Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Бувальщина «Серденько моє»

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Моя родина
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Freddy

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2013 01:15 pm    Тема повідомлення: Бувальщина «Серденько моє» Відповісти цитуючи

Борис Васильович все життя грав на сільській сцені різні ролі. І майже кожного разу, пізно ввечері приходив додому напідпитку. Дружина, гарячоока і ревнива, щоразу зустрічала свого милого лайкою.
І от якось, під гарним хмільком, вирішив Борис Васильович пожартувати над своєю половиною. А ще довідатися – чи не вчащає хто до неї? Тож після вистави, не змиваючи намальованих вусів та бороди, у вивернутому кожусі та чужій шапці, постукав він у вікно власного будинку і хрипким голосом попрохав:
– Відчини, серденько моє.
...Із тих пір вже багато часу минуло. Але й тепер, як хто запитає, чи ж упізнала його тоді дружина, Борис Васильович торкається рукою того місця на голові, де була велика ґуля, і задумливо каже:
– Хто його зна? Але мені здається, що таки не впізнала. Бо добряче гупнула качалкою.

Підготував Михайло ШИРОКУН із села Бовтишка, Кіровоградська область
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Професіонал
Модератор
Модератор

ПовідомленняНаписане: 07 квітня 2013 07:46 pm    Тема повідомлення: Бувальщина ще та! Відповісти цитуючи

Бувальщина ще та! Wink Але таким способом можна перестаратися і відправити чоловіка на той світ. Краще використовувати більш безпечніші способи, щоб дізнатися чи вірна вам ваша половинка.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Моя родина Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)