Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Голову райдержадміністрації звільнено за хабарництво?

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
kostyan

ПовідомленняНаписане: 06 лютого 2013 03:23 pm    Тема повідомлення: Голову райдержадміністрації звільнено за хабарництво? Відповісти цитуючи

Люди, чи ви чули таке, що голову райдержадміністрації, Горбалінського М. Д., знято з посади? Я, коли почув цю звістку, подумав, що це неправда. Але нещодавно зустрівся із знайомими.
Вони відкрили торгову точку у місті Сквира. А коли відкривали, то як вони казали, і тому дай, і тому дай, і тому дай. Тобто хабар треба дати, щоб ніхто тебе не чіпав. Казали вони по секрету, що давали хабара і місцевому голові міста Сквира - Писаренку В. Г., ну і бувшому голові Сквирської райдержадміністрації - Горбалінському М. Д., та й іншим.
А коли зняли Горбалінського, то їх фраза звучала приблизно так: «Ну от знову треба буде, кого там нового поставлять, тому нести конверта, тобто хабаря». Оце така ситуація. Це мабуть не тільки у Сквирі, а й скрізь таке відбувається.
А Горбалінського мабуть поперли з посади, бо з кимось мабуть не поділився... На сайті Однокласників можна знайти дружину та дочку цього пана. Фото там, звичайно, не багато, але й по них можна судити, що живуть вони доволі багато. Але чому немає інформації про сина Горбалінського, який зараз займає посаду першого заступника мера міста?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
gringo

ПовідомленняНаписане: 08 лютого 2013 12:33 pm    Тема повідомлення: Чимось схожий з нашим президентом Януковичем Відповісти цитуючи

Слухайте, то це ж добре, що зняли його з посади! Це ж не людина була - а якийсь звір. Як же він матом кричав до людей, це не передати. Можливо виконував свої обовязки добре, але так горланити на людей. Та й обовязки його доволі зрозумілі - брати хабарі. Чи не так?
Чимось схожий з нашим теперішнім президентом Януковичем. З вигляду гарний, милий, а коли познайомитися ближче, то стає страшно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Aleksionis

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2013 10:53 am    Тема повідомлення: Про Горбалінського М. Д. багато поганих відгуків Відповісти цитуючи

Про Горбалінського М. Д., взагалі багато поганих відгуків. Скажімо, наприклад, випадок з його коханкою. Уявляєте, голова району, а таке відношення до власної сім'ї...
Все було так, коротко. Йому (Горбалінському) впала в око одна жіночка, він запропонував її стати його коханкою. Але жіночка була порядною та ще й не «сивих» років, тобто не похилого віку. Вона йому відмовила, мовляв: «Ти себе в дзеркало бачив?. У тебе є сім'я, а я собі знайду ще свою половинку».
Так він, скотина, почав цькувати цю жіночку. Вона не могла ніде влаштуватися на роботу. Своїми вчинками, вирішив показати, що він тут головний, а всі - стадо скотини, чи що? Людям повинен, навпаки приклад показувати, служити їм на такій відповідальній посаді.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Професіонал
Модератор
Модератор

ПовідомленняНаписане: 13 лютого 2013 06:46 pm    Тема повідомлення: У мене складалося про нього тільки відмінне враження Відповісти цитуючи

Ви мене дуже здивували. Наскільки я зная, ну і бачив, вже бувшого голову райдержадміністрації, - у мене складалося про нього тільки відмінне враження ділової, прогресивної людини. І думка була одна, - побільше б таких людей у владі, тоді б був порядок.
Да й міський голова доволі порядна людина. Чи я просто нічого не бачу, весь час у роботі.
А тут на тобі, такі факти... я в шоці. Shocked
Догори
lady_c

ПовідомленняНаписане: 17 лютого 2013 07:12 pm    Тема повідомлення: Усі люди різні. Не полюбляє, щоб про нього афішували. Відповісти цитуючи

Цитата:
Але чому немає інформації про сина Горбалінського, який зараз займає посаду першого заступника мера міста?

Наскільки мені відомо, син Горбаліського - Володимир Миколайович, не дуже полюбляє, щоб про нього афішували. Усі люди різні. Є такі, що всюди про себе афішують, розміщають велику кількість фото, наприклад в Однокласниках. А він навпаки - прагне, щоб про нього не афішували. Є фото на сайті міської ради (та й на цьому сайті на сторінці "Влада") - і цього досить. Якщо хтось має бажання більше дізнатися про нього - то це вже у близькому контакті, при особистому спілкуванні.
Догори
gringo

ПовідомленняНаписане: 24 лютого 2013 06:58 pm    Тема повідомлення: Уже відомо кому треба буде нести хабарця Відповісти цитуючи

Цитата:
Вони відкрили торгову точку у місті Сквира. А коли відкривали, то як вони казали, і тому дай, і тому дай, і тому дай. Тобто хабар треба дати, щоб ніхто тебе не чіпав. Казали вони по секрету, що давали хабара і місцевому голові міста Сквира - Писаренку В. Г., ну і бувшому голові Сквирської райдержадміністрації - Горбалінському М. Д., та й іншим.

Уже відомо кому треба буде нести хабарця. Вибрано нового голову райдержадміністрації - Віктора Губського.
Але зразу не варто спішити, хай трішки звикне до нової посади.
Догори
kostyan

ПовідомленняНаписане: 05 березня 2013 09:21 pm    Тема повідомлення: Ну от і все. Усе склалося добре. Відповісти цитуючи

Цитата:

Ну от і все. Як повідомили знайомі - все склалося добре. «Порозуміння» з новою владою вони знайшли, неясностей немає, можна далі сміливо торгувати не побоючись різних струсанів з боку влади. Отаке воно життя.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)