Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Вот что вы сейчас, нет-нет, вот прям щас, хотели бы?

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Альтанка
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Світлана

ПовідомленняНаписане: 12 вересня 2007 03:34 pm    Тема повідомлення: Вот что вы сейчас, нет-нет, вот прям щас, хотели бы? Відповісти цитуючи

Люди больше любят говорить о себе. Ну так что же? Вот что вы сейчас, нет-нет, вот прям щас, хотели бы? - желательно отвечать честно и первое, что в голову придёт - в пределах трёх штук!
Я хочу жареной картошки с малосольными огурцами, спать и... и... квартиру свою!
:D
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Володимир

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 03:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я після зими хочу десь в тепленьке місце на природу. Десь на море і загорать, спрайт, колу попивать. А-а-а-х!!! Cool
Світлана

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 04:25 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Володимир написав(ла):
А я після зими хочу десь в тепленьке місце на природу. Десь на море і загорать, спрайт, колу попивать. А-а-а-х!!! Cool

Згодна з вами, після зими, коли пригріло сонечко, так добре стає на душі. Піднесений настрій, заряд ємоцій. Не хочеться, щоб знову було холодно, сиро, вогко. Є бажання десь поїхати, поподорожувати. Very Happy
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008 11:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Коли ви це писали, зима вже пройшла, а я пишу-то вона ще не розпочалася.

До теми: зараз хочу щоб ще вихідні продовжилися, так не хочеться вставати завтра вранці, і не лише взавтра, а протягом 5 днів поспіль.
У-у-у-х-х!!! Sad Sad Sad
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Vika

ПовідомленняНаписане: 19 листопада 2008 06:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Традиционно - смолы горячей!
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2008 02:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чому так???
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Vika

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2008 10:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хм. Неужели вы не знаете эту присказку...ну когда человек мается "чего-то хочется, не знаю кого, а кого знаю, того не хочется", ему и говорят - смолы горячей тебе хочется.
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2008 01:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чесно кажучи не знала, але тепер почула.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Альтанка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)