Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Ювеналка. Завтра це вже може бути непоправним лихом.

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
sharp121

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2011 09:50 pm    Тема повідомлення: Ювеналка. Завтра це вже може бути непоправним лихом. Відповісти цитуючи

Земляки! Є непогана тема. Ювенальна юстиція. Поки це тільки тема. Поки це тільки дискусія. Яка однак чомусь не ведеться. Завтра це вже може бути непоправним лихом. В інете повно інформаціїї про це. Немає сенсу зайвий раз зупинятись. Наберіть в пошуковичу "Ювенальна юстиція". Познайомтесь. Поки ще не пізно.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Turbo

ПовідомленняНаписане: 03 серпня 2011 05:16 pm    Тема повідомлення: А до чого тут Сквира?.. Відповісти цитуючи

А до чого тут Сквира? Confused
Я взагалі перший раз про це чую. І то від вас sharp121.
В Сквирі й без цього зараз проблем повно. d'oh!
Я думаю, що потрібно вирішувати проблеми по мірі їх надходження.
Настане актуальність цього питання "Ювенальна юстиція", тоді й будемо вирішувати.
Як було, наприклад, з будівництвом заводу в місті Сквира по виробництву скловолокна. Exclamation
Догори
sharp121

ПовідомленняНаписане: 03 серпня 2011 09:51 pm    Тема повідомлення: Re: А до чого тут Сквира?.. Відповісти цитуючи

Turbo написав(ла):
А до чого тут Сквира? Confused
Я взагалі перший раз про це чую. І то від вас sharp121.
В Сквирі й без цього зараз проблем повно. d'oh!
Я думаю, що потрібно вирішувати проблеми по мірі їх надходження.
Настане актуальність цього питання "Ювенальна юстиція", тоді й будемо вирішувати.
Як було, наприклад, з будівництвом заводу в місті Сквира по виробництву скловолокна. Exclamation

Та ви що? от щаслива людина! ну і мені теж щасті перепало. я теж щасливий що саме від мене хтось почув цю "новину" якій вже "сто лет в обед". До чого тут Сквира? ну, напрклад до того, що вона теж займає певне місце на земному шарику і те, що на ньому відбувається до неї теж має певне відношення. Проблем кажете "повано"? ні, шановний, справжні проблеми - попереду. чи ви "спец" по проблема і вам одному відомо які з них заслуговують на увагу а які ні? я вже казав що іінфп про ювеналку знаходиться в інеті. Вмієте пошуковачом користуватись чи підказати як? Не треба так бездарно технологізувати. Якщо моя думка вам здається необгрунтованою, перевірте чи знаходить вона своє підтвержденяя. Але, правда для цього треба зайти у пошуковувач. А це, я так зрозумів, архіважка справа. Я ще раз стверджую, ювеналка заслуговує самої прискіпливої уваги і ваша така "аппасіонарна" реакція сквирянина щирор душею вболіваючого за "проблеми" Сквири - найцінніше тому підтерждення.
Догори
admin
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: 08 серпня 2011 04:14 pm    Тема повідомлення: Дана тема не вписується у даний підфорум. Відповісти цитуючи

Turbo частково правий.
Підфорум має назву "Сквира сьогодні".
Дана тема не вписується у даний підфорум згідно того, про що я тут читаю. Idea

Дану тему потрібно піднімати в іншому підфорумі, наприклад, "Події у світі".

Або вже підняти/показати конкретно, чим дана тема стосується міста Сквири в тій чи іншій сфері на даний момент, на сьогодні.
Який вплив "ювеналки" відбувається в Сквирі відповідно сьогодні. Ще раз нагадую - підфорум має назву "Сквира сьогодні".

Прийміть це до уваги sharp121.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)