Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
МАГАЗИНИ

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Магазини й послуги в Сквирі!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
DANAI

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008 02:16 pm    Тема повідомлення: МАГАЗИНИ Відповісти цитуючи

Давайте,наприклад обговоримо магазин "Світлана".Як на вашу думку,він є одним з найкращих в нашому місті? Smile
Володимир

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 03:11 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На мою думку, магазин справді, один з найкращих в нашому місті. Хоча є свої і мінуси. Але за всіма плюсами, ті мінуси не дуже й видно. Раніше й не думав, що в центрі міста буде, такий магазин. А коли його почали добудовувати й розширяти, то був приємно здивований.
Cool
Завжди усе свіже, якісне, приємні продавці, хоча й не всі. Взагалом мені там подобається, і якщо треба купити, наприклад, ковбасні вироби, то я вибираю магазин "Світлана" (хоча поряд є також інші непогані магазини). Wink
Хотілося б, щоб там не було черг, або були та дуже малі. Щоб було більше продавців.
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008 10:21 pm    Тема повідомлення: Світлана Відповісти цитуючи

Світлана, дійсно, не поганий магазин, але якщо чесно, то хотілося б щоб в Сквирі побудували наприклад магазин “Велика кишеня”, “Сільпо”, “Фуршет”, або просто якийсь супермаркет, де я сама матиму можливість походити, вибрати продукти, товари, прочитати про них (якщо потрібно), гарно роздивитися, глянути дату, а головне нічого не забути, томущо “черга ззаду” не підганяє. А взагалі ввійшов в один такий магазин-і все купив відразу, а не ходиш по-магазинам: в одному хліб і ковбаса, в другому молоко і сметана, а в третьому порошок, миючі засоби.
Це не зручно, ще й дуже не зручно!!! Mad Mad Mad
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Професіонал
Модератор
Модератор

ПовідомленняНаписане: 16 листопада 2008 10:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Cool
Згоден, згоден з вами. Laughing

Чесно на 100 відсотків, хотілося б щоб в Сквирі побудували наприклад магазин “Велика кишеня”, “Сільпо”, “Фуршет”, або просто якийсь супермаркет.

Бо ці черги вже набридли.
Кудись поспішаєш, а тут на - облом, треба чекати. Boo hoo!

Та й останнім часом, я в "Світлану", все рідше та рідше заходжу.
Таке враження, що магазин розкрутився, та й націнки позбільшував.
Було раніше завжди хотів купити що треба у "Світлані", бо було дешевше, а тепер ціни стали такі як і в інших магазинах, що поруч. Neutral

Ходиш, вибираєш гарне, смачне та свіже. Anxious
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Sashok

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2008 09:04 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, так. На сьогоднішній день щоб купити поїсти потрібно в магазині займати дві, три черги Sad
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2008 04:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Навіть справа не в трьох чергах, а вому, що ззаду інші “особистості” підганяють, а ти не можеш згадати що ще потрібно купити. А якщо щось забув, ставай знову в кінець. Прикро до сліз!!! А в супермаркеті: все й відразу. Можливо й черга біля каси буде, але можеш впевнено постояти: тому що в ніякі магазини більше йти не потрібно!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Світлана

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2008 09:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ще було б краще, коли їжу чи продукти можна було б замовляти по телефону чи Інтернет! Idea

Нікуди не спішиш, ніхто не підганяє. Хоч і заплатиш трохи більше, проте зразу додому доставлять.

Нажаль в Сквирі ще поки такого немає. Sad
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2008 08:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Не засмучуйтеся, Світлано. Я думаю технічний прогрес дійде незабаром і до Сквири. В Києві такої проблеми не їснує.

А ось щодо того що дорожче, то я з Вами не згодна!!! Навпаки, в інтернет-магазині дешевше!!! Адже за оренду офіса (слада чи магазина) платити не потрібно!!!

Багато хто з моїх знайомих замовляє техніку, одяг і продукти харчування лише через інтернет. Думаю що і в Сквирі це скоро стане можливим!!!
Vinnichyk

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2008 10:20 pm    Тема повідомлення: Антиреклама Відповісти цитуючи

Хочу застерегти , не купуйте на продовольчому базарі в кіосках по ліву сторону за першими воротами ,обважують на 200-250 гр. про м"ясний вже мовчу ,це окрема тема. Тому розказуйте не тільки про лад а і про безлад в торгівлі ,будемо вчитись захищатися від хамських продавців і господарів торгівлі антирекламою.
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2008 06:08 pm    Тема повідомлення: Re: Антиреклама Відповісти цитуючи

Vinnichyk написав(ла):
Хочу застерегти , не купуйте на продовольчому базарі в кіосках по ліву сторону за першими воротами ,обважують на 200-250 гр. про м"ясний вже мовчу ,це окрема тема. Тому розказуйте не тільки про лад а і про безлад в торгівлі ,будемо вчитись захищатися від хамських продавців і господарів торгівлі антирекламою.

Я погоджуюся з Вами, потрібно витісняти таких людей з ринку. Якщо ми не можемо зробити це прямо (щоб залишили місце), то будемо всіх попереджати щоб не відвідували ці лотки. Можливо людей менше ходитиме (колись), або в податкову хтось повідомить.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Магазини й послуги в Сквирі! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)