UA RU ENG
 
Розділи порталу

  Дошка оголошень

  Символи міста

  Історія

  Пам´ятники

  Природа

  Фотогалереї

  Мапа міста

  Статистика

  Міська влада

  Підприємства

  Люди Сквирщини

  Пожежна частина

  Хлібозавод

  Військкомат

  Телефони

  Поштові індекси

  Архітектура

  Віра та релігія

  Цікавинки

  

Звістки із розділів
Значимим розділом Іnternet-порталу «Місто Сквира» є оновлений розділ – «Дошка оголошень». Тут ви можете безкоштовно розмістити будь-яке оголошення, на термін від 10 до 120 днів. Даний розділ вміщає в собі понад 80 різноманітних категорій, тому практично охоплює усі сфери життя міста та району. Оновлена «Дошка оголошень» має простий та зручний інтерфейс, массу оновлених функцій. Переконатися у цьому ви можете самі, відвідавши даний розділ.
Випадкове фото
Хмара тегів

Для перегляду потрібний
Flash Player 9
або вище.

Онлайн на сайті
Новини : Юні науковці Сквирщини продемонстрували високий пілотаж
 
Освіта та виховання дітей, молоді – це важливі аспекти нашого суспільства. Цим питанням наша держава приділяє важливу увагу та значення. Однією із систем освіти та виховання молоді у нашій державі є Мала академія наук України (далі МАН) – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.
Конкурс-захист науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України повністю відображає і втілює в життя її головну мету – пошук, відбір, розвиток і підтримка творчих, здібних та обдарованих школярів, прищеплення їм любові до науково-дослідницької діяльності в різних галузях науки. Сама участь вихованців у науково-дослідницькій, експериментальній, конструкторській та винахідницькій роботах МАН, дає змогу розширити в учнів науковий світогляд, позитивно впливає на набуття навичок самостійної роботи, сприяє бути активними у житті своєї країни.
У місті Сквира та Сквирському районі центром МАН, базовим закладом, який представляє академію є – Сквирський ліцей, який заснований у 1994 році, як заклад нового типу з поглибленим вивченням окремих предметів, з допрофільною підготовкою та профільним навчанням, який здійснює науково-практичну підготовку талановитої учнівської молоді. Ось і цього року конкурс наукових робіт проходив на базі НВК «Сквирський ліцей ЗОШ I-II ступенів». Керівництво ліцею всіляко заохочує і підтримує дітей у наукових починаннях. Для цього юним науковцям створені сприятливі умови. Вагому роль у написанні науково-дослідницьких робіт школярам надають наукові керівники, учителі і науковці, які плідно працюють з дітьми, допомагають учням, ознайомлюють їх з роботою над літературними та науковими джерелами літератури, навчають проводити соціологічне дослідження.
Зазначимо, що школярі Сквирського району неодноразово беруть участь та показують відмінні результати у науковій та експериментальній діяльності в освітній системі МАН.
У цьому році на конкурс було подано 47 заявок від 9 загальноосвітніх навчальних закладів району та Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості (РЦДЮТ), які виборювали першість у 8 наукових відділеннях у 24 секціях МАН. В конкурсі-захисті взяли участь 40 учнів 8-11 класів (Сквирського ліцею - 7; Сквирських ЗОШ I–III ст.: №1 - 5, №2 - 5, №3 - 2, №5 - 1; Дулицького НВК - 1; Кам’яногребельського НВК - 1; Самгородоцької ЗОШ - 2 та РЦДЮТ - 16). До роботи журі були залучені науковці із Білоцерківського аграрного університету – доктор сільськогосподарських наук, професор кафедри екотрофології Т. М. Димань та кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри садово-паркового господарства А. В. Марченко, також в журі працювали кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України В. І. Цимбалюк (на фото другий праворуч) та доцент, кандидат педагогічних наук, заслужений учитель України К. В. Плівачук.
Під час захисту робіт учні, як справжні науковці, досліджували, аналізували, демонстрували свої маленькі відкриття. Роботи були надзвичайно цікаві та змістовні, і як результат – 22 перших місця у 22 секціях. Найкращі досягнення продемонстрували вихованці Сквирського районного центру дитячої та юнацької творчості, які вибороли 15 призових місць – Аліна Адамчук (секція «Світова література»), Ірина Гавриш («Мистецтвознавство»), Марія Кучер («Літературна творчість»), Анастасія Чех («Українська мова»), Яна Харченко («Філософія»), Анна Рябоконь («Правознавство»), Лідія Ковальчук («Журналістика»), Марина Литвин («Всесвітня історія»), Олена Власюк («Макроекономіка та мікроекономіка»), Людмила Ковальчук («Фінанси, грошовий обіг і кредит»), Максим Гуцалюк («Біологія людини»), Дмитро Сакевич («Медицина»), Марина Мандрига («Екологія»), Марія Борисенко («Охорона довкілля та раціональне природокористування»), Богдана Ящук («Ветеринарія та зоотехнія»). Плідною була робота учнів Сквирського ліцею, всього 11 ліцеїстів спробували свої сили у конкурсі, частина з них захищала честь ліцею, а частина – представила інтереси позашкільного закладу, як вихованці РЦДЮТ. Від Сквирського ліцею перемогу здобули такі учні: Міла Гаврищук («Українська література»), Софія Олейніченко («Педагогіка»), Ірина Собчук («Історія України»), Катерина Цапок («Психологія»), Наталія Мірутенко («Фольклористика»). Цікавими були дослідження учениці Сквирської ЗОШ I-III ст. №5 Дарини Стоянової («Українська література») та учениці Сквирської ЗОШ I-III ст. №2 Юлії Омельченко («Англійська мова»), які посіли перші місця у своїх секціях.
Переможці I етапу братимуть участь у II (обласному) етапі, який відбудеться 2-3 березня 2013 року. Отже, хочеться побажати юним науковцям гідно представити Сквирський район на обласному етапі конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт та отримати високі нагороди.


Ключові теги: Змагання, Конкурс, Освіта, Вчитель
 
 
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном. Детальніше тут.
 
Коментарі (0)  Роздрукувати
 
Написати коментар
   
 

Календар
«    Грудень 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Прогноз погоди
VIP оголошення
Кумедний анекдот
Телефонує чоловяга з похмілля своєму корешу:
- Вася, ми вчора пиво пили?
- Пили.
- А горілку пили?
- Пили.
- А коньяк?
- Пили.
- А ракетне паливо пили?
- Пили.
- А ти в туалет ще не ходив?
- Ні!?
- Васю, не ходи, я з Токіо звоню!
Опитування на сайті
Оновлена «Дошка оголошень»!

Вау, супер! Так тримати!
Дуже добре, що оновили.
Сподобалося майже все, але...
Можна додавати фото – це добре!
Звичайна «Дошка оголошень».
Не сподобалася, хочу кращу.
Взагалі відстій, що ви наробили...
   
Авторське право  © 2007 - 2018   Зеленський Сергій Миколайович.  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна)  далі
Тематичний індекс цитування Яндекса (тІЦ)
.
Піднятися нагору