UA RU ENG
 
Розділи порталу

  Дошка оголошень

  Символи міста

  Історія

  Пам´ятники

  Природа

  Фотогалереї

  Мапа міста

  Статистика

  Міська влада

  Підприємства

  Люди Сквирщини

  Пожежна частина

  Хлібозавод

  Військкомат

  Телефони

  Поштові індекси

  Архітектура

  Віра та релігія

  Цікавинки

  

Звістки із розділів
Значним розділом Іnternet-порталу «Місто Сквира» є оновлена – «Дошка оголошень». Тут можна безкоштовно розмістити будь-яке оголошення, на термін від 10 до 120 днів. Даний розділ вміщує в себе більше 80 різних категорій, тому практично охоплює всі сфери життя міста та району. Оновлена «Дошка оголошень» має простий, зручний інтерфейс, безліч оновлених функцій. Переконатися в цьому ви можете самі, відвідавши цей розділ.
Випадкове фото
Хмара тегів

Для перегляду потрібний
Flash Player 9
або вище.

Онлайн на сайті
Новини : Як телеканал «1+1» сплюндрував місто Сквира на всю Україну
 
Уривок з телепрограми «Українські сенсації»
УВАГА! Для перегляду даного відео у вашому браузері
функція flash-відтворення повинна бути увімкнена!
Оце такої, нарешті дочекалися. Місто Сквира почали показувати по телебаченню. Цьому ж потрібно тільки радіти, але чому в моїх словах звучить іронія та сарказм. Усе дуже просто – краще взагалі було нічого не знімати про Сквиру, чим знімати у такому жахливому світлі, показати, що місто Сквира – це занедбане і зачухане містечко, де живуть одні алкоголіки та наркомани. Я думаю ви мене зрозумієте, коли переглянете уривок з програми «Українські сенсації», що вище. Я взяв саме основне із загального відео, те, що стосується нашого міста.
Це було 13 лютого 2014 року, увечері я дивився телевізор, мимоволі клацав з каналу на канал. Аж раптом мою увагу привернув до себе канал «1+1», з репортажем про секти, які є в Україні. Спочатку все йшло досить непогано, я навіть рота розкрив від цікавості, а потім десь у другій частині програми, я побачив на екрані знайомі пейзажі, я побачив наше місто Сквира. Яке ж було моє розчарування, коли із телевізора почали звучати ці спотворені факти про наше місто, з самого початку, як тільки мова пішла про наше місто. Я не буду переказувати усі слова ведучого, голосу за кадром, ви самі можете їх почути, переглянувши даний уривок, а той повністю усю програму. Внизу даної сторінки є прямі посилання, де можна переглянути дану програму на офіційному сайті телеканалу «1+1», і є посилання, щоб скачати повне відео, даної програми собі на комп’ютер.
Загалом, я переглянув усю програму до кінця, з усіма подробицями, не пропустив нічого. На центральному телебаченні, дану програму про Сквиру показали у два періоди часу. Спочатку увечері о 22:15, а потім за північ, ближче підранок о 04:25. Після перегляду такого, у мене виникло суттєве обурення, ось і тому я вирішив написати тут, показати, що вони помиляються і не мають права так сплюндровувати наше місто.
Журналісти телеканалу «1+1» зачепили можна сказати майже всіх, усім дісталося. Від самого початку і до кінця. Говорилося про нашу молодь, що вона напивається, що аж гай шумить, кожен день та ще й до обіду. Тільки цікаво, де вони побачили нашу молодь п’яною, адже в основному всі на уроках, навчаються у школі чи на різних гуртках, уже після шкільних занять. Журналісти так просто собі «ляпнули», те що їм потрібно, а яка насправді у нас молодь, чим займається – їм просто було «до лампочки». Та я думаю ви і самі знаєте, шановні мешканці міста Сквира, яка у нас молодь. Гріх жалітися, хоча звичайно є і свої труднощі та проблеми (та де їх немає), але в основному підростаюче покоління, молодь міста – це активні діячі, приклади для наслідування, кожен намагається знайти себе у цьому бурхливому житті. Кажу так, бо знаю своїх знайомих, маю друзів, сам молодий. І в жодному разі ніхто з них не топить своє життя у бутилці чи горілці, а кожен має перспективне бачення свого майбутнього і докладає зусиль, свої вміння, щоб досягти бажаного, того про що мріє.
Згадали у програмі «Українські сенсації» також і про наші розбиті дороги, хоча куди не глянь по Україні, питання розбитих доріг залишається актуальним для його вирішення. Беручи ж до уваги наше місто Сквира, то стан доріг у нас ще у дуже задовільному стані. Якщо взяти для порівняння місто Біла Церква – гігант (у всіх сферах життя) по відношенню до Сквири, то у Білій Церкві, є куди гірші дороги, чим у місті Сквира. Але не буду поглиблюватися у справи з дорогами, кожен хай сам зробить свої висновки. Знаю лише, що за дорогами у місті Сквира дивляться, якщо потрібно ремонтують, хоча б закривають ями (латають), то точно. Особливо навесні, коли зійде сніг, а вода по вимиває старі та нові ями. Сквиряни свідки цьому.
Саме смішне, звичайно, так це те, що у місті Сквира (зі слів ведучого) всього декілька (два, три) магазинів. І де вони ото таке побачили?.. Та у нас магазин на магазині, по всіх мікрорайонах Сквири. Є центр міста, у ньому переважають чималі магазини, такі як «АТБ-Маркет», магазин «Світлана», магазин «Всесвіт», ТЦ «Кооператор» та інші. Є околиці міста Сквира, але й там немаленькі магазини, які пропонують різні види товарів. Загалом досить багато магазинів у місті Сквира, не буду їх всіх перераховувати та описувати, достатньо просто поцікавитися по місцеположенню і ви побачити, що я правий. А вони бачите кажуть: «Всього декілька магазинів», – та ще й показали якусь зачухану собаку біля кіоску. Показали магазин «Євген» та «Господар» (від дороги на Київ) та й все – більше магазинів немає. А далі ще краще! Місто Сквира – місто алкашів та наркоманів, яке потребує зцілення. Повна нісенітниця... можливо побачили декількох чоловіків на підпитку і все висновок один – всі ми алкоголіки, нам потрібна термінова допомога. Наркоман на наркомані, алкоголік на алкоголіку, куди не глянь – оце містечко. Оце спаплюжили, так спаплюжили...
Далі журналісти телеканалу «1+1» починають тормосити самих сквирян. По-перше, використали чужий рекламний щит для відеоматеріалу. Якщо уважно придивитися (натиснути паузу), то на відео видно, що щит біля Будинку Культури «Біблійний шлях життя» належить «Адвентистам сьомого дня» (вул. 8 Березня, 4), а журналюги його собі приписали. По-друге, своїми рекламними афішками, вони замусорили все місто, і там де треба (можна), і там де не треба (не можна). Ладно б розклеїли їх на стовпах, чи місцях, де масового розклеюються оголошення – там, де спеціально встановлені рекламні щити (на речовому, на продуктовому базарі, біля музею). А тож – ні, клеїли куди тільки бачили, я аж за голову взявся. Першому дісталося Будинку Культури, наклеїли на опорний стовп при центральному вході, хоча адміністрація (на скільки я знаю) усіма силами проти таких наліпок, у них є кваліфікований художник, який виготовляє потрібні плакати-оголошення. Їх потім виставляють біля Будинку Культури, а коли потрібно (наприклад, на ніч) забирають. Але ні, навіщо журналістам гаяти свій час і зробити так, як роблять всі. Вони вирішили галопом по Європі, наламати дрів, зробити те, що їх цікавить, а далі після них, хай хоч і трава не росте.
Дісталося і Сквирській санстанції. Як видно на відео, то і там, на центральному вході, учасниця програми наклеює рекламну афішку. Люди, ви що дурні, чи що? Чи ви не розумієте, що це державна установа, у неї зовсім інша специфікація роботи. Ніхто й ніколи туди нічого не наклеює – це ж не рекламне агентство. За це можна ще й «по шиї отримати». Але ні, вони (журналісти) все-таки наклеїли, їм можна (телепні). Головне приїхали і думають, що вони тут перші будуть гнати, створювати секту. Чи до них не було і не залишається тут досить різних релігійних конфесій та церков? Та повно! Спочатку треба було зробити гарну розвідку, довідатися добре, розпитати, щоб бути у курсі справи. А вже потім вирішувати, чи варто тут організовувати псевдо-церкву і так сплюндровувати місто Сквира.
Невтішним залишається і те, що журналісти телеканалу «1+1» показали (на всю Україну), що сквиряни справжні лохи і ведуться на все що попало. Це добре видно на відео, коли проходить зібрання створеної ними псевдо-церкви у районному Будинку Культури. Не знаю хто та з якими намірами туди прийшов був, але люди все ж таки прийшли, їм було цікаво дізнатися, що це за нова конфесія (церква), що вона з собою несе, яке тут вчення про Бога. Вони ладні були відкрити свої серця та душі, уважно слухали псевдо-пастора, а тут на тобі – ми просто вирішили з вами погратися, поекспериментувати над вами, ніби ми сквиряни якісь піддослідні хробаки чи пацюки. А віру у Бога взагалі знівечили і перетворили на непотріб, на нікчемний товар (як сказано у програмі). Псевдо-пастор під кінець ще й робить сквирян тупими олухами, які тут живуть і нічого не знають, та нерозуміють. Бачите то він тут є такий розумний, приїхав нас просвітити та уму розуму навчити. Ми так же його чекали... як дьогтю до меду.
На відео фігурує також відома особа у місті Сквира – це Гопайнич Микола. Чому він там був, що там забув?.. Спочатку був слухачем, а потім чомусь вже стоїть з мікрофоном. Адже він священнослужитель (батюшка) новопобудованого храму Святого Миколая по вулиці Гоголя, де височіють золотаві куполи та хрести, які видно аж по всій Сквирі. При бажанні, можна дізнатися детальніше про батюшку Миколу, про його діяльність – звернувшись до храму, або ж завітати на персональну сторінку в «Однокласниках», там досить багато цікавих фото. Крім того, він є активним учасником життя міста, про що свідчить фото (на ньому присутній Микола Гопайнич) у попередній новині про Євромайдан та Сквиру (автор vitalina).
Переглянута мною програма «Українські сенсації» про місто Сквира змусила мене по-іншому поглянути на телеканал «1+1». Раніше, цей канал викликав у мене довіру, був для мене пріоритетним, а після побаченого, після того, як журналісти сплюндрували місто Сквира, сплюндрували його мешканців, перевернули все з ніг на голову, зробили нас алкоголіками та наркоманами, я став з обачністю та недовірою дивитися даний канал. Невідомо, що вони ще вирішать познімати, як задумають повикручувати реальність, ті чи інші факти. Написано у них на сайті, що це перша серія, значить планують і далі знімати та сплюндровувати. Вірю, що наше місто вони залишать у спокої, але якщо будуть знімати матеріал про інші міста, то де ж там буде істинна правда, чи буде вона там взагалі, чи то просте та звичайне шоу. І журналістам телеканалу «1+1» наплювати на справжню реальність, на людей, на суверенітет будь-якого міста та на погляди їх мешканців. Чи несе в собі правду, будь-яка інша програма телеканалу «1+1», якщо таку брехню та наклеп вони показали про наше місто? Я вважаю, що – ні. НЕ можна вірити такому каналу. І це потрібно донести усім іншим.

Якщо ви бажаєте переглянути повну версію телепрограми «Українські сенсації» (за 13.02.2014 р.) чи інші програми, які стосуються даної тематики, пропоную вам пряме посилання на офіційний сайт телеканалу «1+1»: http://www.1plus1.ua/video/zhurnalisti-stvorili-vlasnu-sektu-i-pokazali-yak-legko-peretvoriti-lyudey-na-rabiv.html
Для скачування повного відео даної телепрограми (із спаплюженням міста Сквира телеканалом «1+1») на ваш комп’ютер у форматі flv або mp4, використовуйте наступні посилання:

P. S. Якщо посилання не працюють, тоді пишіть мені на E-mail. У мене є вже завантажене дане відео. Якщо потрібно, я вам його надішлю або ж поновлю посилання, зроблю їх робочими.


Ключові теги: Будинок Культури, Відео, ЗМІ, Телебачення
 
 
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном. Детальніше тут.
 
Коментарі (5)  Роздрукувати
 
Коментар #1 від Andrey 27 лютого 2014 21:18
 
Група: Гості
Реєстрація: --

От мудаки...
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Коментар #2 від Віталій 9 березня 2014 15:12
 
Група: Гості
Реєстрація: --

Да... оце так обісрали... no
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Коментар #3 від Капитан Очевидность 20 березня 2014 22:45
 
Група: Гості
Реєстрація: --

Ну, звичайно - палку перегнули, але на те вони i журналiсти. Тепер задумайтеся... так подаються абсолютно всi новини. З iншого боку, "голоти i бухарiв" доволi багато. Всiм невiруючим рекомендую пiзнавальну прогулянку суботнiм (наприклад) вечором по мiсту, особливу увагу звернiть на те, що виносять з магазинiв. Алкоголь, алкоголь, алкоголь... А розмови? Хто з ким спав, скiльки вчора випив i кому розбив носа. :)
Звичайно, в Сквирi багато адекватних i думаючих головою, проте загальна картина невтiшна...
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Коментар #4 від Ентоні 27 квітня 2014 11:07
 
Група: Гості
Реєстрація: --

Ну так, це образливо звучало з вуст одного з головних каналв України. Але знаєте - гірка правда завжди обурює, може вони і жорстко сказали але зніміть окуляри рожеві і уявіть що ви прожили все життя в Львові чи в Івано Франківську і раптом приїхали в Сквиру. Щоб ви подумали?
Коли я щодня проходжу на роботу і бачу купи сміття просто біля головної вулиці міста біля зупинки, до того ж завдяки небайдужим людям які чистили але потім за мить знову купи сміття - то що можна подумати? Роздовбаний кінотеатр, потворна розбита будівля посеред міста.... бачучи це молодь вже змалечку знає - її шлях це в Київ, будь яке інше місто, воно не навчане любити і цінувати Сквиру, для них є виходом відійти від реальності є побухати, або обкуритись - благо генделиків в Сквирі повно. Тож річ в тому що ми просто звикли що це нормально коли напиваються кожні вихідні до крику, але не забуваймо що для інших це вже алкоголізм. І бульбулятори на кожному кутку це теж для когось може бути ненормальним. Я був і є частиною цієї молоді і знаю про що кажу. А от інша річ коли дехто змінює себе щоб змінити інших. Тож давайте змінюємо себе. 1+1 не при чому, винні ми самі!
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Коментар #5 від vovik 3 січня 2017 09:23
 
Група: Користувачі
Реєстрація: 7.04.2016

Про Сквиру сказано правду, хоч і гірку. Не потрібно ображатись на критику, а робити з неї висновки і намагатись зробити так, щоб не було підстав для обговорення чогось негативного.
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 1
 
 
Написати коментар
   
 

Календар
«    Січень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Прогноз погоди
VIP оголошення
Кумедний анекдот
Зустрічаються два чоловіка на тому світі:
- Ти як помер?
- Замерз. А ти як?
- Від сміху помер.
- Це як?
- Був я у коханки, дзвінок у двері, я в паніку. Чоловік її повернувся. Вона йому відро для сміття в руки у двері подала, поки він ходив, я одягнувся і пішов.
Приходжу додому, звоню в двері, а дружина мені відро простягає. Я все зрозумів увірвався в квартиру, все перерив, а нікого не знайшов. Сів на диван, сміявся, сміявся, від сміху й умер.
- Дурень! Заглянув б у холодильник - обидва б живі залишилися.
Опитування на сайті
Оновлена «Дошка оголошень»!

Вау, супер! Так тримати!
Дуже добре, що оновили.
Сподобалося майже все, але...
Можна додавати фото – це добре!
Звичайна «Дошка оголошень».
Не сподобалася, хочу кращу.
Взагалі відстій, що ви наробили...
   
Авторське право  © 2007 - 2020   Зеленський Сергій Миколайович.  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна)  далі
Тематичний індекс цитування Яндекса (тІЦ)
.
Піднятися наверх