UA RU ENG
 
Розділи порталу

  Дошка оголошень

  Символи міста

  Історія

  Пам´ятники

  Природа

  Фотогалереї

  Мапа міста

  Статистика

  Міська влада

  Підприємства

  Люди Сквирщини

  Пожежна частина

  Хлібозавод

  Військкомат

  Телефони

  Поштові індекси

  Архітектура

  Віра та релігія

  Цікавинки

  

Звістки із розділів
Значимим розділом Іnternet-порталу «Місто Сквира» є оновлений розділ – «Дошка оголошень». Тут ви можете безкоштовно розмістити будь-яке оголошення, на термін від 10 до 120 днів. Даний розділ вміщає в собі понад 80 різноманітних категорій, тому практично охоплює усі сфери життя міста та району. Оновлена «Дошка оголошень» має простий та зручний інтерфейс, массу оновлених функцій. Переконатися у цьому ви можете самі, відвідавши даний розділ.
Випадкове фото
Хмара тегів

Для перегляду потрібний
Flash Player 9
або вище.

Онлайн на сайті
Люди Сквирщини : Справжній фахівець своєї справи – Олександр Віталійович Жовніренко
 
На сьогоднішній день, публічне акціонерне товариство Укртелеком (ПАТ «Укртелеком») – є основним лідером телекомунікацій України. Основна мета підприємства полягає в тому, щоб задовольняти потреби підприємств та громадян України в телекомунікаційних послугах високої якості.
У місті Сквира знаходиться центр продажу та обслуговування ПАТ «Укртелеком» – Цех телекомунікаційних послуг №9. Тут здійснюють підключення та обслуговування абонентів: фіксованої телефонії, Інтернет; мобільного зв'язку ТОВ «Тримоб». Також, є можливість придбати абонентське обладнання, картки передплачених послуг, картки поповнення рахунку, сплатити за телекомунікаційні послуги. Якість роботи цеху злагоджена та відмінна. Цю злагодженість та гармонійність створюють працівники підприємства, які відповідально відносяться до покладених на них обов'язків. Одним з них – є Олександр Віталійович Жовніренко. На даний момент він працює інженером районної АТСК 100/200, яка обслуговує понад 4000 абонентів, споживачів міста та району.
Олександр Віталійович Жовніренко працює у ПАТ «Укртелеком» з 1990 року. Тоді, звичайно, підприємство не мало таку назву. Це була мережа електрозв'язку колишнього СРСР. Пiсля проголошення незалежностi України в серпнi мiсяцi 1991 року, дана галузь потребувала кардинальних реформ, тому що значно вiдставала вiд розвинених країн як за рiвнем технологiй, так i за рiвнем забезпечення попиту на послуги зв'язку.
Йшов час, відбувалися реформи у сфері зв'язку. Спочатку, у 1993 році, відбувся розподiл системи зв'язку на двi пiдгалузi – пошту та електрозв'язок – на базi державного пiдприємства зв'язку було створено два об'єднання: Українське об'єднання поштового зв'язку «Укрпошта» та Українське об'єднання електрозв'язку «Укртелеком» (до 1994 року – «Укрелектрозв'язок»). Потім, протягом 1994–1997 рокiв, до новоствореного об'єднання приєднувалися інші підприємства зв'язку, а у 1998-2000 роках – відбулася реструктуризацiя, під час якої було проведено комплекс органiзацiйно-економiчних, фiнансових, правових та технiчних заходiв. Далі, у 1999 році, розпочалася славнозвісна корпоратизацiя Укртелекому, а 5 сiчня 2000 року, підприємство зв'язку було зареєстровано як вiдкрите акцiонерне товариство «Укртелеком», яке згодом змінило назву на ПАТ «Укртелеком».
Одним словом – великі та значні зміни, реформи, перетасування відбувалися у підприємстві зв'язку. Але все це – не вплинуло на бажання Олександра Віталійовича працювати у цій сфері. Початком його трудової діяльності була робота електромонтером у мережі електрозв'язку міста Сквира. Потім, заочно навчався і закінчив Київський коледж зв'язку – це дало йому змогу займати більш відповідальні посади. І незважаючи на всі зміни та реформи, він і надалі продовжує працювати, є справжнім фахівцем своєї справи, відданий їй протягом багатьох років. Доказом цього є його трудова книга, у якій є лише один, єдиний запис.


Ключові теги: Люди, Укртелеком
 
 
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном. Детальніше тут.
 
Коментарі (2)  Роздрукувати
 
Коментар #1 від Віктор 29 січня 2013 16:41
 
Група: Гості
Реєстрація: --

Такі історичні дані, про те як все змінилося. Зараз живеш, і вже не памятаєш як все відбувалося. А тут - прочитав, освіжилося. Дякую.
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Коментар #2 від Саша 31 січня 2013 17:20
 
Група: Гості
Реєстрація: --

Це ж мій знайомий... оце так. А я й не знав, що скільки років він працює в Укртелекомі.
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Написати коментар
   
 

Календар
«    Жовтень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Прогноз погоди
VIP оголошення
Кумедний анекдот
Сидять дві сусідки на лавці та й розмовляють. Одна іншій каже:
- Нещодавно, подруга дала мені почитати одну книжку: "Отрута. Учора, сьогодні, завтра." Так чоловік, як вгледів цю книгу, то уже третій день - посуд миє, приходить додому тверезий, сміття виносить, і в усьому зі мною згоден...
Опитування на сайті
Оновлена «Дошка оголошень»!

Вау, супер! Так тримати!
Дуже добре, що оновили.
Сподобалося майже все, але...
Можна додавати фото – це добре!
Звичайна «Дошка оголошень».
Не сподобалася, хочу кращу.
Взагалі відстій, що ви наробили...
   
Авторське право  © 2007 - 2018   Зеленський Сергій Миколайович.  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна)  далі
Тематичний індекс цитування Яндекса (тІЦ)
.
Піднятися нагору