Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Ваша улюблена страва!
Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Кулінарія
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Світлана

ПовідомленняНаписане: 16 червня 2008 04:23 pm    Тема повідомлення: Ваша улюблена страва! Відповісти цитуючи

Дуже полюбляю різні види морозива й полуниці. Wink

А хто яку їжу чи страви полюбляє?
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Кверти

ПовідомленняНаписане: 16 липня 2008 06:09 pm    Тема повідомлення: Пицца Відповісти цитуючи

А я пиццу обожаю!!
Пицца по-лигурийски.

Тщательно перемешать муку, маргарин, воду и дрожжи, разведенные в молоке, замесить тесто, поставить его в теплое место на 2 часа. Поджарить в растительном масле ломтики лука до розового цвета, добавить помидоры, очищенные от кожицы и нарезанные дольками, посолить, тушить 30 минут, затем снять с огня, добавить базилик и кусочки анчоусов. Раскатать тесто. Выложить его на сковороду так, чтобы покрыть стенку, и положить приготовленную начинку, добавить в нее дольки чеснока, маслины, посыпать душицей. Закрыть края теста. Поставить в духовку со средней температурой на 40 минут.
Приятного аппетита!
Догори
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2008 09:31 am    Тема повідомлення: Морепродукти Відповісти цитуючи

А я дуже люблю страви з морепродуктами та рибою. Вони в любому виді для мене смачні. Особливо смачний салат “Футбол”. Якщо зацікавить, напишу рецепт. Я його прочитала в газеті “Вечерком”.
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Професіонал
Модератор
Модератор

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008 11:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Very Happy
Що не кажіть, а я люблю страви, з нашого, з найбільш популярнішого продукту, який ми вирощуємо (по крайній мірі в Сквирському районі, то це точно).

Звичайно, це картопля.

Картопля, картопелька, і все що можна з неї зробить, зготувати.

Найбільше, звичайно, це смажена картопля, з різними добавками та спеціями, з мясом, з яйцями і так далі.

Дуже полюбляю ЧІПСИ! з куркою. Wink

Так Exclamation Razz , я захотів їсти, я пішов........... Shocked
Sashok

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2008 09:19 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Любима страва "український борщ". А коли його ще й приготує мая тітка в печі Wink Wink Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2008 04:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я згодна, борщ і картопля, це дуже смачно!!!
Sashok

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2008 12:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я.Я.Я. хочу скоштувати салат "Футбол". Наближаються свята, хочеться щось новенького, смачненького. За рецепт буду щиро вдячний Wink Wink Wink
Догори
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2008 02:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Салат “Футбол”
З чого: 2 баночки консервованого тунця, 3 варені картоплини, 2 помідора свіжих, 2 варені яйця, 2 цибулини, сіль, майонез.
Для прикрашення: білки трьох варених яєць, маслини без кісточки
Спосіб приготування: рибу розминаємо вилкою. Помідори і картопля порізати кубіками, яйця натерти на тертку, цибулю дрібно нарізаємо. Потім перемішуємо консерви, помідори, картоплю, цибулю, яйця; солимо і заправляємо майонезом. На блюдо викладаємо салат гіркою (у вигляді половини м’яча), а наверх нього натерті на дрібній тертці яєчні білки. Маслини мілко нарізаємо і розкладаємо у вигляді шестикутників. Блюдо навколо м’ячика посипаємо зеленню, (можна м’яч викласти на листки зеленого салату)
Мої поради:1. Можна брати не тунець, а сардину, 2.Щоб не використовувати багато яєць окремо для салату і для прикраси, можна зварити 2-3 яйця, але білок залишити для оформлення, а жовток потерти в салат, 3. Після білка (перед маслинами), краще змазати майонезом. Після того як спробуєте, напишіть ваші відгуки!!!

Смачного!!!
Sashok

ПовідомленняНаписане: 21 листопада 2008 11:49 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую за рецепт. Wink Як приготую та з"їм обов"язково напишу Very Happy
Догори
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 24 листопада 2008 10:32 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добре, домовилися!!! Wink
Оксана

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2009 04:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Піццу і ми любимо , наша виглядає ось так :
З кобасою грибами і болгарським перцем :

Рецепт тіста :
2 яйця,
0,5 л.молока,
1 п.дріжжів,
жменя олії,
мука скільке вбере тісто.
Для начинки - що є в холодильнику.
З ковбасою і грибами

Смачного !

А борщ з печі це просто СУПЕР ! (нажаль не маємо змоги його готувати в печі)
Догори
Оксана

ПовідомленняНаписане: 08 червня 2009 04:20 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ось іще одна страва :
Сир перемішати із майонезом або сметаною, кропом.Помідор нарізати кружальцями посолити , і покласти з верху сир.

Смачного !
Догори
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2009 06:22 pm    Тема повідомлення: Салат “Соняшник” Відповісти цитуючи

Состав: грудка куриная отварная - 200 г, жаренные шампиньоны - 200 г,яйца вареные - 3 шт, сыр - 100 г,желток - 3 шт,маслины без косточек, чипсы "Принглз".
Приготовление: Салат укладываем слоями, каждый слой покрывая майонезом, в следующей последовательности:
1 слой: измельченная куриная грудка;
2 слой: жаренные шампиньоны;
3 слой: тертые яйца на крупной терке;
4 слой: сыр, тертый на крупной терке;
5:слой: желтки, раздавленные вилкой (поливать майонезом ЭТОТ слой не надо).Режем маслины на 2 части и сверху укладываем на салат. Перед подачей на стол по краям салата разложить чипсы в форме подсолнуха и в серединку посыпать тертый желток.
(Филе можно заменить на окорочка,но это кто как любит=)))))

youhim

ПовідомленняНаписане: 07 листопада 2009 01:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Все одно смачніше борщу нічого не придумали
Догори
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 09 листопада 2009 05:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

youhim написав(ла):
Все одно смачніше борщу нічого не придумали

Звичайно. Very Happy Very Happy Very Happy
але ж на стіл для гостей борщ з салом не поставиш Wink
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Кулінарія Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)