Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Сквирське та Білоцерківське водопостачання.

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Магазини й послуги в Сквирі!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
kostyan

ПовідомленняНаписане: 21 січня 2014 07:12 pm    Тема повідомлення: Сквирське та Білоцерківське водопостачання. Відповісти цитуючи

Пропоную обговорити якість води, яку постачають центральні водогони міста Сквира та Біла Церква. Порівняти та висловити свою думку, яка вода краща, які плюси та мінуси.
Скажімо я - людина, яка мешкає у місті Сквира, завжди вважав, що сквирська вода центрального водопостачання - занадто погана та брудна.
Але нещодавно побував у гостях у родичів міста Біла Церква, вони мешкають у квартирі і користуються центральним водопостачанням.
Після того, як я скуштував воду, яку їм постачають - я почав цінувати воду у місті Сквира, почав по-іншому відноситися до питання води у себе дома. Тут є і свої плюси, і свої мінуси.
По-перше - плюс, вода постачається безперебійно, як гаряча, так і холодна. Ну, більше грає роль той фактор, що є гаряча вода - дуже зручно.
По-друге - мінус, вода має неприємний специфічний смак. Навіть, коли перекіпятити її, вона залишає при собі цей смак.

Підводячи підсумок моєї думки, я вважаю, що вода у місті Сквира і чистіша, і приємніша для вживання. А те, що немає гарячої води, то можна закіпятити самому, або ж встановити неохідне обладнання у себе дома. Скажімо, бойлер.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Магазини й послуги в Сквирі! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)