Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Дороги и тротуары

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
admin
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2007 12:32 pm    Тема повідомлення: Дороги и тротуары Відповісти цитуючи

Я думаю, что эта тема будет интересна всем. Ведь мы каждый день пользуемся и дорогами и тротуарами. Их состояние волнует каждого. Обсудим? :wink:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
Андрій Олександрович
пастор

ПовідомленняНаписане: 25 листопада 2007 08:27 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, вы затронули важный вопрос. Особенно это относится ко мне, как водителю. Ведь хочется, чтобы машина служила долго и без поломок.
И слава Богу в нашем городе да и во всём районе дороги находяться не скажу в плохом состоянии, но в удовлетворительном. Хотелось бы ,конечно, чтобы были лучше. А в некоторых районах города, чтобы местные власти качественно отремонтировали дороги да и тротуары. Это очень относитя к району Слобода. Exclamation
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2008 08:48 pm    Тема повідомлення: Re: Дороги и тротуары Відповісти цитуючи

admin написав(ла):
Я думаю, что эта тема будет интересна всем. Ведь мы каждый день пользуемся и дорогами и тротуарами. Их состояние волнует каждого. Обсудим? :wink:

Чего .? Дороги в Сквире плохие? :be:
Приедьте на день в Белую, и поймете как же вы ошибались Very Happy :wink:
Володимир

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 01:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не знаю добре про всі дороги Білої Церкви, в якому вони стані. Але центральна дорога, як їхати зі Сквири при вїзді в місто, та й аж до центру в доброму стані. Проте є багато негараздів, ям, вибоїн, які місцева влада вирішує. Exclamation Приклад того, яка була до недавна центральна дорога в Білій Церкві: в численних вибоїнах і так далі. Але тепер зовсім інша справа. А дороги в Сквирі дійсно в доброму, задовільному стані. Не скажу, що все відмінно, але... як будь-де, все зношується і потребує оновлення! Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 06:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Володимир написав(ла):
Не знаю добре про всі дороги Білої Церкви, в якому вони стані. Але центральна дорога, як їхати зі Сквири при вїзді в місто, та й аж до центру в доброму стані. Проте є багато негараздів, ям, вибоїн, які місцева влада вирішує. Exclamation Приклад того, яка була до недавна центральна дорога в Білій Церкві: в численних вибоїнах і так далі. Але тепер зовсім інша справа. А дороги в Сквирі дійсно в доброму, задовільному стані. Не скажу, що все відмінно, але... як будь-де, все зношується і потребує оновлення! Wink

Согласен щас у нас дороги в центре хорошие но стоит свернуть в сторону , хоть на Пещаный хоть на Поселок та даже возле центрального базара Sad
Світлана

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 04:07 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Даст Бог, будут лучшее!
Ну а пока, что имеем, то имеем! Но верим в лучшее! Wink
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008 09:58 pm    Тема повідомлення: Згодна Відповісти цитуючи

Влада вирішує свої особисті проблеми, ніяк не можуть поділити крісла, так що до доріг їм ніколи.
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Vinnichyk

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2008 10:13 pm    Тема повідомлення: НАШЕ МІСТО Відповісти цитуючи

Хочу запитати а що кожен із вас зробив для того щоб було краще .в які ви двері "постукали" і вам не "відчинили"?
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2008 11:12 pm    Тема повідомлення: Re: НАШЕ МІСТО Відповісти цитуючи

В нас мінталітет такий. Ми, люди (не всі звичайно, і я, особисто, не така) чекаємо поки нам принесуть все на тарілочці, а такого не буває, всьго ми повинні досягати самі, тому що це життя, і за місце під сонцем потрібно поборотися!!!

А ось щодо того чи особисто я стукала і мені не відчинили, так я скажу, що це саме так!!! Бувало, але це було до пори-до-часу, доки не звернулася в вищі інстанції, і безпосередньо до начальства. Повірте, в Києві є кому поскаржитися, не всі скрізь куплені, ще залишилися люди, які працюють длч народу.

Давайте і ми будувати таку державу!!!
lili4ka

ПовідомленняНаписане: 09 липня 2011 12:42 pm    Тема повідомлення: Да вы правы!!!! Відповісти цитуючи

Андрій Олександрович написав(ла):
Да, вы затронули важный вопрос. Особенно это относится ко мне, как водителю. Ведь хочется, чтобы машина служила долго и без поломок.
И слава Богу в нашем городе да и во всём районе дороги находяться не скажу в плохом состоянии, но в удовлетворительном. Хотелось бы ,конечно, чтобы были лучше. А в некоторых районах города, чтобы местные власти качественно отремонтировали дороги да и тротуары. Это очень относитя к району Слобода. Exclamation

Я отдыхаю на Слободе каждое лето все свои 12 лет. И я думаю что за это время можна было б отремонтировать ету дорогу потому-что на ней (дороге) не, то что машиной, детской каляской не мозможно ездить Exclamation
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)