Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Розкажіть про себе!
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Ласкаво просимо!
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2008 03:40 pm    Тема повідомлення: Re: Привіт! Відповісти цитуючи

Привіт Світлана, моє ім’я так і є — Людмила. Я з м. Києва, але достатньо часто буваю в Сквирі. А ти зі Сквири???
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Світлана

ПовідомленняНаписане: 11 листопада 2008 09:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

....................................................
Дуже приємно, Людмила. Smile

Так, я мешкаю в Сквирі. Exclamation

Arrow Чому ти достатньо часто буваєш в місті Сквира? У тебе тут живуть твої родичі чи друзі? Чи може по роботі потрібно приїздити? Чи ще щось? Question

Розкажи, тобто напиши, будь-ласка.
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 13 листопада 2008 01:47 pm    Тема повідомлення: Привіт Світлано!!! Відповісти цитуючи

Дякую що написала!!!

Ні, я народилася і живу в Києві, а в Сквирі буваю часто томущо мої батьки зі Сквирськього району. В нас є дача в селі... Іноді ми туди їздимо. А влітку коли у всіх відпустка взагалі проживаємо. А ти працюєш чи навчаєшся??? Де працюєш, або ким будеш (якщо навчаєшся), якщо не секрет де саме ти проживаєш в Сквирі, і скільки тобі років??? Дякую, чекаю з нетерпінням відповідь. Smile Smile Smile
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Світлана

ПовідомленняНаписане: 13 листопада 2008 04:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

.................................................................................
Так, влітку в Сквирі та й по всьому районі дуже добре, гарно. Wink
А працюю я (якщо це так можна назвати) домогосподаркою у власній сім"ї. Чоловік підприємець... Живу в Сквирі в районі "Діхтярня", за ставком, як від ліцею та через 6 садік перейти. Exclamation
Скільки мені років не скажу, буде таємницею. Cool
Ludmilk@

ПовідомленняНаписане: 14 листопада 2008 09:00 am    Тема повідомлення: Привіт Світлано!!! Відповісти цитуючи

Вибач, але я не знаю цього району. Де ліцей так, часто там гуляла. А ось де 6-й дитячий садочок-ні. Я знаю є садочок недалеко від військомату, біля речового базару.
А чому не хочеш працювати не лише на сім’ю, адже спілкування з людьми на роботі це цікаво. Чим займається твій чоловік???

А ти, взагалі, хто за професією???
Olen'ka

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2009 08:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мене звати Ольга, 27 років. Живу в Сквирі, працюю вчителем: викладаю українську мову та літературу. Виховуюю доньку.
Догори
Світлана

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2009 07:22 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Olen'ka написав(ла):
Мене звати Ольга, 27 років. Живу в Сквирі, працюю вчителем: викладаю українську мову та літературу. Виховуюю доньку.

Радо вітаю Вас, Ольга, на даному форумі міста Сквири! Wink
Igor

ПовідомленняНаписане: 06 жовтня 2009 07:10 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Меня зовут Игорь я из Росии из г.Ярославля. Никогда не был в Сквире и в Украине вообще, но в сквире у меня жил дедушка (хотя я его тоже никогда не видел). Теперь вот разыскиваю родственников.
Догори
lili4ka

ПовідомленняНаписане: 09 липня 2011 11:09 am    Тема повідомлення: Привіт!!! Відповісти цитуючи

Мене звати Ліля живу я в м.Київ в Сквирі буваю кожного літа Very Happy Для мене Сквира це: свіже повітря, яскраве снечко та хорошій настрій
admin
Адміністратор

ПовідомленняНаписане: 12 липня 2011 09:19 pm    Тема повідомлення: Re: Привіт!!! Відповісти цитуючи

lili4ka написав(ла):
Мене звати Ліля живу я в м.Київ в Сквирі буваю кожного літа Very Happy Для мене Сквира це: свіже повітря, яскраве снечко та хорошій настрій

Дуже приємно.
Особливо коли так гарно відгукуєтеся про Сквиру.
Сподіваюсь вам у нас сподобається. Wink
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Ласкаво просимо! Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)