Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
В кого який антивірус.

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Комп'ютери
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2008 06:43 pm    Тема повідомлення: В кого який антивірус. Відповісти цитуючи

Пропоную тут розповідати в кого який антивірус на компі та які проблеми в кого були з антивірусами чи через віруси.
Наприклад у мене на даний момент така комбінація.
1 Нод 32 Версія 2.7
2 Аваст 4.7 Хом едішн
3 Outpost Firewall Pro ver. 4.0.1024.7809 (700)

Пока наче витримують проблем не було (тьху-тьху), хоча сканування портів майже кожні 20 хвилин.
алексей

ПовідомленняНаписане: 10 травня 2008 07:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

всегда касперского ставлю....а у тебя 2 антивира не конфликтуют?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Доктор Андрій

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2008 04:29 pm    Тема повідомлення: Re: В кого який антивірус. Відповісти цитуючи

bigboy from bc-city.com написав(ла):
Пропоную тут розповідати в кого який антивірус на компі та які проблеми в кого були з антивірусами чи через віруси.
Наприклад у мене на даний момент така комбінація.
1 Нод 32 Версія 2.7
2 Аваст 4.7 Хом едішн
3 Outpost Firewall Pro ver. 4.0.1024.7809 (700)

Пока наче витримують проблем не було (тьху-тьху), хоча сканування портів майже кожні 20 хвилин.

В мене НОД 32, версія3,06, +фікс Дасумо версія 3,0. все це прикриває шостий Outpost Firewall Pro(6.0.2225.232.0465). і жодних проблем. правда фікс поломався, над перестав оновлюватись.
А в тебе НОД і Аваст не гризуться?система не летить? І оперативки вистачає?
Догори
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2008 12:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

алексей написав(ла):
а у тебя 2 антивира не конфликтуют?

Пока проблем не было.Но советуют 2 антивируса одновременно не запускать на сканировку , а то будут драться и может винда вылететь, хотя сам не пробовал.
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 18 травня 2008 12:51 pm    Тема повідомлення: Re: В кого який антивірус. Відповісти цитуючи

Доктор Андрій написав(ла):

В мене НОД 32, версія3,06, +фікс Дасумо версія 3,0. все це прикриває шостий Outpost Firewall Pro(6.0.2225.232.0465). і жодних проблем. правда фікс поломався, над перестав оновлюватись.
А в тебе НОД і Аваст не гризуться?система не летить? І оперативки вистачає?

Антивирусы не грызуться а работают паралельно кто первым обнаружил вирус тот и кричит.
Оперативки 1 ГБ - пока хватает.
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2008 10:19 am    Тема повідомлення: В кого який антивірус. Відповісти цитуючи

В мене також стояло 2 антивіруса, але бажано щоб був один, тому залишила Nod 32 і цілком ним задоволена!!!
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 03 грудня 2008 08:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Станом на сьогодні лишився тільки Аваст . за останній час він виявився
найнадійнішим . при наймі для мене.Все інше зніс щоб систему не гальмувало. Shame on you
Olen'ka

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2009 08:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У мене Аваст!, яким я дуже задоволена.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Комп'ютери Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)