UA RU ENG
 
Розділи порталу

  Дошка оголошень

  Символи міста

  Історія

  Пам´ятники

  Природа

  Фотогалереї

  Мапа міста

  Статистика

  Міська влада

  Підприємства

  Люди Сквирщини

  Пожежна частина

  Хлібозавод

  Військкомат

  Телефони

  Поштові індекси

  Архітектура

  Віра та релігія

  Цікавинки

  

Звістки із розділів
Значимим розділом Іnternet-порталу «Місто Сквира» є оновлений розділ – «Дошка оголошень». Тут ви можете безкоштовно розмістити будь-яке оголошення, на термін від 10 до 120 днів. Даний розділ вміщає в собі понад 80 різноманітних категорій, тому практично охоплює усі сфери життя міста та району. Оновлена «Дошка оголошень» має простий та зручний інтерфейс, массу оновлених функцій. Переконатися у цьому ви можете самі, відвідавши даний розділ.
Випадкове фото
Хмара тегів

Для перегляду потрібний
Flash Player 9
або вище.

Онлайн на сайті
Новини : Сквира та Євромайдан. Супротив гнітучому та прихованому рабству.
 
Усі мабуть знають про події, які відбуваються у місті Києві (та й по всій Україні) на Майдані Незалежності. Сквира не залишилася осторонь, її також зачепили ці події. Багато людей у місті Сквира усіма своїми силами намагаються допомогти Євромайдану, його учасникам. НЕ одна сотня мешканців міста вже відвідали Євромайдан та ще не один десяток (а може й тисячі) планують поїхати, приєднатися до цієї акції протесту.
Звичайно, основним джерелом інформації для сквирян є радіо та телебачення, певна частка мешканців користується Інтернет (але не більше 10%). Саме звідти, у першу чергу, люди дізналися й дізнаються про нові події, які відбуваються на Євромайдані, яка ситуація загалом по Україні. Та проте, всі давно й знали, яка ситуація, але просто мовчали. До пори до часу, поки не увірвався терпець, і люди піднялися, повстали, невзмозі більше терпіти свавілля та безчинство нашої нинішньої влади.
У місті Сквира є свій осередок, який представляє позиції Євромайдану – в основному, він і проводить всі акції протесту у місті. Основний лозунг осередку: «Сквиряни з любов’ю та миром у серцях за мирне врегулювання питання щодо вступу України у Євросоюз». Але діяльність Євромайдану у місті Сквира не обмежується цим осередком, багато людей просто так допомагають тим, хто на Майдані. Хто грошима, як мій знайомий, хто якусь ковдру, теплий одяг (зараз зима), усі по-різному. Але суті цього не змінює – мешканці міста обурені та всіляко допомагають, підтримуючи існуючу акцію протесту.
Усі також, мабуть знають про оголошення формату А4, які розклеєні по місту (їх весь час поновлюють), де закликають сквирян їхати на Майдан Незалежності. Деякі люди (не будемо називати імена, але багато хто їх і знає – той що з того) організовують безкоштовний проїзд автобусом у місто Київ та назад, оплачують харчування, звідусіль допомагають, аби тільки люди мали можливість їхати на Євромайдан. Їхня діяльність заслуговує пошани. Це сміливі люди, вони приклад для наслідування кожному сквирянину.
Чомусь в усіх цих оголошення звучить тільки одне: «Разом ми сила! Нас не подолати!» Але мій знайомий, одного разу, мене запитав: «У чому ж тут сила? Скільки вже часу минуло, і що це дало? Владі однаково, що там люди, у них достатньо грошей та влади, навіщо їм слухати нас? А дивлячись на те, що вони далі роблять, розумієш тільки одне, що вони просто глузують та знущаються над нами». Більше всього, що він не один так думає. Адже, хто багатший, хто має більше грошей та можливостей, відповідно, – той і перемагає, той і диктує свої правила та умови, як кому жити. Навіщо йому прислухатися до «простих смертних»?
Але попри все, переважна більшість сквирян, уважно слідкує за перебігом подій на Майдані. У багатьох з них своя думка стосовно цього питання. Одні свято вірять в те, що ці події кардинально вплинуть на Україну і ситуація, життя зміниться у кращий бік. Інші, скептично відносяться до того, що роблять євромайданівці. Вони вважають, що потрібно вдаватися до більш рішучих та кардинальних змін – брати у руки зброю, та нищівно наводити чистоту у коридорах нашої влади. Як один казав: «Дістало вже все. І що вони собі ото думають. Дали б мені калаша (ну, автомат Калашникова) та ящик патронів – ото я їм би показав! Навів би порядок на всі 100%. Годі вже з ними сюсюкатися. Мочити треба цих бандитів.» Отакий настрій панує у душах певних сквирян. А ще інші – взагалі проти Євромайданівців, вони за Митний союз і хочуть, щоб Україна приєдналася до Росії. Звичайно, прихильників Євромайдану набагато і набагато більше, і то від малого і до великого, особливо багато пенсіонерів, яким нестерпно жити за ту дріб’язкову пенсію, яку тикнула їм влада. Але є й такі, яким байдуже, що там відбувається у країні, вони розуміють, що самі нічого змінити не зможуть, а їх голос просто розтане у великому натовпі прихильників різних позиції. Є такі люди – є, але їх не багато, в основному, мещканці міста та району не бояться висловлювати свою думку, їм не однаково, як будуть вони та їхні діти далі жити.
   
   
Хотілося б згадати і за зібрання біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, які не одноразово відбувалися у центрі міста. Так – це було, люди приходили, прагнучи, щоб їх почули та прислухалися до них. У нас, Сквира – це невеличке місто, відомості про події розлітаються дуже швидко. Весь час, де б ви не знаходилися, тема Євромайдану досить часто звучить на устах людей. До Євромайданівців долучаються різні люди, з різних кагорот населення – це і прості люди, і підприємці, і чиновники, і директори, і священники, і продавці, люди з усіх верств мешканців міста та району. Вони розуміють, що так далі жити не можливо. Країна, наше місто потребують значущих змін. Якщо навіть вони не можуть весь час бути на Майдані Незалежності, то бодай – хоча б один день і то добре, поприймати участь, показати що ми сила, нас багато, ми проти цього свавільного владного режиму.
Що ж буде далі? Таке основне питання, яке звучить у кожного в думках, хто б це не був – чи прихильник, чи опозиціонер Євромайдану. У кожного своє бачення, уявлення подальшого перебігу подій. Ми ж не можемо знати майбутнє, лише плануємо, робимо висновки, отримуємо певні результати, і лише припускаємо, що ж може бути далі. А далі може бути по різному... Гнітучим фактором є подальше здешевлення національної валюти – гривні. Але може воно й до цього йшлося. Якщо при владі бандити, і вони розкрадають країну, то як гривня може встояти. Розумієш, що це просто було неминучим, з тим відношенням та бандитським керуванням теперішньої влади. Нам же, простим людям, залишається тільки вірити, що гривня не подешевшає остаточно, що не буде знову одна буханка хлібу коштувати мільйони (коли були купони), а буде лише не значне здешевлення гривні, а може дивись й того, навпаки подорожчає (хоча навряд чи).
Скільки розповідають по телебаченню про тиск на учасників євромайдану, про репресії, про побиття, взяття під варту, про знущання – аж дибки інколи стає волосся. Не знаю, правда, чи є у місті Сквира чи Сквирському районі люди, які зазнали певного впливу стосовно позицій протесту, мабуть є – тільки я не чула про таких. Знаю про активних учасників (на фото дехто з них), про їх діяльність, про позиції мешканців міста.
Україна, український народ – завжди були і залишаються могутньою нацією. Скільки випробувань випало на долю України, скільки вона всього пережила, скільки раз ставили її на коліна, били, гнобили, знущалися, морили голодом. Але ніколи не могли здолати, минав час і вона знову ставала на ноги, відроджувалася, розквітала квітучими барвінком. Слава про її героїв назавжди закарбувалася у пам’яті та на сторінках історії. На теперішній же час ми бачимо, що Україна потерпає від Росії. За будь-яких обставин, Росія не хоче відпускати Україну – це прості висновки, які лежать на поверхні і їх видно кожному неозброєнним оком. І український народ розуміє, і не хоче коритися Росії, бути її підданими – Євромайдан доказ цього. Справжні українці розуміють основну проблему, розуміють, що нам потрібно бути незалежними у всьому спектрі, бути незалежними від Росії. Хоча наша країна і незалежна вже понад 22 роки, має власний суверенітет і т. д., але вона так і не стала незалежною від Росії. Тому зараз, люди повстали проти цього рабства, прагнуть бути по-справжньому вільними. Ми пожили під впливом Росії – скуштували пирога сусіда, побачили, яке з ним життя, а тепер – люди прагнуть змін, хочуть жити у щасливій, квітучій та процвітаючій країні, вони прагнуть цього, рухаються у цьому напрямку. І що ж тут поганого?.. Адже ми українці – ми повинні бути НЕЗАЛЕЖНИМИ, ми повинні відстоювати власні інтереси нашої країни, нашої мови, наших традицій, те, за що боролися наші діди та прадіди, а не бути рабами, закованими у кайдани, з опущеними головами. Україна – для українців, і душею, і мовою, і тілом. Саме тому, люди всієї України, люди міста Сквира, всього району – підіймають свої голови, підіймають свій голос, свою душу проти гнітючого та прихованого рабства. Давайте будемо ВІЛЬНИМИ!


Ключові теги: Акції, Майбутнє, Історія, Закон, Зустрічі, Спілки, Покарання, Наслідки
 
 
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном. Детальніше тут.
 
Коментарі (3)  Роздрукувати
 
Коментар #1 від Віктор 12 лютого 2014 15:16
 
Група: Гості
Реєстрація: --

Цілком згоден, що Україна – для українців, і душею, і мовою, і тілом! wink
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Коментар #2 від Гость 15 лютого 2014 09:32
 
Група: Гості
Реєстрація: --

Молодці! Патріоти свого міста.
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Написати коментар
   
 

Календар
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Прогноз погоди
VIP оголошення
Кумедний анекдот
Лондон. Кабінет англійського джентельмена. Відкриваються двері, у кімнату влітає скуйовджений дворецький із криком: - Рятуйтеся, повінь!
- Вийдіть і доповідайте як належно! - докоряє дворецького джентельмен, покурюючи сигару.
Дворецький виходить, закриває за собою двері, потім відчиняє їх зі словами:
- Сер, до вас із візитом Темза!
Опитування на сайті
Оновлена «Дошка оголошень»!

Вау, супер! Так тримати!
Дуже добре, що оновили.
Сподобалося майже все, але...
Можна додавати фото – це добре!
Звичайна «Дошка оголошень».
Не сподобалася, хочу кращу.
Взагалі відстій, що ви наробили...
   
Авторське право  © 2007 - 2018   Зеленський Сергій Миколайович.  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна)  далі
Тематичний індекс цитування Яндекса (тІЦ)
.
Піднятися нагору