Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
На какую тему вы хотели б поговорить?
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Побажання
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
admin
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: 11 вересня 2007 12:37 pm    Тема повідомлення: На какую тему вы хотели б поговорить? Відповісти цитуючи

Я, как администратор этого форума, заинтересован в том, чтобы он развивался и был интересен для каждого кто сюда приходит! По-этому, я рад каждому, кто уже зарегистрировался, и кто уже принимает активное участие в обсуждении той или иной темы.
Форум постоянно развивается: каждый день что-то новое добавляется.
Если вы не нашли интересующего вас форума или категорию, и у вас есть прекрасная тема на котороую вы хотели б общаться, а её нет на форуме, то я буду рад создать специально для вас ту или другую категорию, в том или ином форуме. Вам нужно только написать мне сообщение или письмо на указаный E-mail. Мой девиз: "Хорошо пользователям - хорошо и мне!" Не стесняйтесь, обращайтесь!
Arrow 8)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2008 09:23 pm    Тема повідомлення: Re: На какую тему вы хотели б поговорить? Відповісти цитуючи

admin написав(ла):
Я, как администратор этого форума, заинтересован в том, чтобы он развивался и был интересен для каждого кто сюда приходит! По-этому, я рад каждому, кто уже зарегистрировался, и кто уже принимает активное участие в обсуждении той или иной темы.
Форум постоянно развивается: каждый день что-то новое добавляется.
Если вы не нашли интересующего вас форума или категорию, и у вас есть прекрасная тема на котороую вы хотели б общаться, а её нет на форуме, то я буду рад создать специально для вас ту или другую категорию, в том или ином форуме. Вам нужно только написать мне сообщение или письмо на указаный E-mail. Мой девиз: "Хорошо пользователям - хорошо и мне!" Не стесняйтесь, обращайтесь!
Arrow 8)

Жаль людей маловато а тему беседы можно найти каждый день.
Будем ждать лучшых времен :(
admin
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 02:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Чекати - це добре!!!!!!!!!!!!!!!!! Проте будемо не просто чекати, а робити все можливе для того, щоб кількість користувачів збільшувалася день від дня. І щоб мешканці міста не відносилися посередньо до форуму, а мали бажання спілкуватися тут, приймати якісну участь!!!!!!!!!!!!!!!!! Dancing
Світлана

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 04:14 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А що саме потріно робити? Question
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 06:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Administrator написав(ла):
Чекати - це добре!!!!!!!!!!!!!!!!! Проте будемо не просто чекати, а робити все можливе для того, щоб кількість користувачів збільшувалася день від дня. І щоб мешканці міста не відносилися посередньо до форуму, а мали бажання спілкуватися тут, приймати якісну участь!!!!!!!!!!!!!!!!! Dancing

Думаю проблема будет существовать пока в Сквире не появится не дорогой интернет провайдер.
DANAI

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008 01:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так,з провайдером проблема!Дуже велика проблема,але це питання скоро вирішиться!
Володимир

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 03:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

DANAI написав(ла):
Так,з провайдером проблема!Дуже велика проблема,але це питання скоро вирішиться!

А яким провайдером користуєшся ти?
Я УкрТелкомом, плочу 63 грн в місяць. Хотілося б звичайно платити на багато менше, хоча б на половину. Exclamation
DANAI

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 08:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нажаль УкрТелекомом.Сказали що потрібно набрати 50 чоловік,щоб провели кабель високошвидкісного інтернету.Пока що тільки 15 Crying or Very sad
алексей

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2008 08:11 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я УкрТелкомом, плочу 63 грн в місяць. Хотілося б звичайно платити на багато менше, хоча б на половину.

мдя....плачю 120 в месяц ..выделенка...полтора гига трафик в месяц...бывает мало
Догори
Vinnichyk

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2008 09:45 pm    Тема повідомлення: Добра людина - не та що робить добро а та що не робить зла ! Відповісти цитуючи

Цікаво було б дізнатися думку про те, про що молодь думає коли бачить стільки мусора і непотребу по всьому місті. І що потрібно щоб і про наше місто не говорили з відразою а говорили з гордістю?
admin
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2008 10:14 pm    Тема повідомлення: Re: Добра людина - не та що робить добро а та що не робить з Відповісти цитуючи

Vinnichyk написав(ла):
Цікаво було б дізнатися думку про те, про що молодь думає коли бачить стільки мусора і непотребу по всьому місті. І що потрібно щоб і про наше місто не говорили з відразою а говорили з гордістю?

Можете відкрити, наприклад, нову тему "Думка молоді - сміття в місті" у форумі "Сквира сьогодні" (з самого початку). Exclamation
gruz

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2009 01:20 am    Тема повідомлення: інтернет у Сквирі Відповісти цитуючи

Народ!
Підкажіть, які є варіанти підключитись до інтернету у Сквирі? Бо я спробував щось дізнатись через інтернет - жодного провайдера в Сквирі не знайшов.

Підкажіть, які є. Дякую.
Догори
MAPIHA

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2009 01:33 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Наближаєця печальна дата для Украіни, 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи і хотілось щоб "skvira.com" опубліковала список ліквідаторів Чорнобильскоі катастрофи м. Сквира які ціною власного здоров'я врятували світ від радіактивного забрудненя.З повагую Марина
Догори
Sashok

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2009 03:23 pm    Тема повідомлення: Re: інтернет у Сквирі Відповісти цитуючи

Привіт усім. На даний час всі бажаючі в кого є ст.телефон за десь 550,00грн.(разом з модемом і платою за підключення) мають змогу підключитися до "ОГО", без жодних проблем
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2009 08:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

MAPIHA написав(ла):
Наближаєця печальна дата для Украіни, 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи і хотілось щоб "skvira.com" опубліковала список ліквідаторів Чорнобильскоі катастрофи м. Сквира які ціною власного здоров'я врятували світ від радіактивного забрудненя.З повагую Марина

По - перше ,я також з повагою відношусь до людей .які ціною свого життя і здоровя ,ліквідовували катастрофу.Вічна їм шана і память.
По - друге , якщо хтось буде складати список ліквідаторів , то хай вже включають і район . бо в селах то також люди , їм буде обідно , що не згадали.
А по- третє , МАРІНА якщо ви така ініціативна і чуйна людина , що зразу після регістрації на сайті перші три свої повідомлення присвячуєте темі чорнобильців , то може не потрібно давати ніяких доручень адмінам . а самій зібрати списки ліквідаторів і викласти їх на сайті . Ми будем Вам вельми вдячні.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Побажання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)