Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Криза місцевого розливу - Газконтору на "вила"!

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
sharp121

ПовідомленняНаписане: 08 вересня 2014 05:25 pm    Тема повідомлення: Криза місцевого розливу - Газконтору на "вила"! Відповісти цитуючи

Здравствуйте.

У місті Сквира у місцевої газконтори криза. Не знаю, чи то мізків, чи то грошей. А можливо і того й іншого.

От пішов вже третій рік, як я піддаюся систематичного тиску з боку вказаної контори. Сьогодні прийшла, то десята, чи то одинадцята загроза відключити газ за несплату. Треба однак сказати, що, якщо спочатку в їхніх листах значилися тризначні цифри, то останнім часом запити місцевих газконторщіков треба віддати їм належне стали дещо скромніше. Оперують двозначними. Знову я їм заборгував грошей. На цей раз близько 100 гривень і знову погрожують відключенням. Воно б можна було посміятися над усім цим, якби хоч одного разу, я повторюю одного разу я не проплатив за користуванням газом. Всі ці рази, що приходили листи з погрозами після перевірки виявлялось, що не тільки з мого боку немає жодних заборгованостей, а як правило - навпаки. Після з`ясуванні обставин з"ясовувалось, що мала місце переплата за користуванням газом. Я повторюю, не було ні єдиного разу, коли газконторщики виявлялися праві.

І ось я думаю. Може їм на життя не вистачає? Може не вистачає чогось в голові раз вони готові йти на самі абсурдні способи зашибить, як кажуть, деньгу? Скільки можна терпіти ці знущання?! Адже ще живо в пам`яті, як одного разу прийшовши додому я знайшов вставлену в дверну щілину записку, де було сказано, що газ відключений, тому що я заборгував більше ніж триста гривень! Після перевірки з`ясувалося, що не я газконторі повинен, а вони мені, оскільки на рахунку виявилося десь близько 30 гривень невикористаних коштів.

Після того, як це з`ясувалося газ був підключений на П`ЯТИЙ !!! день !!! Це що там в цій газконторі таке коїться ?! Хто там працює? Звідки викопали таких працівників? Це я не говорю ще про хамство і безцеремонність перевіряючих лічильники, коли вони майже вламуються до тебе в будинок, тому що, бачте, вони "при виконанні"!

Я вас дуже прошу розібратися з тим, що відбувається.

Моя адреса: місто Сквира, вул. Комінтерну 3. Литвиненко Д. Г.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Freelancer

ПовідомленняНаписане: 15 вересня 2014 11:25 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
Це що там в цій газконторі таке коїться ?! Хто там працює? Звідки викопали таких працівників? Це я не говорю ще про хамство і безцеремонність перевіряючих лічильники, коли вони майже вламуються до тебе в будинок, тому що, бачте, вони "при виконанні"!

Ой, згоден з вами. Особливо, коли лічильники беруть на перевірку, то попадаються геть нечемні працівники.

Confused
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)