Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
А что?

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Дозвілля
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Володимир

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2008 07:19 pm    Тема повідомлення: А что? Відповісти цитуючи

Так приступим к главе досуг.
Так , как я понимаю здесь хобби и досуг.
А что ни у кого никаких "хоббей" нету что ли?
Может у кого какое нибудь экзотическое хобби имеется?
Или простое обычное :D
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
DANAI

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2008 01:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Моє хоббі це танці.Дуже люблю танцювати!!!Звісно ж ходжу в РЦДЮТ,мені там дуже подобається!!!! Very Happy
Світлана

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 04:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Танці - це як музика, яка висловлюється рухами тіла. Тому я завжи була прихильником танців, професійних, елегантних танців. Щасти вам у навчанні. Wink
Особисто я дуже люблю подорожувати. Якщо б можна було б, то весь час подорожувала з країни в країну, з міста в місто, пізнаючи увесь світ, отримуючи массу пригод, та гарного настрою! Wink
DANAI

ПовідомленняНаписане: 13 березня 2008 08:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Подорожувати-це класно,але можливостей не так то багато!
Володимир

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2008 06:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

DANAI написав(ла):
Подорожувати-це класно,але можливостей не так то багато!

Повністью з тобою згоден. Якби мав десь 200 000 000 $ про всіляк випадок. Тоді подорожуй скільки хочеш. Very Happy
DANAI

ПовідомленняНаписане: 26 березня 2008 12:29 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ну і мабуть нам з Світланою по тисяч 100 кинув би.Ги)))) Very Happy
Володимир

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2008 03:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

DANAI написав(ла):
Ну і мабуть нам з Світланою по тисяч 100 кинув би.Ги)))) Very Happy

Звичайно! Даже но 100, а по 200 тисяч. Головне, щоб тільки, мав: чи виграв би, чи хтось подарував чи ще якось. Very Happy
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2008 06:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А моє хобі зараз - фотографія.
Я звичайно не фотограф а тільки учусь.
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2008 09:40 am    Тема повідомлення: подорожі Відповісти цитуючи

Щодо подорожей-то це просто супер. Кажете немає можливості??? Якщо так казати, то її ніколи не буде. Потрібно до чогось прагнути. Я, особисто бувала багато де, але нажаль тільки по Україні. Існує багато місць, про які ми не знаємо. Так багато мальовничих куточків, прекрасних краєвидів: море, Карпати, Полісся, Київщина, південь України... Подорожуйте!!! Я думаю що один раз в рік (чи хоча б в два роки) можна собі дозволити похати на 7-10 днів відпочити. Якщо немає можливості, то беріть палатки, спальні мішки, і гайда разом з сім’єю на відпочинок. В такий спосіб це просто супер, і багато коштів не потрібно. Very Happy Very Happy Very Happy
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2008 09:43 am    Тема повідомлення: хоббі Відповісти цитуючи

Щодо хоббі. Я також люблю фотографувати. Це просто супер.
також подобається плести з бісеру (в мене є картина), вишивати і готувати різні цікаві страви.
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Професіонал
Модератор
Модератор

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2008 09:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я люблю рибалити.
Вибериш буває зазделегіть місцину, підгодуєш рибку.
І раненько до річки.

Наловлюю риби і роблю з неї тараньку.

Смакота. Wink
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 18 листопада 2008 08:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Прикольно. Я риболовлю також люблю, але мені вдається небагато на ній побувати, адже з Києва майже нікуди. Коли приїдемо на дачу, так роботи непочатий край, не те що до рибалки!!!

Ух-х-х!!! Sad Нагадали, що я аж засмутилася!!!

В риболовлі для мене важливіше не риба, а сам процес і відпочинок від монотонних буднів!!!

Скоріше б літо!!!
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Дозвілля Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)