Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Свежая рыба

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Магазини й послуги в Сквирі!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Світлана

ПовідомленняНаписане: 14 січня 2008 07:04 pm    Тема повідомлення: Свежая рыба Відповісти цитуючи

Где купить? Эх, люблю хариуса. Но его больше всех, я бы и на плотву согласилась, для супчика.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2008 08:40 pm    Тема повідомлення: Re: Свежая рыба Відповісти цитуючи

Светлана написав(ла):
Где купить? Эх, люблю хариуса. Но его больше всех, я бы и на плотву согласилась, для супчика.

Приезжайте к нам в Белку в Сельпо , там выбор рыбы глаза разбегаються Laughing
Володимир

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 03:30 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В Білу Церкву їхати, витрачати час, додаткові гроші... Confused Невигідно!
Я взагалі не знаю, що то за риба - хариус?! Але думаю не гірша риба у нас в Сквирі продають на базарі. Хоч, свіжа (кожного базару), чи морожена (в ларьках). Мені подобається філе мороженого сома! Хоча на смак та колір друзів немає! Wink
Світлана

ПовідомленняНаписане: 11 березня 2008 04:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую всім за поради. Буду в Білій, обовязково завітаю в Сільпо. А поки-що буду шукати те що хочу, в Сквирі, на базарі. Angel
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 20 листопада 2008 06:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Світлана написав(ла):
Дякую всім за поради. Буду в Білій, обовязково завітаю в Сільпо. А поки-що буду шукати те що хочу, в Сквирі, на базарі. Angel

Да, в великих містах в супермаркетах такого товару просто море... Very Happy Very Happy Very Happy
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Магазини й послуги в Сквирі! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)