Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
День міста Сквири - 2012

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Свята
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Світлана

ПовідомленняНаписане: 25 вересня 2012 08:53 pm    Тема повідомлення: День міста Сквири - 2012 Відповісти цитуючи

З кожним роком, на мою думку, День міста Сквира відзначається все краще та краще. Ось і цього року на центральні площі міста відбулося урочисте світкування. Особливо сподобалася урочиста хода, яку розпочав гурт красивих дівчат, у вишуканих костюмах. Все було організовано на високому рівні.
Проте ціни, щоб перекусити-поїсти, у палатках - значно кусалися! Свято ж як-не-як - можна було б знизити ціни, зробити навіть меншими, чим базарні. Тоді б, мабуть, все розкупили.

Взагалі, святом міста, цього року я задоволена. Організаторам - спасибі. Very Happy

Хто ще як думає, які вражання від свята?
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Професіонал
Модератор
Модератор

ПовідомленняНаписане: 26 вересня 2012 12:53 pm    Тема повідомлення: Мені сподобався феєрверк. Гупало гарно. Відповісти цитуючи

Мені сподобався феєрверк. Гупало гарно.
Проте, наступного дня - на центральній площі "свинушник". Ну не від феєрверку, звичайно. За це організаторам великий мінус.
А, взагалі, свято вдалося! Dancing
EVA

ПовідомленняНаписане: 28 вересня 2012 06:04 pm    Тема повідомлення: А в кого є фото свята? Відповісти цитуючи

А в кого є фото свята? Хотілося б подивитися фотки.
Так сталося, що я не потрапила на свято. Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Юлия

ПовідомленняНаписане: 10 жовтня 2012 04:05 pm    Тема повідомлення: Хотілося було вигукнути: "Розійдіться, бо нічого не вид Відповісти цитуючи

Фотографів на святі було повно. Можна підійти до будь-кого з них домовитися, взяти фото. Хоча не знаю чи платно, чи безкоштовно.
Наприклад, я бачила чоловіка, який дуже активно фотографував усі конкурси, а потім біля великої сцени. Він працює в магазині "Ваш компьтер" біля адміністрації, здається звати Паша.
Потім, фотограф з газети "Вісник Сквирщини" - Віталій Гудзенко, дуже багато фотографував. Можна завітати в редакцію, зустрітися з ним.
А взагалі фотографів було так багато, що деякі моменти на конкурсах не можна було побачити. Як налетять під сцену, все позакривають. Хотілося було вигукнути: "Розійдіться, бо нічого не видно!" Shocked

У мене на жаль також немає жодного фото з свята. Confused
Догори
gringo

ПовідомленняНаписане: 10 лютого 2013 12:12 pm    Тема повідомлення: Чому на святі міста був присутній Зельман? Відповісти цитуючи

Хтось зрозумів суть того, чому на святі міста був присутній Зельман. Зрозуміть це можна, коли в Однокласниках на фото видно, як Горбалінський із Зельманом та з полісменом стоять біля поліцейської автівки у США.
Якби Зельман не був знайомим з Горбалінським, то його б (Зельмана) і подиху не було б на дні міста. Все вирішують зв'язки... До чого тут простий люд?
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Свята Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)