Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Філателісти Сквирщини відгукніться!

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Дозвілля
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Turbo

ПовідомленняНаписане: 09 травня 2010 01:21 pm    Тема повідомлення: Філателісти Сквирщини відгукніться! Відповісти цитуючи

Я збираю поштові марки. Правда збирати їх, ще почала моя бабуся. Вже чималий, товстий альбом назбирався.
Але, хто ще цим займається тепер в Сквирі чи районі, - незнаю. А дуже хотілося б знати про інших філателістів, можливо, потоваришувати.
Прохання всіх філателістів Сквирщини відгукнутися. Very Happy
Де ви, хто ви? Можна поділитися досвідом. Можливо, обмінятися певними марками, чи купити, чи продати.
Відгукніться філателісти! Думаю на всю Сквирщину, не тільки я займаюсь таким хоббі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Дозвілля Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)