Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Газета "Вісник Сквирщини". Чи потрібна вона?..

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Turbo

ПовідомленняНаписане: 22 лютого 2011 10:57 am    Тема повідомлення: Газета "Вісник Сквирщини". Чи потрібна вона?.. Відповісти цитуючи

Мабуть всі, хто працює в державних установах (та й не тільки), стикалися з питанням передплати газети "Вісник Сквирщини". Я маю на увазі примусової передплати газети !? Shocked
Тобто, я взагалі немаю наміру її передплатити, але приходить вказівка керівництву, що всі працюючі повинні передплатили цю газету. Так сказати "підтримати газету". Think
Так от, я хотів би поговорити тут про те, чи взагалі потрібна нам, Сквирянам, ця газета? Хто що скаже? Навіщо примусово заставляти людей її передплачувати? Чому іншу газету "Провінція POST" ніхто не змушує передплачувати? І вона доволі користується великим попитом у місті та районі?

Знаєте, я не проти виписати, передплатити і читати цікаву газету чи журнал. Але коли я вже передплатив газету "Вісник Сквирщини" і почав отримувати перші переплачені номери, я був досить вражений. Нічого корисного для себе, для своєї родини, я там не знайшов і не знаходжу.
Просто складаю кожний номер, як макулатуру. Звичайно, там не голі сторінки, але на мій погляд, газета нудна і пуста за змістом. Confused
Можливо головному редактору треба зробити якесь опитування громадян чи щось інше, щоб знати що потрібно відображати в газеті, щоб вона була цікавою та корисною? Щоб навіть, коли проходить примусова передплата, то передплатники не були розчарованні в тому, що передплатили газету, що просто викинули на вітер гроші...

Так чи потрібна нам газета "Вісник Сквирщини"? Хто що скаже? Може в когось інший погляд, інше відношення до газети?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
promin02

ПовідомленняНаписане: 08 березня 2011 05:15 pm    Тема повідомлення: Re: Газета "Вісник Сквирщини". Чи потрібна вона?.. Відповісти цитуючи

Все що є має право на життя, навіть тоді коли воно нас дратує.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 25 березня 2011 08:21 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Та газета хай буде , може просто головного редактора змінить Very Happy
Olen'ka

ПовідомленняНаписане: 28 липня 2011 11:47 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Комусь газета подобається, то й справді хай буде, звичайно ж, без примусової передплати. Особисто я надаю перевагу "Провінції", на мій погляд, у ній статті більш "гострі", а у "Віснику..." гнуть одну лінію: вихваляють правлячу партію, брехні багато. Ще була вражена, коли в моєму листку з самостійного пошуку роботи (від центру зайнятості) хтось із колективу редакції написав: "Свободних місць немає", просто безграмотно.
Догори
sharp121

ПовідомленняНаписане: 31 липня 2011 09:44 pm    Тема повідомлення: Які "газети" такі й редактори... Відповісти цитуючи

"Провінція" як і "Вісник" - тенденційні проплачені видання. Журналюги словом. Не вірю ні тій ні іншій. Особисто знайомий з редакторами обох "газет"... які "газети" такі й редактори.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Сквира сьогодні Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)