Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Конфесії Сквирщини

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Віра
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Світлана

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 04:27 pm    Тема повідомлення: Конфесії Сквирщини Відповісти цитуючи

Я вірю в Бога, триєдиного Бога. Ходжу в православну церкву. Інколи заходжу на служіння до Пятидесятників. Що там і там говорять про Бога, служать Йому. Хоча можливо трохи по різному. Хто що знає про них(чого я ще на знаю), в чому різниця між ними, чому вони не разом? Ті там, а ті там... Чекаю d'oh!
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
DANAI

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008 01:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені наприклад всеодно,чи моляться Аллаху чи ше комусь,Бог єдиний для всіх,тільки кожен називає його по-різному. Smile
Володимир

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 04:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я з тобою згоден, що Бог один. І кожен вирішує, де йому, і яким чином, зблизитися з Богом. Головне, щоб Бог був у тебе в серці. Cool
Андрій Олександрович
пастор

ПовідомленняНаписане: 15 листопада 2008 11:52 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Шалом! Самые важные отношения в мире - это с Богом. Мир с Богом приносит мир и порядок во всё остальное. Но этот мир приходит не на наших условия, а на Его. На каких? Спросите, раскажу.
Vinnichyk

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2008 10:00 pm    Тема повідомлення: ДЕСЯТЬ ЗАПОВІДЕЙ Відповісти цитуючи

Молімося брати і сестри ,щоб Господь дав розуму нашим керівникам згадати, що самі головні закони в десяти заповідях , що виконуючи їх ми спасаємо не тільки свої а й ближні душі. І не важливо до якої конфессії ти належиш.
Андрій Олександрович
пастор

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2008 01:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я с вами согласен. Молиться за власти - это повеление Бога, данное в Библии. Но спасение души не от 10 заповедей. Зачем пришёл Иисус?
Андрій Олександрович
пастор

ПовідомленняНаписане: 29 грудня 2008 10:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

шалом! Поздравляю всех с Рождеством Христовым и Новым годом! пусть свет звезды, которая привела мудрецов к Спасителю Иисусу, осветит и ваши жизни и также направит путь к Спасителю! Христос родился - славим Его! радости, мира, здоровья и Божьей благодати!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Віра Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)