Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Сквирський районний центр зайнятості

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Робота в Сквирі
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
admin
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2008 04:51 pm    Тема повідомлення: Сквирський районний центр зайнятості Відповісти цитуючи

Давайте поспілкуємося, поговоримо про наш Сквирськй центр зайнятості. Про працівників, які там працюють. Про саму роботу, яку там пропонують. Всі "за" та "проти". Чи потрібен він взагалі? Чи комусь чимось поміг, чи ні? Cool
Світлана

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2008 08:52 pm    Тема повідомлення: Дані про роботу Сквирського районного центру зайнятості! Відповісти цитуючи

"Протягом 12 –ти місяців 2007 року на обліку в Сквирському районному центрі зайнятості перебувало 1664 чоловік незайнятого населення з урахуванням перехідних минулого року , що на 623 чоловік менше проти відповідного періоду минулого року. У складі шукаючих роботу переважають жінки – 899 чол. їх питома вага становить 54,0 % , частка молоді до 35 років – 695 чоловік -41,8 %.
Зареєстровано протягом звітного року –1101 чоловік.

Із перебуваючих на обліку в службі зайнятості особи . які займають :
робочі місця - 875 чоловік ;
посади службовців – 354 чол. ;
особи без професій або такі ,
що займали місця , які не потребують
спец. підготовки - 435 чол.

За 12 місяців 2007 року Сквирським РЦЗ працевлаштовано 800 чол. , в т. ч. 388 жінок , молоді у віці до 35 років -354 чоловіка .
На протязі року 264 чоловік отримали консультацію.
Чисельність безробітних , які брали участь у семінарах складає 1043 чоловік , з них працевлаштовано 410 чоловік , направлено на професійне навчання 61 особа.
Станом на 1.01.2008 року перебуває на обліку 444 чоловік з них статус безробітного 443 чоловік ".

Видно, що люди там працюють... Idea
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008 10:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Як на мене (за власними даними), я вважаю, що це не вся статистика-просто знаю як це все робиться, це просто офіційні дані. Вони (центри зайнятості взагалі-я не конкретно про Сквирський) друкують такі дані для нас, а ми просто багато чого не знаємо.

А взагалі це дуже потрібна установа!!!
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Професіонал
Модератор
Модератор

ПовідомленняНаписане: 15 грудня 2008 07:54 pm    Тема повідомлення: Роботу шукаю сам. Відповісти цитуючи

Я гадаю, що роботу потрібно шукати самому. Бо вони (ЦЗ) пропонують ту, яка в них є, а мені можливо вона не до душі, чи зарплата маленька, чи ще щось. А в центрі зайнятості є просто план, який їм потрібно виконувати. І якщо щось "не так", то тебе просто знімають з центру зайнятості. Confused
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Робота в Сквирі Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)