Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Дивна передплата газети «Вісник Сквирщини»

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
EVA

ПовідомленняНаписане: 10 квітня 2013 11:54 am    Тема повідомлення: Дивна передплата газети «Вісник Сквирщини» Відповісти цитуючи

Дуже чомусь дивно, на мою думку, поводить себе редакція газети «Вісник Сквирщини». Дана газета користується значним попитом як у місті, та і в усьому районі. У кінці 2012 року тривала передплатна компанія на наступний рік, і я хотіла передплатити нашу, сквирську газету на перше півріччя 2013 рік. Думаю невелика сума, близько 51 грн., і я буду в курсі того, що відбувається у нашому місті. Але що ж мене змусило відмовитися від мого рішення? На превеликий жаль – самий зміст газети став геть не цікавим. Тут іде передплатна компанія, газета навпаки повина бути засипана цікавинами, привертати свою увагу всіх і кожного. Але ж ні – сухий зміст, не цікаві сторінки, одним словом макулатура, хоча до цього газета так насичено передавала нотки життя міста та району (я й хотіла її за це передплатити).
На сьогодні, другий квартал, передплатна компаній – і знову та ж сама ситуація. Майже сухі сторінки, немає жодного бажання передплачувати, хоча на першій сторінці кожного номера оголошення з ціної передплати.
Якось дивно, погодьтесь. У пік передплати – газета повинна бути соковитою та інформативною, а насправді спостерігається інша картина.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Юлия

ПовідомленняНаписане: 12 квітня 2013 03:50 pm    Тема повідомлення: Чому не здійснили передплату в нашу ЦРБ? Відповісти цитуючи

Я з вами згодна EVA, якась дивна поведінка, я підтверджую - таке відбувалося, я помічала.
А далі, продовжуючи говорити про дивну передплату газети «Вісник Сквирщини», хотілося б спитати відповідального: «Чому не передплатили дане видання у нашу Центральну районну бібліотеку? Що у дорослу, що у дитячу - однакова ситуація. Що трапилося?» Минулі роки так справно відбувалася передплата у нашу центральну бібілотеку, можна було прийти переглянути свіжий номер, а зараз - щось ніби зламалося. Прийшла, запитую про газету, а мені повідомляють таку новину, жлобської передплати. Є ж повно редакційної передплати. То що не можна було включити туди і бібліотеку. Я не кажу вже за усі бібліотеки, які є у нас у місті та районі, по школах й інших установах. А це ж - Центральна районна бібілотека! Туди усі приходять, від малого і до великого, це ж - основний інститут інформації у місті та й районі.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)