Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
8 Березня 2008 року

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Свята
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Світлана

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 04:18 pm    Тема повідомлення: 8 Березня 2008 року Відповісти цитуючи

Хто як провів, відсвяткував це прекрасне свято?
Кому що подарували? Мені чоловік, крім всього іншого, подарував великий красивий букет тульпанів. Дуже люблю ці квіти. Very Happy
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
DANAI

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008 03:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

8 березня пройшло просто класно!!!!Відсвяткувала я його зі своїми подругами. Smile Всі кафе та бари були забиті,то прийшлось святкувати на вулиці,коло магазину "Подарунки" Laughing :lol:
Володимир

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 03:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А ми з дружиною провели цей день вдвох. Зїздили в Білу Церкву, гуляли по парку. Потім приїхали в Сквиру, додому. Накрили святковий стіл, посиділи. Взагалі насолоджувалися один одним. Було супер!!! Wink
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Свята Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)