UA RU ENG
 
Розділи порталу

  Дошка оголошень

  Символи міста

  Історія

  Пам´ятники

  Природа

  Фотогалереї

  Мапа міста

  Статистика

  Міська влада

  Підприємства

  Люди Сквирщини

  Пожежна частина

  Хлібозавод

  Військкомат

  Телефони

  Поштові індекси

  Архітектура

  Віра та релігія

  Цікавинки

  

Звістки із розділів
Значним розділом Іnternet-порталу «Місто Сквира» є оновлена – «Дошка оголошень». Тут можна безкоштовно розмістити будь-яке оголошення, на термін від 10 до 120 днів. Даний розділ вміщує в себе більше 80 різних категорій, тому практично охоплює всі сфери життя міста та району. Оновлена «Дошка оголошень» має простий, зручний інтерфейс, безліч оновлених функцій. Переконатися в цьому ви можете самі, відвідавши цей розділ.
Випадкове фото
Хмара тегів

Для перегляду потрібний
Flash Player 9
або вище.

Онлайн на сайті
Люди Сквирщини : Анатолій Петрович Іщук – приклад чесної та сміливої людини
 
Свою трудову діяльність у Сквирському районі, Анатолій Петрович Іщук, розпочав після звільнення з лав Радянської Армії, в 1981 році, в райсанепідстанції на посаді помічника лікаря з гігієни праці. Нині й надалі тут працює, спрямовуючи свою діяльність, на покращення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища працюючого населення району. Він досконало володіє лабораторно-інструментальними методами контролю, щорічно проводить до тисячі замірів параметрів мікроклімату, більше двохсот замірів рівнів шуму на робочих місцях. До його професійних обов'язків також входить відбір проб (близько 100 проб щорічно) на визначення вмісту залишкових кількостей пестицидів у сільськогосподарській продукції.
Щороку, в Сквирському районі проводиться навчання працівників, робота яких пов'язана з використанням хімічних засобів, курсова підготовка спеціалістів середньої ланки з питань гігієни праці, загалом – понад 150 чоловік. Протягом останніх років, такі заняття з гігієнічних тем, проводить саме Анатолій Петрович.
Як людина, він – сміливий і відповідальний. Прикладом може стати 1986 рік, коли відбулася катастрофа на Чорнобильській АЕС. У той день, коли надійшла інформація про аварію, окремі працівники дезінфекційного відділу категорично відмовились виїжджати до зони ураження і звільнилися з роботи. Проте, Анатолій Петрович, був іншої думки. І 28 квітня 1986 року він першим очолив групу фахівців, що виїхали на межу 30 км. зони Чорнобильської АЕС в Поліський район. Зауважимо, що він не був фахівцем дезінфекційного відділу, але розуміючи серйозність катастрофи та її наслідків, сміливо поїхав у зону ураження, допомагати ліквідовувати лихо.
Тоді лише в окремих санепідстанціях були пересувні дезінфекційно-душові установки, так звані ДДА, в тому числі і в Сквирській райсанепідстанції. Наші фахівці, на чолі з Анатолієм Петровичем, розгорнули автодушову і цілодобово проводили омивання ліквідаторів, військовослужбовців полку цивільної оборони. Автодезкамери, які мали високі рівні радіаційного забруднення, потім залишалися на місці проведення робіт.
Минув час, люди повернулися з місця ліквідації катастрофи та продовжили роботу в закладі санстанції. Шкода тільки, що у той період не видавались відрядження, тому Іщук Анатолій Петрович так і до сьогодня, не визнаний ліквідатором, як інші працівники райсанепідстанції, хто в квітні-травні працював у зоні Чорнобиля.
На теперішній час, Анатолій Петрович, постійно працює в комісіях при райдержадміністрації, які розглядають питання, що стосуються агропромислового комплексу. У минулому, починаючи з 90-х років, ініціював питання щодо впорядкування, зберігання, застосування невідомих пестицидів. А у 1997 році, у всіх господарствах району була проведена інвентаризація, перезатарення відповідних пестицидів. Саме цього року, Анатолій Петрович, брав активну участь у роботі районної комісії за участю спеціалістів райдержадміністрації, районної ради щодо збору та утилізації заборонених до використання засобів захисту рослин, які накопичились в господарствах Сквирського району. Загалом було зібрано та перезатарено майже 116 тонн засобів захисту рослин, утилізовано – 106 тонн.
Анатолій Петрович користується заслуженою повагою і авторитетом у колективі Сквирської райсанепідстанції. До його порад дослухаються молоді спеціалісти, для багатьох – він є прикладом високопрофесійного фахівця, чесної, сумлінної і відповідальної людини, яка завжди готова прийти на допомогу, не шкодуючи ні сил, ні здоров'я.


Ключові теги: Мужність, Відповідальність, Карантин, Квітень, Аварія, Допомога, Наслідки
 
 
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном. Детальніше тут.
 
Коментарі (0)  Роздрукувати
 
Написати коментар
   
 

Календар
«    Січень 2021    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Прогноз погоди
VIP оголошення
Кумедний анекдот
Листоноша з рекомендованим листом, перед тим, як увійти у хвіртку дачного будинка, раптом бачить табличку: «ОБЕРЕЖНО! ЗЛИЙ ПАПУГА!»
Трохи повагавшись, вона все ж робить висновок, що папуга не може бути небезпечним, і заходить на подвір'я.
Побачивши листоношу, папуга починає кричати зі своєю жердинки:
- Рекс, фас!!! Рекс, фас!!!
Опитування на сайті
Оновлена «Дошка оголошень»!

Вау, супер! Так тримати!
Дуже добре, що оновили.
Сподобалося майже все, але...
Можна додавати фото – це добре!
Звичайна «Дошка оголошень».
Не сподобалася, хочу кращу.
Взагалі відстій, що ви наробили...
   
Авторське право  © 2007 - 2021   Зеленський Сергій Миколайович.  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна)  далі
Тематичний індекс цитування Яндекса (тІЦ)
.
Піднятися наверх