Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Что- бы Вы пожелали, своим соседям ?

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Альтанка
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Світлана

ПовідомленняНаписане: 11 вересня 2007 11:33 am    Тема повідомлення: Что- бы Вы пожелали, своим соседям ? Відповісти цитуючи

Слева, справа, сверху, снизу... А,,, ещё напротив... )
:wink:
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Олександр

ПовідомленняНаписане: 11 вересня 2007 04:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ніщо так не підриває здоров’я українця, як багатство та добробут сусіда. :D :D :D
Догори
Володимир

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 03:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрий жарт... Але що не кажи, сусіди - люди, з якими спілкуємося, живемо майже разом, ще якщо сусіди с тобою живуть за стіною в одному будинку... Wink Знаєшь про них більше ніж хто сторонній. Якщо спільна тереторія (подвіря, земельна ділянка), то хочеш, щоб відносини були теплими, добрими, приємними. Нікому з нормальних людей несподобаються сварки, прокльони з сусідами, тощо. Тому я бажаю своїм сусідам перш за все розуму та здоровя. Розуму - щоб розуміли своїх сусідів, а здоровя - щоб жили довго та щасливо! А там поживемо, - побачимо... Cool
DANAI

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008 03:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я б побажала,щоб вони менше курили!Тому що в мене в стіні якась щілина,і весь дим тягне до мене в кімнату!
Володимир

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 03:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Да, не позаздриш.
Щілина здорова, чи ні? Може її якось пенкою монтажною залить... Rolling Eyes
Але саме краще звичайно, щоб не курили, бо шкодить здоровю, та й не тільки їхньому, але й оточуючим! Mad
DANAI

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 08:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цепотрібно звернутись до батька,але як почне робити то можна навколо світу об"їздити!Занятий,весь в роботі!
Володимир

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2008 06:50 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

DANAI написав(ла):
Цепотрібно звернутись до батька,але як почне робити то можна навколо світу об"їздити!Занятий,весь в роботі!

А батько мабуть тоже палить, то йому це не дуже заважає, а то й не заважає й взагалі? Confused
DANAI

ПовідомленняНаписане: 26 березня 2008 12:27 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ні,батько не курить,веде здоровий спосіб життя.
Світлана

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2008 03:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

DANAI написав(ла):
Ні,батько не курить,веде здоровий спосіб життя.

Дуже за тебе рада. Бо в мене батько так смалить. Особливо в дитинстві, не знала куди від нього дітися, вірніше від диму. Хочеш з ним поспілкуатися, згадую, а він на куриться і так неприємно... Але зараз вже інша річ. Живу окремо, є своя сімя, діти. В гості звичайно ходимо, бачимося, а як разом не живемо то воно й не так вже й важливо. Хіба що моїй мамі ще це актуально. А може вже звикла, не дізнавалася.
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008 11:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хочу сказати, що мої домочадці такаж палять, але дозволяю на кухні палити тільки ввечері, якщо я вже не буду туди йти. Раніше боролася з цим, а зараз: нехай палять, можливо швидше зрозуміють що це шкідливо.
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Vika

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2008 10:16 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

не выбирай дом, выбирай соседа Smile Пусть у соседей все будет хорошо. Денег, здоровья, веселья. Им хорошо - мне проблем меньше Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Альтанка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)