Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Транспорт, транспорт, транспорт!!!

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
sharp121

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012 06:02 pm    Тема повідомлення: Транспорт, транспорт, транспорт!!! Відповісти цитуючи

Якби я БУВ ... Слухайте, скільки можна ще терпіти безпрєдєл транспортників? Чому таке хамство на перевезеннях? Якщо я плачу за рейсовий автобус то чому мене везе бомбила - воділа який гальмує на кожній зупинці щоб набивати свою калитку? Хай беруть тоді оплату як за маршрутне таксі! Це буде вдвічі менше, але вдвічі чесніше. Далі. коли я плачу за квиток, за ЩО я плачу? Тільки за перевезення? За доставку мене з пункту "А" в пункт "В"? У вартість квитка музичний супровід не входить? Так чому ж ці воділи - бомбили включають на весь салон це маразматичне радіо танек - саньок, блондинок - веселі яйця? цю маразматичну попсу - шансон? мені це не трафить!!! ХТО, я хочу запитати, мене везе? Якщо той хто слухає таке з дозволу сказати, "радіо", то я б попросив тримати від мене подалі таких "водіїв", тому що їх розумовий коефіцієнт для такої відповідальної роботи як перевезення людей явно недостатній! Мер, ти ж начебто, на роботі у народу, чому б не зробити хоч щось для цього самого народу?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Берегова Ірина

ПовідомленняНаписане: 08 листопада 2012 07:17 pm    Тема повідомлення: Звичайно, є такі водії, про яких ви кажете... Відповісти цитуючи

Звичайно, є такі водії, про яких ви кажете. Але не всі такі... Є досить, навіть, непогані люди.
Але такого хамства на перевезеннях не повинно бути. Тут я з вами повністью згодна.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)