Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Оріховець.

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквирський район
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 23 березня 2008 07:57 pm    Тема повідомлення: Оріховець. Відповісти цитуючи

Гарне село є в Сквирському районі.
Пропоную всим хто має якесь відношення до нього спілкуватися тут.
Я наприклад навчався в Оріховецькій середній школі і не знаю як там зараз .а раніше там працювали справжні спеціалісти.
Ось фото цієї школи.

Володимир

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2008 06:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Досить не погані фото! Applause
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2008 05:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Володимир написав(ла):
Досить не погані фото! Applause

Дякую.Насправді в оригіналі вони ще красивіші але після зміни розмірів ,перед відправкою в інтернет,якість втрачається. Crying or Very sad
Matysenka

ПовідомленняНаписане: 24 квітня 2009 08:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мої рідні (Стоцькі) з села Оріховець. Я також там жила в дитинстві. В якому році ви закінчили цю школу?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 26 квітня 2009 09:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Закінчив в 1996.
Продовжую далі викладати фотки.
Вїзд в село зі сторони Каленни.

На колгоспі .

Контора.

Сільська рада і почта.

Змінено: bigboy from bc-city (02 травня 2009 06:26 pm)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Matysenka

ПовідомленняНаписане: 30 квітня 2009 05:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На жаль останні фото на своєму компьютері не можу побачити. А було б цікаво побачити колгосп, там мій дід працював ковалем і будинок, де спочатку жив пан, а потім з нього зробили роддом. (У пана праювала моя прабабуся кухарем). Якщо знаєте цікаві факти із історії Оріховця, напишіть.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 02 травня 2009 06:28 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Matysenka написав(ла):
На жаль останні фото на своєму компьютері не можу побачити. А було б цікаво побачити колгосп, там мій дід працював ковалем і будинок, де спочатку жив пан, а потім з нього зробили роддом. (У пана праювала моя прабабуся кухарем). Якщо знаєте цікаві факти із історії Оріховця, напишіть.

Залив фотки на інший хостінг.Насолоджуйтесь Smile
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквирський район Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)