Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Центральний оптовий склад. Відгуки, пропозиції, тощо.

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Магазини й послуги в Сквирі!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Світлана

ПовідомленняНаписане: 05 грудня 2010 11:46 am    Тема повідомлення: Центральний оптовий склад. Відгуки, пропозиції, тощо. Відповісти цитуючи

Хочу поговорити про наш Сквирський центральний оптовий склад.
Думаю всі мешканці (та й багато гостей) про нього знають.
В кожного є свій погляд на його роботу, враження, задоволення чи навпаки - скарги.
Так давайте про це й поговоримо. Very Happy

З вашого дозволу, я й розпочну.
По-перше, я рада, що в Сквирі є такий склад.
Ціни тут самі низькі від інших реалізаторів товару. Тут можна зкупитися, як оптово, так і в роздріб. Що притягує сюди різні верстви населення: і простих громадян, і підприємців.
По-друге, я сама є постійним їх клієнтом. Ну й поки планую ним і залишатися.
По-третє, на складі є великий вибір різних товарів. Від харчових й до побутових.

Одним словом - я, поки що, задоволена роботою нашого центрального оптового складу.

А ВИ? Wink
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Світлана

ПовідомленняНаписане: 20 червня 2011 03:23 pm    Тема повідомлення: Зміни на оптовому складі. Відповісти цитуючи

Вчора була на оптовому складі. Exclamation
Там відбулися певні зміни. Перенесли одну з точок продажу в інше приміщення (на території складу).
Хто ще не бачив, будете тепер знати.
Я, наприклад, "за" ("за" за те що перенесли). Дуже добре зробили - розвантажили продавця.
Тепер, буде простіше. А то місця там було мало, а товару повно та й ще основна каса по складу.
Взагалі, люди один одному на голову лізли. А тепер просторо, більш-менш вільно.
Хто що думає по цьому поводу. Smile
Обухова Алла

ПовідомленняНаписане: 17 жовтня 2012 03:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як на мене, то зараз оптовий склад розділений. На территорії складу є 3 магазини і сам склад. Ціни на оптовому складі, звичайно, трохи нижчі базарних. Це добре, можна економити.
Цитата:
Ціни тут самі низькі від інших реалізаторів товару. Тут можна зкупитися, як оптово, так і в роздріб. Що притягує сюди різні верстви населення: і простих громадян, і підприємців.

А в магазинах - ціни на товар такі ж, як на базарі, а то може й більші. Спочатку були меншими, а потім власники підняли до базарних, звичайних. Це погано, немає зацікавленості.
А що вже говорити про черги. Поки вистоїшь... то краще піти на базар чи там в магазин "Світлана". Буде швидше і оперативніше.
Та й ремонт на оптовому складі - ніби ніколи не закінчиться.
Догори
qvertino

ПовідомленняНаписане: 05 січня 2013 09:05 pm    Тема повідомлення: Їм потрібно розширюватися і розширюватися. Відповісти цитуючи

Спочатку ціни були менші, привабливіші. А потім почали рівняти ціни під усіх. Та ще й коли не зайдеш, то завжди черги. І то не швидко розходяться, а треба чекати, ще й доволі довго.
Та й цінова політика раз-на-раз не врегульована. Тут, де відпускають оптом, буває дорожче, там, де відпускають у роздріб. Хіба це нормально? Повинно бути навпаки!
Я вважаю, що їм потрібно розширюватися і розширюватися. Клієнти є, товару повно - а оперативності немає. Confused
Догори
chyzh_levan

ПовідомленняНаписане: 25 січня 2013 02:13 pm    Тема повідомлення: Голова, слава богу, на плечах Відповісти цитуючи

Як я не люблю приходити на даний оптовий склад... Особливо у відділи, де продають в роздріб. Коли не зайдеш, завжди черги. А кожен скуповується списком. Мені потрібно, щось одне, а тут на тобі, треба чекати півгодини, щоб купити, скажімо - кетчуп.
Голова, слава богу, на плечах. Подивився, подумав та й гайда звідти. Навіщо скільки чекати, коли можна купити те саме в іншому місці.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Магазини й послуги в Сквирі! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)