Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Гумореска «Висока активність»

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Гумор
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Freddy

ПовідомленняНаписане: 05 листопада 2012 05:05 pm    Тема повідомлення: Гумореска «Висока активність» Відповісти цитуючи

З приводу недавніх виборів, пропоную прочитати гумореску «Висока активність», її автор Михайло ПРУДНИК.

«Висока активність»

На недавніх виборах у нашій Веселій Калинівці така придибенція приключилася!.. Рано-вранці, коли усі поснідали, і село вже не мукало, не кувікало, і не кукурікало, а члени виборчої комісії рядком повсідалися за робочим столом, на порозі дільниці з'явилася баба Настя. Точніше, Анастасія Іванівна Варакута, номер дев'яносто дев'ятий у списку виборців. Дехто у селі думав, що вона вже давно померла. Бо на вибори останні десять років не ходила. Та й на вулиці чи на городі майже не з'являлася. А тут заходить, у квітчастій хустині, із сухою паличкою із ліщини і – мобілка біля вуха. А за нею – ціла юрба.
    – Може, це міжнародна спостерігачка під бабу Настю загримувалася? – сполошився голова виборчої дільниці Валерій Дмитрович Стрибунець. – За бабу ще ніхто не голосував?
    – Ні! – прошепотів його заступник Анатолій Микитович Боярин, зазирнувши у свої папери.
    А тим часом баба Настя підійшла до Стрибунця і, як йому здалося, з англійським акцентом запитала:
    – А де тут у вас відеокамера? – при цьому вона весь час тримала мобілку біля вуха.
    – Та он... У куточку... Під стелею... – тремтячою рукою показав Стрибунець. – Почепили, як закон велить...
    – Ага, бачу... Не обдурили... Є! А то в районній газеті читала, що усіх пенсіонерів забезпечили на зиму дровами. А мені хоча б хто криву поліняку привіз. Хоч оцією хворостиною усю зиму пали!.. – підняла догори свою палицю Анастасія Іванівна.– Бреше перед виборами, хто як може. А камера справна?!
    – Не хвилюйтеся, працює. Ми перевіряли. І навіть об'єктив сьогодні тричі спиртом протирали.
    – Вірю, вірю! – шморгнула носом баба Настя. – Алло, Віталику, бачиш мене?! Ні? Ану відійдіть убік, – відсторонила вона палицею Стрибунця. – Бо на мене онук хоче подивитися. Зайшов через інтернет на нашу дільницю. А тепер, Віталику, добре бачиш? Усіх?! І тата з мамою?! Та усміхайтеся! – повернулася вона до сина з невісткою. – Вас же, можна сказати, як Поплавського, по телевізору показують. А ото твої тітки, дядьки, триюрідні брати... Ану кучніше ставайте. Усіх упізнаєш? Ну, я їм пізніше мікрофон... Чи пак, мобілку дам, побалакаєш. Як справи питаєш? Крутимося, хе-хе, як мухи в окропі... Здоров'я, звичайно, уже не те. Ноги крутить на погоду, аж наперед п'ятками вивертаються. Мабуть, завтра будуть передавати про штормове попередження... Я уже самому Куйбіді дзвонила. Щоб не чекали метеоспостережень... Картоплю викопали. Гарна бульба! Вистачить і нам, і свиням, і на продаж. Воно ж, правда, ціна на неї така, що, мабуть, колорадські жуки регочуть. Якби у них були гроші, то вони б більше платили, щоб ми для них картопельку саджали... Яблуня у баби Людмили, яку ти з хлопцями, коли був маленьким, ще зеленцем обносив – всохла. А он і Людмила Володимирівна! Людо, іди-но сюди! Я у прямому ефірі, з онуком балакаю. Нехай і тебе побачить!..
    – Настасіє Іванівно! – нарешті оговтався голова виборчої дільниці. – Ви ж прийшли віддати свій голос...
    – Правильно! Раніше, я мовчки вкидала в урну свій бюлетень. А тепер хочу на весь голос заявити... Нехай в інтернеті бачать, що ніхто немовчить! Чи ви хочете, щоб я пройшлася по всьому виборчому списку?! Будь ласка! Дорогу, Віталику, так до села і не зробили. Хоч і ліві, і праві перед попередніми виборами обіцяли!
    – Бабо Насте! – мало не на коліна став перед нею Стрибунець. – Ви ж нам вибори зірвете! А мені голову... Це ж, якщо кожен виборець перед відеокамерою галабалакатиме з родичами, то...
    І тільки він отаке сказав, як на виборчій дільниці стало майже порожньо. Усі побігли додому, щоб підзарядити мобільники та зібрати усю рідню і повідомити своїм синам, онукам, котрі живуть далеко від них, номер дільниці, де вони зараз будуть голосувати, і де їх можна побачити через інтернет.
    ...Того дня перед відеокамерою виборчої дільниці сміялася, плакала, співала, танцювала уся Весела Калинівка. Аж поки не закінчилося голосування.
    І міжнародні спостерігачі приїздили. І у своїх протоколах відзначили: «Такої високої активності виборців, як у Веселій Калинівці, ми ще не бачили!»
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Turbo

ПовідомленняНаписане: 10 листопада 2012 12:05 pm    Тема повідомлення: Вибори для нас - це завжди щось комічне Відповісти цитуючи

Да-а-а... Вибори для нас - це завжди щось комічне. Very Happy
Догори
qvertino

ПовідомленняНаписане: 31 січня 2013 08:09 pm    Тема повідомлення: Гумореска - супер! Відповісти цитуючи

Ну коли ще можна так поспілкуватися з ріднею безкоштовно, та ще якщо рідня живе далеко. От і винайшли можливість, не розгубилися. Very Happy
Гумореска - супер!
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Гумор Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)