і кожному. Це – Світлана Володимирівна Галашевська. Вона працює вчителем початкових класів у Сквирському ліцеї. Але за той час, який вона пропрацювала у даному закладі, вона отримала величезну кількість приємних відгуків, побажань, щирих посмішок, подяк, як від батьків, так і від самих дітей.
Вона є найвищим авторитетом, взірцем мудрості і краси, найвищої професійності і безмежної відданості своїй справі для дітей, якими опікується. Кожен з її уроків – захоплюючий і цікавий, учні забувають про час на них, він пробігає, неначе одна мить. Увага дітей прикута до свого вчителя, до її слів, рухів. У неї немає вільної хвилинки ні під час уроків, ні на перервах. Світлана Володимирівна – завжди зі «своїми дітьми». Вони – її учні і її вихованці, тому потрібно допомогти, іншому щось підправити, другого навчити правильно поводитись. У класі завжди багато допоміжного наочного матеріалу. Очевидно, що вчителю для такої підготовки і такого проведення уроків потрібно багато працювати навіть вдома.
Велика людяність і принциповість – ось основні складові, якими вона керується у своїх справах, у своєму відношені до людей та до дітей. Оцінювання вихованців відбувається лише за знаннями – це першочерговий її принцип.
Надзвичайно працелюбна і дуже справедлива – така вона, Світлана Володимирівна. Завжди елегантна і красива, розумна, терпляча, стримана і принципова. Всі дівчатка класу, яким вона опікається, хочуть бути схожими на неї, і навіть кажуть, що їх діти підуть навчатися до неї. Бо вона – це той рівень професійності, якого мають прагнути усі.
Цікавими і змістовними є не лише уроки, які вона проводить в класі. Світлана Володимирівна чудово розуміє, що шкільне життя – це не лише навчальний процес (хоча його прерогатива – без сумнівів), але воно має бути багатогранним і цікавим.
Складно передати словами, які прекрасні свята для дітей організовує Світлана Володимирівна. Справжнє театралізоване дійство з піснями, конкурсами, іграми відбулося на Святого Андрія, 13 грудня. А з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня, Світлана Володимирівна разом з дітьми подарували присутнім незабутні хвилини справжнього захоплення і найглибших почуттів. Дуже гарні виступи дітей на святі, чудові слова про маму, бабусю. Пісні викликали сльози на очах не лише мам і бабусь, але й юних виконавців. Голоси дітей лилися, як дзвіночки, любов до своїх рідних іскрилася в їх очах. Світлана Володимирівна навчила говорити кожне слово з великим почуттям, співати не лише голосом, а й душею.
Незважаючи на те, що свято тривало близько двох годин, ніхто не відчував часу. Всіх поглинув цей святковий настрій, ця велика радість, які дарували Світлана Володимирівна та її вихованці. Хотілось залишатися в залі поруч з ними ще довго, чути їх спів, їх теплі і ніжні слова.
Які щасливі були мами і бабусі від отриманих подарунків: чудові квіти, аплікації, майстерно виготовлені дітьми і їх наставницею. Це Вона навчила, Вона підготувала, Вона провела. Вона – Світлана Володимирівна.
Якщо запитати будь-кого з батьків дітей, якими опікується Світлана Володимирівна, то кожен з них висловлюється про неї від щирого серця з почуттям подяки за все, що вона робить: за організацію свят, за знання дітей, за їх виховання, за велику любов, яку щоденно пробуджує в юних душах.
Тому ми й розповідаємо про таку людину, щоб усі сквиряни знали, що є такий Вчитель. Він живе серед нас і працює у Сквирській школі-ліцеї.