Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Гумореска «Винна цивілізація»

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Гумор
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Freddy

ПовідомленняНаписане: 09 лютого 2013 12:42 pm    Тема повідомлення: Гумореска «Винна цивілізація» Відповісти цитуючи

Комічна гумореска «Винна цивілізація», автор Євген ДУДАР.

«Винна цивілізація»

Десь о першій годині ночі в мене задзвонив телефон:
– Женю, привіт! У тебе немає моєї жінки?
У мене очі полізли на лоба. Хотів спитати, що може заміжня жінка робити о такій порі в квартирі холостяка? Але подумав: він свою жінку краще знає. Відповів:
– Нема.
– А де вона може бути? Не знаєш? Я знову хотів спитати, чого я маю знати, де може бути його жінка? Але сказав:
– Не знаю... З таким же успіхом ти можеш спитати Хом'яка.
– Хом'як знає?
– А я звідки знаю. Не хочеш Хом'якові дзвонити, подзвони Черенкову, Затірці або Шпеленку...
Через півгодини дзвінок Хом'яка:
– Слухай, що ти наговорив Баранцеві? Щойно дзвонив: «Женька казав, що ти знаєш, де моя жінка».
Після дзвінка Хом'яка – дзвінок Черенкова:
– Завтра ми з тобою поговоримо серйозно. Ти в мене бачив коли-небудь жінку Баранця?..
Тільки поклав трубку – Затірка дзвонить:
– Ей ти, брехуне! Ніколи не сподівався, що ти на таке здатний. Наговорити людині, розбивати сім'ю...
До ранку ще подзвонили двоє. Першим Шпеленко. Вилаяв мене на чому світ стоїть. Сказав, що цього він мені не пробачить. Бо не тільки у сім'ю Баранця клин вбиваю. Але його хочу зробити цим клином.
Останньою подзвонила жінка Баранця.
– Як ти смієш! – кричала вона у трубку. – Як ти смієш кидати тінь на порядну і чесну жінку? Зводити наклепи? Як ти смієш розбивати нашу сім'ю? Своєї не маєш, то іншим заздриш!
Я встиг уставити фразу:
– Не заздрю...
І вона поклала трубку.
Я з жахом уявив, що мене чекає завтра на роботі. І подумав, що в усьому винна цивілізація. Не було б у мене телефону... Невже Баранець нас усіх обходив би пішки?..
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
gringo

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2013 04:03 pm    Тема повідомлення: Відмінна та смішна гумореска! Відповісти цитуючи

Молодчина Freddy! Такі відмінні, смішні гуморески публікує.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Гумор Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)