Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Медицинское обслуживание

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Краса та здоров'я
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
admin
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: 23 листопада 2007 01:18 pm    Тема повідомлення: Медицинское обслуживание Відповісти цитуючи

В нашем городе очень хорошее медицинское обслуживание. Это я так говорю, потому что я не болею и к врачам обращаюсь, если нужно пройти комиссию или перекомиссию. Что скажете вы?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail Відвідати сайт учасника
DANAI

ПовідомленняНаписане: 20 березня 2008 09:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

В нашому місті медики дуже хороші...........Але краще поїдьте в Білу Церкву!
Володимир

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2008 04:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

"Хороші" в якому сенсі? Справді добрі та хороші, чи поганенькі? Cool
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2008 06:22 pm    Тема повідомлення: Re: Медицинское обслуживание Відповісти цитуючи

admin написав(ла):
В нашем городе очень хорошее медицинское обслуживание.

Smile Very Happy Very Happy
РЖУ НЕМАГУ.
Я пад сталом.
Ты так больше не шути.
Доктор Андрій

ПовідомленняНаписане: 13 травня 2008 04:08 pm    Тема повідомлення: Re: Медицинское обслуживание Відповісти цитуючи

bigboy from bc-city.com написав(ла):
admin написав(ла):
В нашем городе очень хорошее медицинское обслуживание.

Smile Very Happy Very Happy
РЖУ НЕМАГУ.
Я пад сталом.
Ты так больше не шути.

А ти вилізь з під стола. І не смійся так, а то грижа вилізе. А медицина в нас непогано поставлена. все це я сам бачив і робив. Людей з того світу витягують. Не гірше,а то і краще, ніж в інших райцентрах.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Світлана

ПовідомленняНаписане: 16 травня 2008 02:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

DANAI написав(ла):
В нашому місті медики дуже хороші...........Але краще поїдьте в Білу Церкву!

Згодна з тобою. Наші Медики, дійсно хороші люди. Є, звичайно, "паршиві овечки" в стаді, та проте по них ми не судимо. І куди б не їздила, своє, рідне все одно краще.

Я в Білу Церкву єдине чого звертаюсь до лікарів, - то це по питаннях лікування зубів. Що не кажіть, але в Білій Церкві ця сфера більш розвинена. Wink

Але за інше нічого не можу сказати. Знаю лише, що у нас в Сквирі, у лікарні зараз триває ремонт Пологового відділення. І моя знайома, має ось-ось скоро стати мамою. То при виборі пологового будинку майже всі хочуть їхати у Володарку, а про Білу Церкву навіть нічого не хочуть чути. Склалося таке негативне відношення: минулі мами, які там народжували, розповідають, про дуже погане ставлення у пологовому будинку Білої Церкви. Я не заглублялася у подробиці, що саме там ставалось, але ось такий похмурий факт. Crying or Very sad
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2008 07:33 pm    Тема повідомлення: медичне обслуговування Відповісти цитуючи

Можливо й хороша медицина, але на власному досвіді зрозуміла що без знайомств ти нікому не потрібний. Можливо будете не згодні, але задумайтеся: і скажете що це так. То в швидкій допомозі паливо закінчилося, то черговий лікар спить випивший, а іноді просто, якщо це похила людина не виїзджає на виклик швидка. Гірко, але напривеликий жаль це дійсно так. Sad
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
DartZ

ПовідомленняНаписане: 06 листопада 2014 07:39 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

хто що може сказати про пологовий будинок: до якого лікаря краще звертатись? скільки коштує зараз родити дитину в Сквирі? які умови створені для пацієнтів?
Догори
lady_c

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2014 06:31 pm    Тема повідомлення: Пологовий будинок. Місто Сквира. Відповісти цитуючи

DartZ написав(ла):
хто що може сказати про пологовий будинок: до якого лікаря краще звертатись? скільки коштує зараз родити дитину в Сквирі? які умови створені для пацієнтів?

Наскільки мені відомо, то у Сквирському пологовому будинку, пару років тому робили капітальний ремонт. Але беручи до уваги європейські стандарти - нам ще до них дуже далеко.
Лікарі такі як і всюди - чим більше заплатиш, тим краще до тебе будуть відноситися. Confused
Догори
DartZ

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2014 09:31 pm    Тема повідомлення: Re: Пологовий будинок. Місто Сквира. Відповісти цитуючи

lady_c, дякую за відповідь.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Краса та здоров'я Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)