UA RU ENG
 
Розділи порталу

  Дошка оголошень

  Символи міста

  Історія

  Пам´ятники

  Природа

  Фотогалереї

  Мапа міста

  Статистика

  Міська влада

  Підприємства

  Люди Сквирщини

  Пожежна частина

  Хлібозавод

  Військкомат

  Телефони

  Поштові індекси

  Архітектура

  Віра та релігія

  Цікавинки

  

Звістки із розділів
Значним розділом Іnternet-порталу «Місто Сквира» є оновлена – «Дошка оголошень». Тут можна безкоштовно розмістити будь-яке оголошення, на термін від 10 до 120 днів. Даний розділ вміщує в себе більше 80 різних категорій, тому практично охоплює всі сфери життя міста та району. Оновлена «Дошка оголошень» має простий, зручний інтерфейс, безліч оновлених функцій. Переконатися в цьому ви можете самі, відвідавши цей розділ.
Випадкове фото
Хмара тегів

Для перегляду потрібний
Flash Player 9
або вище.

Онлайн на сайті
Новини : Місцеві вибори 2015 року на Сквирщині. Результати виборів.
 
Як нам всім відомо, нещодавно (25 жовтня 2015 року) відбулися вибори у місцеві круги влади – чергові (кожних п`ять років) вибори мера міста Сквира, чергові вибори депутатів у міську рада, а також вибори сільських голів та депутатів сільських рад.
Претендентів і кандидатів було досить багато. Були представники майже з усіх політичних партій в Україні. Що й казати, адже тільки на місце мера міста Сквира було 10 кандидатів. Звичайно, кандидатом був і теперішній мер Писаренко Віталій Григорович – громадянин України, освіта вища, безпартійний, самовисуванець. Були і нові імена у списку кандитатів на мера міста Сквира, але в основному усі знайомі нам люди, які живуть у місті та працюють на його благо.

Ось перелік кандидатів на посаду міського голови міста Сквира на виборах 25 жовтня 2015 року:

  1. Гетманчук Костянтин Степанович – від радикальної партії Олега Ляшка, здається у Сквирському ДАІ раніше працював.
  2. Горбалінський Володимир Миколайович – самовисуванець, у минулому перший заступник міського голови.
  3. Гривачевська Лариса Миколаївна – від політичної партій "УКРОП", адвокат.
  4. Декальчук Марина Вячеславівна – самовисуванець, головний бухгалтер ТОВ "Євро-Паливо".
  5. Добровольський Володимир Олександрович – від політичної партії "Воля", нині перший заступник міського голови.
  6. Загороднюк Олексій Юрійович – від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", приватний підприємець.
  7. Іванченко Олена Вікторівна – від політичної партії "Патріотичний рух", заступник голови Сквирської РДА.
  8. Писаренко Віталій Григорович – самовисуванець, теперішній мер після виборів 2010 року.
  9. Скочко Валерій Анатолійович – від політичної партії "СОЛІДАРНІСТЬ" блоку Петра Порошенка, перший заступник Боярського міського голови.
  10. Славінська Оксана Вікторівна – самовисуванець, заступник редактора районної газети "Вісник Сквирщини".
Кандидатів до Сквирської міської ради було значно більше – балатувалося 202 кандидати. Дехто одночасно висував свою кандидатуру, як на міського голову, так і на депутата до міської ради (наприклад, Добровольський Володимир Олександрович). Весь перелік кандидатів описувати не будемо, освітлимо лише їх кількість у розрізі політичних партії:

Від аграрної партії України – 26 кандидата.
Від політичної партії "СОЛІДАРНІСТЬ" блоку Петра Порошенка – 24 кандидата.
Від політичної партії "Воля" – 19 кандидатів.
Від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" – 27 кандидата.
Від політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" – 10 кандидата.
Від політичної партії "Опозиційний блок" – 13 кандидатів.
Від політичної партії "Патріотичний рух" – 14 кандидатів.
Від політичної партії "УКРОП" – 27 кандидата.
Від радикальної партії Олега Ляшка – 26 кандидата.
Від соціалістичної партії України – 16 кандидата.

Доволі значна кількість кандидатів, беручи до уваги той факт, що Сквирська міська рада вміщає (кількісний склад ради) всього 26 крісел. Хоча й місто Сквира не займає перше місце по кількості зареєстрованих кандидатів, в інших районах зафіксована і більша кількість кандидатів, з такою ж самою вмістимістю крісел у міській раді. Але, як то кажуть – це вже не наша з вами справа, як вони будуть ділити між собою ті крісла. Може воно й накраще, що кандидатів так багато – адже за реєстрацію одного кандидата на місцевих виборах 2015 року треба було сплатити державі 1518 грн. Отак помножити цю суму на всіх кандидатів по Україні, і виходить не хиленька сума. Думаю рахувати ви вмієте самі, беручи до уваги той факт, що загальна кількість зареєстрованих кандидатів у виборчих списках по Україні склала – 210015 кандидатів. Найбільший процент склали кандидати від політичної партії "СОЛІДАРНІСТЬ" блоку Петра Порошенка – 13,27% та політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" – 12,35%. Від усіх інших партій процент кандидатів склав менше 10% від загальної кількості кандидатів.
Але досить вже про ці цифри... Хоча ні. Скажу, ще про кількість кандидатів до Сквирської районної ради. Отже, кількість кандидатів на вибори в списках склала – 197 кандидати, а Сквирська районна рада лише вміщає всього 34 крісла (ото давка! ага!). Кандидати були від усіх політичних партії, які були представлені до виборів у Сквирську міську владу, крім соціалістичної партії України. Кандидатів від останньої до Сквирської районної ради не було.
Вибори розпочались згідно розкладу о 8 годині ранку і тривали на всіх виборчих дільницях до 8 години вечора. Явка виборці була відносна, черг не було, масової штовханини також. Все було спокійно. Як показали результати, загальна явка виборців по місту Сквира та Сквирському районі склала 50,8%. Тобто, половині виборців були "до бані" ці вибори. Чому? Можливо тому, що заздалегідь розуміють, що їхній голос нікому не потрібен, бо вже все вирішено ще до них, ще до того як вони буцім-то будуть голосувати. Можливо, комусь було "ліньки" йти на вибори, або хтось мав більш важливіші справи. Я засуджувати чи оправдовувати нікого не збираюсь... Кожен сам відповідає за свої вчинки і чинить так, як вважає за потрібне. Це суті не міняє і 50,8% – це остаточний показник явки виборців на виборах.
Але як би там не було, скільки б виборців не прийшло – вибори відбулися, голоси підраховані. Є переможці – обрані народом депутати, обраний народом міський голова міста Сквира. Отож результати.
За результатами голосування на чергових місцевих виборах 2015 року міським головою міста Сквира став Скочко Валерій Анатолійович, набравши 19,9% голосів від загальної кількості виборців. Буквально з розривом у 26 голосів, він обійшов кандидата Писаренка В. Г. (мера міста 2010-2015 рр.). За Скочко Валерія Анатолійовича віддали свої голоси 985 виборців, а за Писаренко Віталій Григорович – 959 голоси. Третє місце посідає Іванченко Олена Вікторівна – 749 голоси.
Отже, переможцем виборів на міського голову міста Сквира став Скочко Валерій Анатолійович від політичної партії "СОЛІДАРНІСТЬ" блоку Петра Порошенка. Ну що ж, вітаємо його і бажаємо успіхів та натхнення на поприщі мера міста Сквира. Тим більше, що досвід роботи у цій сфері у нього вже є, адже раніше він вже обіймав дану посаду. Людина тямуща, знає що та як. А далі поживемо та й побачимо. Будемо судити по ділах, які він буде робити, і будемо бачити чи вірний вибір зробили мешканці міста на виборах. Успіхів йому!

Обраними на посади сільських голів у Сквирському районі стали наступні кандидати:

Антонівська сільська рада – Денисюк Вадим Вікторович
Буківська сільська рада – Пономарьова Ольга Леонідівна
Великоєрчиківська сільська рада – Чмирь Сергій Миколайович
Великополовецька сільська рада – Марченко Галина Миколаївна
Горобіївська сільська рада – Хвиль Юрій Антонович
Домантівська сільська рада – Гончарук Валентина Василівна
Дулицька сільська рада – Чарупа Наталія Яківна
Каленнівська сільська рада – Гуменюк Володимир Анатолійович
Кам'яногребельська сільська рада – Лось Тетяна Сергіївна
Красноліська сільська рада – Шабатин Віктор Олексійович
Кривошиїнська сільська рада – Дубець Віктор Іванович
Ленінська сільська рада – Дячук Олександр Володимирович
Малоєрчиківська сільська рада – Баблюк Наталія Олексіївна
Малолисовецька сільська рада – Свінцицький Богдан Віталійович
Мовчанівська сільська рада – Левадній Роман Олександрович
Оріховецька сільська рада – Навроцький Сергій Вікторович
Пищиківська сільська рада – Соловей Юрій Петрович
Пустоварівська сільська рада – Скочинський Микола Олександрович
Рогізнянська сільська рада – Верещінська Катерина Володимирівна
Рудянська сільська рада – Згардівська Наталія Анатоліївна
Самгородоцька сільська рада – Титарчук Василь Іванович
Селезенівська сільська рада – Пасічник Василь Миколайович
Тхорівська сільська рада – Кулеша Антоніна Євгенівна
Чубинецька сільська рада – Ковальчук Валентина Василівна
Шаліївська сільська рада – Бовкун Любов Миколаївна
Шамраївська сільська рада – Левіцька Валентина Петрівна
Шапіївська сільська рада – Іванець Тамара Олександрівна

Як бачимо, практично нічого не змінилося – хто був головою сільської ради, той і залишився! Що це нам каже? Перший варіант, люди довіряють цим головам і обирають їх знову, або другий варіант – у нас все вже куплено наперед. Хоча певні зміни кандидатур і є, їх можна побачити, порівнявши результати виборів 2010 та 2015 років.
Найбільшою політичною партією у процентному співвідношенні, яка посіла перше місце по кількості обраних голів стала ПАРТІЯ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" – 6,44%. Хоча їй далеко до показника 79,55%. Саме цей показник посідають обрані голови, які вказали політичну приналежність – "Самовисування" (чи не дивно?!). Ну і на третьому місці знаходиться політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" – 3,42%.
Отакі пироги. Вибори відбулися. Керівництво міста, сіл – обрано. Ради набрали необхідну кількість кандидатів. Залишається сподіватися, що вони не будуть забувати про нас, про простих людей, які мешкають у місті, у районі. Будемо вірити, що ці зміни принесуть користь (хоча навряд чи) для нашого міста та нашої землі. Що народні обранці виправдають вибір народу Сквирщини і принесуть зміни у наше життя, покращать його, будуть турбуватися перш за все за нас (аж смішно, коли пишу), за місто, за село. І постанови та рішення нової місцевої, сільської влади будуть наповняти нас гідності за саму владу, гідності за те, що я українець, що я сквирянин і живу на Україні.


Ключові теги: Вибори, Влада, Довіра, Закон, Майбутнє, Сквирський район, Стабільність
 
 
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном. Детальніше тут.
 
Коментарі (2)  Роздрукувати
 
Коментар #1 від Олександр 3 листопада 2015 14:10
 
Група: Гості
Реєстрація: --

Голосуй, чи не голосуй? Яка різниця? Мені від цього не холодно, ні жарко...
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Коментар #2 від Іван 19 листопада 2015 12:36
 
Група: Гості
Реєстрація: --

То хто переміг, хто став мером міста Сквира? Скочко чи Писаренко? Коли буде рішення суду? Хто що знає?
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Написати коментар
   
 

Календар
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Прогноз погоди
VIP оголошення
Кумедний анекдот
Один з постійних відвідувачів ресторану завжди давав щедрі чайові офіціантові, який його обслуговував. Прийшовши одного разу на обід, він побачив, що його обслуговує інший офіціант.
- А де колишній хлопець? – поцікавився відвідувач.
- Він програв вас у карти.
Опитування на сайті
Оновлена «Дошка оголошень»!

Вау, супер! Так тримати!
Дуже добре, що оновили.
Сподобалося майже все, але...
Можна додавати фото – це добре!
Звичайна «Дошка оголошень».
Не сподобалася, хочу кращу.
Взагалі відстій, що ви наробили...
   
Авторське право  © 2007 - 2020   Зеленський Сергій Миколайович.  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна)  далі
Тематичний індекс цитування Яндекса (тІЦ)
.
Піднятися наверх