Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Какое масло заливать в двигатель?

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Авто
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Tatjana

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2018 07:21 pm    Тема повідомлення: Какое масло заливать в двигатель? Відповісти цитуючи

Здравствуйте! Загорелся индикатор масла на панели приборов, думала пропадет через время, но увы нет. Поехала в сервисный центр, там мне сказали, что нужна замена масла. Автомобиль Шевроле Авео 1.5, купила 2 года назад, с тех пор масло не менялось. Какое масло заливалось я не в курсе. Советуют Liqui Moly Leichtlauf Special LL 5W-30 за 400 грн литра. Подскажите, нормальное ли это масло и цена? Волнуюсь, что с меня неопытной только деньги сдерут... как обычно все бывает. Спасибо!
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Иван

ПовідомленняНаписане: 23 січня 2018 12:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Добрий день. Кілька уточнюючих питань до вас. В яких режимах експлуатується автомобіль (траса/місто), манера їзди (спокійна/агресивна), яким бензином заправляєтеся?
Догори
Tatjana

ПовідомленняНаписане: 23 січня 2018 02:54 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Эксплуатирую авто в основном по городу и спокойном режиме. Разогнаться особо нет где, так как яма на яме. На трассу выезжаю редко и не более 140 км. Заправляюсь обычно на ОККО 95 бензином!
Догори
Иван

ПовідомленняНаписане: 30 січня 2018 12:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Zhelezo написав(ла):
Liqui Moly Leichtlauf Special LL 5W-30 гарне масло, але для мене - дуже дороге, можна знайти дешевле. Як приклад, можете заливати Castrol Magnetic 10W40. Для нашого регіону і вашого стилю водіння ідельно подійде. Бажано звичайно при переході на нове масло промити мотор, можете для цього використовувати засіб Engine Flush. Також можна добавляти в масло присадки для покращення якості, я використовую CeraTec. Але це не обовязково, просто трішки буде менше росхід масла. Купуйте краще у офіціальних дилерів, так як зараз дуже багато підробок зустрічається і чим дорожче масло, тим більше вірогідність на неї попасти.

На майбутнє міняйте масло частіше, десь кожні 5-7 тисяч, це взагалі найкраща промивка двигуна. Впевнений, машина вам віддячить Smile

Останній раз внесено зміни: Иван (02 лютого 2018 09:34 pm), редаговано 7 раз
Догори
Tatjana

ПовідомленняНаписане: 01 лютого 2018 12:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Спасибо всем за помощь. В итоге все таки купила Liqui Moly Leichtlauf Special LL 5W-30 на заправке, побоялась брать дешевле из-за вероятности попасть на дрянь.
Догори
vetalbon

ПовідомленняНаписане: 26 листопада 2018 07:17 pm    Тема повідомлення: пыльник суппорта Відповісти цитуючи

Cуппорта, которые я перебрал, были суппорта от Виктории ) С тех пор я зарекся, что при ремонте суппортов, я буду всегда менять поршня.И вот настал тот день когда необходимо поменять пыльник суппорта газель https://gazel-avto.com.ua/p413274232-pylnik-paltsa-napravlyayuschej.html
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Авто Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2018  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)