Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Косметика AVON в Сквирі

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Краса та здоров'я
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи знайомі ви з компанією Ейвон?
Так, я консультант
50%
 50%  [ 1 ]
Так, я клієнт
50%
 50%  [ 1 ]
Ні, я не знаю таку компанію
0%
 0%  [ 0 ]
Ні, але хотілося б дізнатись про неї
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 2

Автор Повідомлення
Соната

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2008 11:14 am    Тема повідомлення: Косметика AVON в Сквирі Відповісти цитуючи

Всім привіт. Smile Мене в Сквиру направили по роботі. Я менеджер компанії ЕЙВОН. Я вже встигла познайомитись з багатьма консультантами у вашому місті і районі. Моя робота полягає в тому, що я навчаю і підтримую нових консультантів, а також навчаю координаторів єфективно працювати. У вашому місті і районі з вересня місяця відкривається 2 вакансії координаторів у нашій компанії - це люди, які мають цікаву роботу і достойну заробітну плату+премію+кар"ерний ріст. Мені б хотілося в цій темі спілкуватись як із представниками нашої компанії так і з клієнтами. Що подобається, а що ні, які труднощі виникають... Буду рада відповісти на будь-яке питання. Smile
Обухова Алла

ПовідомленняНаписане: 15 жовтня 2012 12:19 pm    Тема повідомлення: Краса повинна бути природньою. А не лакованою та глянцевою. Відповісти цитуючи

Краса повинна бути природньою. А не лакованою та глянцевою. І всі ці косметичні засоби красивій жінці ні дочого. До того ж бува продають косметику, у якої термін придатності вже давно закінчився, мабуть ніхто не хотів купувати...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Берегова Ірина

ПовідомленняНаписане: 19 жовтня 2012 07:05 pm    Тема повідомлення: Краса повинна бути природньою Відповісти цитуючи

Згодна з вами Алла:
Цитата:
Краса повинна бути природньою. А не лакованою та глянцевою.

Але трішки причепуритися не завадить. Не можна бути такою консервативною. Wink
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Краса та здоров'я Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)