UA RU ENG
 
Розділи порталу

  Дошка оголошень

  Символи міста

  Історія

  Пам´ятники

  Природа

  Фотогалереї

  Мапа міста

  Статистика

  Міська влада

  Підприємства

  Люди Сквирщини

  Пожежна частина

  Хлібозавод

  Військкомат

  Телефони

  Поштові індекси

  Архітектура

  Віра та релігія

  Цікавинки

  

Звістки із розділів
Значним розділом Іnternet-порталу «Місто Сквира» є оновлена – «Дошка оголошень». Тут можна безкоштовно розмістити будь-яке оголошення, на термін від 10 до 120 днів. Даний розділ вміщує в себе більше 80 різних категорій, тому практично охоплює всі сфери життя міста та району. Оновлена «Дошка оголошень» має простий, зручний інтерфейс, безліч оновлених функцій. Переконатися в цьому ви можете самі, відвідавши цей розділ.
Випадкове фото
Хмара тегів

Для перегляду потрібний
Flash Player 9
або вище.

Онлайн на сайті
Новини : «Кришталева» вода центрального водопостачання міста Сквира
 
Вода – це основа всього живого на Землі. Вона має велике значення у наших повсякденних справах. Перш за все, ми просто п'ємо воду, аби задовольнити почуття жаги, нестачі води в організмі. Ми користуємося нею у побуті. Та куди не поглянути, скрізь відчутно, що нам потрібна вода. Прикладом цього, стало нещодавне відключення центрального водопостачання міста Сквира. Коли вода є, то все нормально, до цього звикаєш, а коли її не стало, – відразу стало видно як ми, люди, потребуємо воду.
Та вода буває різною. І як це не гірко визнавати, та проте центральне водопостачання міста – постачає в наші помешкання надзвичайно «кришталеву» воду. Я думаю ви розумієте, чому кришталева – в лапках, адже вода насправді брудна та жахлива. Чому я пишу про це? Я розумію, якщо трапилася аварія чи ще непередбачувані форс-мажорні обставини – то вода буде, можливо, певний час брудна. Але якщо це продовжується і продовжується, а кінця і краю не видно – то вибачте мені, це вже справжнісінька проблема. І то, чому не спустити брудну воду на дорогу на вулиці після аварії? Так ні ж – її навпаки пропускають у центральний водогін до наших домівок та помешкання. Яке свинське (вибачте за слово) відношення до людей.
Я мешкаю у місті Сквира вже багато років, якось вже звикнулось до цієї якості води. Не звертаєш на це увагу – відстоюєш, вмикаєш тонку струйку з крану, щоб якось відфільтрувати нашу воду. Звичайно, якщо ви маєте гроші та встановите гарний фільтр, то можливо цього й не видно. Побачите яка жахлива вода, коли вже потрібно буде поміняти фільтр (повірте, це буде досить швидко). Але якщо ви не користуєтесь фільтром – ви зрозумієте, що якість води жахлива і це не залежить від того чи сталась аварія, чи це звичайний день.
Якось був я у магазині, та й стояв у черзі. За мною стояли дві жінки і тихенько розмовляли. Я був попереду і мені було все чутно. Одна з них – корінна мешканка, як я, а інша – щойно переїхала у місто Сквиру жити. Вони розмовляли про якість нашої «чистої» води. Більше всього розмову вела жіночка, яка щойно переїхала. Її так дивувало те, що у нас така вода, і вона все це розповідала, скаржилася своєї знайомій. Я не знаю звідкіля приїхала ця жінка, не став я й втручатися у розмову, але – як я її розумію... Спочатку, просто посміхнувся, подумки мовляв, нічого звикнеться, це нормально. А потім, ідучи додому, почав дивитися на цю проблему очами новоприбулої жінки. І зрозумів, що до нас відносяться як до скотини.
Вода, яку нам постачають – «унікальна». Якщо набрати води у кружку, то на перший погляд вона чиста та гарна, можна сміливо пити. Але дайте їй трішки постояти, і відразу побачите та зрозумієте, яка вона насправді «чиста», ну а бажання пити – взагалі потім вже ніякого немає. На дні чашки утворюється чорний осад із дуже маленьких частинок. А як набрати води у відро... Набрав, все добре, але дивлюся, а на поверхню виходять маленькі бульбашки, ніби вона газована. Та й взагалі, буває набираєш воду, а вона аж шипить, така біла від газованості. Ну, час пройшов, газ вийшов, потім нормально. Але якого біса вода така газована?! Для чого там газовані бульбашки?!
Потім, чому після того, як набрав води з крану, вона трішки постояла (накрита кришкою у чистій, емальованій посудині), а зверху на поверхні з'являється специфічна плівка? Ніби пилу хтось насипав чи олії накапав, хоча вода надійно закрита.
Оце була аварія і я використовував воду, яка танула і капала зі стріхи. Боже – яка різниця! Така м'яка і приємна на дотик, на миття – ця тала вода. А із центрального водогону – така жорстка та брудна. А якщо взяти воду з криниці... Яка ж різниця! По-перше, смак води, чистота. А по-друге, після того, як закипить у чайнику, то вода, яка з криниці – має незначний (майже немає) осад і не мутна. А як п'єш чай, коли використовуєш воду з центрального водопостачання, то вода – мутна, а осаду – майже дві третіх від об'єму. Доводиться чекати, коли відстоїться, бо чай тоді також мутнющий.
Я не вивчав вміст, склад води з центрального водогону, але вже по реальних фактах – можна стверджувати про її «криштальність». І куди дивиться санепідстанція?
Про «чистоту» сквирської води говорить ще один фактор. Це – сантехніка. Вона не довго витримує якість води, і її доволі часто потрібно міняти. В основному, це звичайні крани, якими користуємося в умивальниках, у ванні тощо. А який пейзаж відкривається, коли відкрити і поглянути у змивальний бачок до унітазу – просто страшно. У наших сквирських магазинах сантехніки вже звикли до такої проблеми, і у них завжди є різноманітний вибір. Сам переконався, коли потрібно було, прийшов і купив, без затримок. Але для чого все це!!! Хіба неможна доставляти нормальну, чисту воду?
Місцевій владі наплювати, чи що? Чому таке занедбання до питання води? Візьмемо далі для прикладу скажімо, б'ювет біля ЗОШ№2. Чому його почали лагодити тільки тоді, коли сталася аварія центрального водопроводу і мешканці міста залишилися без води (і то – аж на третій день відсутності води). Місцева влада зробила б'ювет, облаштувала у зручному місці, і це – добре. Потреба чистої води завжди є нагальною і затребуваною. Усі, кого я знаю, дуже задоволені появою цих нових джерел отримання води. Б'ювети працюють, люди користуються водою з них – відмінно. Але вже довгий час, як б'ювет біля ЗОШ№2 – зламався, і брати воду знього не було можливості. То скажіть, – чому раніше, як тільки зламався, – не відремонтувати даний б'ювет? Але й на цьому спасибі, що хоч зараз відремонтували. Та все одно – де брати воду, щоб пити адже з б'ювету біжить брудна вода. Аж червонюща ж яка та мутна. Це скільки треба чекати, щоб вона стала чистою? А якби відремонтували б'ювет відразу, як зламався... Це було б на момент аварії – дуже і дуже добре та відмінно, а місцева влада – довела б своє небайдуже ставлення до питання водопостачання у місті Сквира і показала б як вона дбає про мешканців. Та проте, все навпаки, якщо поглянути на реальні факти. Вже коли приспічило в попі, то лише тоді взялися ремонтувати.
Основними користувачами місцевого б'ювету біля ЗОШ №2 є мешканці п'ятиповерхівок, які знаходяться поруч, в загальній кількості 4 штук. Ще до того, як зламався б'ювет, кожного дня люди приходили і брали воду. Хоча у той час у мережі водопостачання аварії не було, і вода надходила до квартир як звичайно. У п'ятиповерхівках мешкають мої знайомі, тому я знаю про що кажу. Тільки питання – чому вони брали воду з б'ювету? І знову, відповідь дуже проста – це наша сквирська «кришталева» вода центрального водопостачання. Звичайно, до б'ювету приходять й інші мешканці міста, шукаючи чистої та придатної води.
Це зараз – зима, а влітку ситуація ще гірше. Крім того, що вода жахлива, то її дуже часто, попросту взагалі немає. Відкриваєш кран – а там вода не біжить до тебе, а навпаки – назад засмокчує. Майже кожного тижня відбуваються аварії чи виникають ще якісь ситуації чому немає води. Тому, особисто в мене, виникає одне бажання – викопати криницю у власному подвір'ї (якщо у вас є така можливість) та й користуватися природньо очищеною водою із глибин землі. Навіщо мучитися з жахливою водою із центрального водогону, яка годиться тільки для промислового користування?


Ключові теги: Аварія, Збитки, Літо, Наслідки, Відповідальність
 
 
 
 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрованний користувач.
Ми радимо Вам зареєструватися або ввійти на сайт під своїм логіном. Детальніше тут.
 
Коментарі (4)  Роздрукувати
 
Коментар #1 від Андрій 12 лютого 2013 21:43
 
Група: Гості
Реєстрація: --

Не буду стверджувати, бо вже років з вісім не мешкаю в Сквирі на постійній основі. Але коли я переїхав до київського гуртожитку на навчання, то ніяка київська вода і в порівняння із сквирською не стояла! Чого тільки коштує те, що у нас у місті артезіанська вода, а не з річки, як у Києві! Останнім часом батьки дійсно частіше жаліються на проблеми з постачанням води, але не на її якість. можливо через ці проблеми і погіршилась якість води. Можливо вже свердловина замулюється, водогін застарів і т.д. Проблем може бути купа. Але, як завжди, на Україні мало хто переймається проблемами для народу... на жаль.
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Коментар #2 від Сергій 13 лютого 2013 18:25
 
Група: Гості
Реєстрація: --

Учора знову не було води. А коли вмикнули (пізно увечері), то та харчала та плювалася, а навигляд - як із каналізації. Осаду також повно, чорнющий шар. Люди чергами стояли до бювету по 30-40 чоловік в ряд, такі довгі черги. Темно, глибокий вечір, а тут гомін - люди набирають воду. Таке не часто побачиш у Сквирі.
Повністью підтримую автор, що це - справжя проблема. Її потрібно вирішувати.
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Коментар #3 від Юрій 16 лютого 2013 19:39
 
Група: Гості
Реєстрація: --

Та чого ви так наїжджаєте на сквирський водоканал? Порівняно з іншими містами - у нас ще досить непогане становище. Якщо не вірите, то покопайтеся в Інтернет.
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Коментар #4 від Ольга 24 січня 2014 19:37
 
Група: Гості
Реєстрація: --

В даному випадку раджу купувати потужні фільтри. Або ж купувати очищену, готову для споживання воду у супермаркетах чи на оптових складах. Здоровими бутлями буде дешевше. Хоча й вийде дорожче, але життя та здоровя - дорожчі.
 
 
Публікацій: 0 | Коментарів: 0
 
 
Написати коментар
   
 

Календар
«    Липень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
Прогноз погоди
VIP оголошення
Кумедний анекдот
Перукар, під час гоління, уже в третій раз порізав старого Семена Семеновича. Щоб якось загладити свою недбалість, майстер починає розмову з клієнтом:
- Ви раніше часто бували в нашому салоні?
- Ні! Руку я на війні втратив! - рішуче відповів Семен Семенович.
Опитування на сайті
Оновлена «Дошка оголошень»!

Вау, супер! Так тримати!
Дуже добре, що оновили.
Сподобалося майже все, але...
Можна додавати фото – це добре!
Звичайна «Дошка оголошень».
Не сподобалася, хочу кращу.
Взагалі відстій, що ви наробили...
   
Авторське право  © 2007 - 2019   Зеленський Сергій Миколайович.  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна)  далі
Тематичний індекс цитування Яндекса (тІЦ)
.
Піднятися наверх