Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Голосливі місцеві випуски радіостудії «Шанс»

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
chyzh_levan

ПовідомленняНаписане: 26 січня 2013 06:29 pm    Тема повідомлення: Голосливі місцеві випуски радіостудії «Шанс» Відповісти цитуючи

Останнім часом, у центрі нашого міста голосливо лунають випуски місцевої радіостудії «Шанс». Як колись у СРСР, у гучномовці повідомляли населення про певні події, скажімо під час Великої Вітчизняної Війни. І тож гарлає добряче, голосно! Це вже продовжується тривалий час. І я хочу запитати усіх: «Чи потрібно взагалі таке мовлення? Чи його хтось слухає? Чи приносить воно користь мешканцям міста?» Мені, особисто, – це не подобається і не приносить жодної користі!!!
Спочатку, як тільки перші рази вмикали, я тільки здогадувався що це. Але чим далі, тим більш вкоріненно відбувається подібне лунання радіо. Можливо, потрібно покласти край цим виступам? Можливо достатньо того, що сквирське радіо виходить в ефір звичайним чином, в кожну оселю, кожному по бажанню, через гучномовець?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Aleksionis

ПовідомленняНаписане: 27 січня 2013 05:13 pm    Тема повідомлення: Радіо слухаю дуже рідко Відповісти цитуючи

Я радіо слухаю дуже рідко. Іноді, коли за кермом, в авто. Що до подібних виступів сквирського радіо - чув від інших, самому не доводилося. Але за відгуками, які говорили, ті хто чув - зовсім не цікаві випуски, та й слухати, у них, не було жодного бажання, для чого мовляв тарабанитися так на всю Сквиру.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Turbo

ПовідомленняНаписане: 18 лютого 2013 08:20 pm    Тема повідомлення: Я категорично проти таких голосних випусків Відповісти цитуючи

Я категорично проти таких голосних випусків. Таке враження, що ми повертаємося назад в минуле, хоча прогрес летить вперед повними темпами.
У місті Сквира та й в усьому районі потрібно транслювати радіо - радіохвилями. І кожний, хто буде мати бажання, зможе без проблем його почути. За цим майбутнє, і нам не потрібно повертатися в минуле.
Я б слухав таке радіо, у мене і радіоприймач є. Тільки, якщо трансляція буде відбуватися у подібному вигляді, то потрібно дуже гарно освідомити населення, щоб знати відповідну частоту та самий час трансляції.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)