Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Дитячі будинки Сквири

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Світлана

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2008 12:34 am    Тема повідомлення: Дитячі будинки Сквири Відповісти цитуючи

Народ, хто що знає про дитячі будинки, які є в нашому місті? Question
Я, особисто, начувана дитячим будинком в селі Буки, під покровитильством Суслова. А в Сквирі - знаю, по вулиці Карла Маркса, недалеко біля речового ринку, є також дитячий будинок. Але оце і все, що знаю... Crying or Very sad
Може хто розкаже, що більше? Чи фото яке розмістить чи пришле? Wink
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Андрій Олександрович
пастор

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2008 11:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шалом, Светлана. Детский дом в Сквире есть только по Карла Маркса. Мы проводим там небольшую работу: поздравляем детей с днём рождения и навещаем в больнице и всё, что по силам можем сделать - делаем. Если есть идеи или предложения - примем всё.
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008 07:05 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Пропозиції є! Я запитувала чи можна відвідати цей будинок??? В моєму навчальному закладі діє програма “Допоможемо дітям”. Можливо і до Сквири завітаємо.
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Андрій Олександрович
пастор

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2008 09:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

шалом! простие за поздний ответ. Посетить детский дом конечно можно, но лучше это сделать с нами.
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2008 01:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А чому з Вами? Пояснення є?
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Андрій Олександрович
пастор

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2008 02:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Конечно вы можете это сделать и сами. Просто мы уже проводим там работу и знаем их нужды. Ведь помощь должна быть эффективной.
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2008 08:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добре. А чим Ви займаєтеся? Як Ви пов’язані з дитячим будинком? Поясніть що потрібно і які в них потреби. Мій емейл: Lus_ka_89@mail.ru
Думаю це питання ми вирішимо поза форумом. Дякую.
Андрій Олександрович
пастор

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2008 09:38 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мы - Христианская церковь "Источник жизни". Мы проводим благотворительную работу в детском доме. К сожалению я ещё не умею пользоваться электоронной почтой.
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 27 листопада 2008 07:59 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ви просто натисніть на мій емейл, і написати текст листа. Потім просто натисніть Отправить, і все. Це просто.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)