Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Точність – ввічливість королів!

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Альтанка
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
lady_c

ПовідомленняНаписане: 29 листопада 2012 05:34 pm    Тема повідомлення: Точність – ввічливість королів! Відповісти цитуючи

Я на 100% впевнена, що серед ваших знайомих знайдеться як мінімум декілька особистостей, які всюди спізнюються. Вони не тільки самі страждають, а й «мучать» оточуючих. Вони отримують вічні претензії від начальства, друзі на них ображаються, вони змушені придумувати все нові, більш витончені відмовки, а потім, коли вже пізно, розуміють, що їм вже ніхто не вірить.

Що ж, у мене є дуже гарний спосіб, як правильно розподіляти свій час, завжди і скрізь встигати. Потрібно перехитрити час! «Як це можливо?» – запитаєте ви – «Дуже просто!»

Переведіть свій годинник трохи вперед. Моя знайома з патологічним діагнозом «повна відсутність почуття часу» раптом почала приходити на роботу все раніше і раніше. На запитання: «Що трапилося?» - вона лише здивовано знизувала плечима. Правда відкрилася досить скоро. Її годинник почав поспішати. Знайома не стала переводити його назад, зате почала приходити вчасно. Ось так.

У кого ще є поради, як всюди і скрізь бути вчасно?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Альтанка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)