Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Гумореска «Новорічна пригода, яка змінила життя»

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Гумор
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Freddy

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2013 02:51 pm    Тема повідомлення: Гумореска «Новорічна пригода, яка змінила життя» Відповісти цитуючи

Як відлуння свят, які пройшли – гумореска «Новорічна пригода, яка змінила життя», автор Володимир РИНДЕНКО.

«Новорічна пригода, яка змінила життя»

Чимало написано і розказано усіляких історій, які сталися у новорічні чи різдвяні свята. А з моїм приятелем приключилося таке, що змінило його життя кардинально. Було це у 90-ті роки минулого століття. Працював я тоді в одному творчому колективі, де гітаристом був Микола Мазура, музикант чудовий, але недисциплінований аж занадто: понад усе любив веселе товариство з чаркою. Керівник колективу не раз погрожував йому звільненням. Але погроза діяла не більше тижня.
І ось 31 грудня, передноворіччя. Після концерту ми, музиканти, у вузькому колі привітали одне одного зі святами і десь за півгодинки, розпрощавшись, заспішили по домівках. Нам із Миколою було по дорозі. Квитки на рейсові автобуси були давно розпродані, і ми вирішили добиратися автостопом. Вийшли на шосе в надії піймати попутку. Простояли з півгодини, погода почала псуватися, а ми – мерзнути. «Там генделик, – показав рукою Микола. – Пішли зігріємось, га?» Я на пропозицію не пристав. А мій супутник рейс до придорожнього кафе здійснив кілька разів.
І тут – диво: із-за рогу виїжджає знайомий філармонійний автобус! Я замахав обома руками. Нас підібрали.
Це наші колеги їхали на черговий виступ у сільському клубі. Я присів на вільне місце біля Сергія, адміністратора. Позад нас сиділи, куняючи, два Діди Морози.
– А чому аж два? – тихенько запитав я Сергія.
– Сьогодні у нас уже третій концерт, – пошепки відповів він. – Дід Мороз, Володю, у нас класний, але любить у чарку заглянути. Довелося взяти запасного.
Так ми доїхали додому, провівши в повній тиші майже годину. А Микола весь цей час стояв біля водія і час від часу якось дивно озирався на Дідів Морозів. А коли ми вийшли з автобуса, він був зовсім тверезим і, підійшовши до мене, сказав: «Володь, я в шоці! У мене дах поїхав! Уявляєш, у автобусі я бачив двох Дідів Морозів. Більше не п'ю. Все!!!»
Але на цьому історія не закінчилася. Через кілька днів Микола розказав, що, прийшовши додому, він побачив біля дзеркала у вітальні дві Снігуроньки. Це був, як він сказав, «контрольний постріл» – у голові щось клацнуло, і він ледь встиг сісти на стільчик, щоб не звалитися на підлогу. Загальний стан організму, як висловився сам бідолаха, був як після удару молотом по голові... З тих пір Микола не переносить спиртного на дух.
А в кімнаті біля дзеркала було й справді дві Снігуроньки. То дочка і її друзі вирішили підробити на свята і, взявши напрокат костюми, організували гурт для привітань мешканців свого і прилеглих будинків.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Гумор Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)