Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Альтанка
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
MAPIHA

ПовідомленняНаписане: 14 квітня 2009 01:49 am    Тема повідомлення: 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи Відповісти цитуючи

Наближаєця печальна дата для Украіни, 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи і хотілось щоб "skvira.com" опубліковала список ліквідаторів Чорнобильскоі катастрофи м. Сквира які ціною власного здоров'я врятували світ від радіактивного забрудненя.З повагую Марина
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 16 квітня 2009 08:27 pm    Тема повідомлення: Re: 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи Відповісти цитуючи

MAPIHA написав(ла):
Наближаєця печальна дата для Украіни, 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи і хотілось щоб "skvira.com" опубліковала список ліквідаторів Чорнобильскоі катастрофи м. Сквира які ціною власного здоров'я врятували світ від радіактивного забрудненя.З повагую Марина

По - перше ,я також з повагою відношусь до людей .які ціною свого життя і здоровя ,ліквідовували катастрофу.Вічна їм шана і память.
По - друге , якщо хтось буде складати список ліквідаторів , то хай вже включають і район . бо в селах то також люди , їм буде обідно , що не згадали.
А по- третє , МАРІНА якщо ви така ініціативна і чуйна людина , що зразу після регістрації на сайті перші три свої повідомлення присвячуєте темі чорнобильців , то може не потрібно давати ніяких доручень адмінам . а самій зібрати списки ліквідаторів і викласти їх на сайті . Ми будем Вам вельми вдячні.
MAPIHA

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2009 12:28 am    Тема повідомлення: 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи Відповісти цитуючи

Я хочу спитати вас люди добрі чому до мене ніхто на форумі не сказав ні слова про ліквідаторів, тимпаче наближаєця день 26 квітня. Чи може забули про цей день? про цих людей? Адмін повинен звернутись в міську раду, щоб вона надала списки ліквідаторів Сквири і Сквирського района і розмістити його на сайті. Я хочу звернутись до адміна,Ви взяли назву міста для свого сайта, а в місті живуть люди а серед них ліквідатори аварії на Ч.А.С які ціною свого здоров'я і життя врятували світ і треба відати ім шану при житті а не після.
Догори
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 21 квітня 2009 04:07 pm    Тема повідомлення: Re: 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи Відповісти цитуючи

MAPIHA написав(ла):
Я хочу спитати вас люди добрі чому до мене ніхто на форумі не сказав ні слова про ліквідаторів

Марина на цому форумі ( як і в усьому інтернеті ) , в основному , молодь, яка 86 рік або зовсім не памятає або дуже смутно.Навіть я в свої 30 років зовсім не памятаю 86 й рік. Літніх людей тут мало.
А політика нашої держави. щодо висвітлення цієї проблеми , була наскільки скромна , що на сьогоднішній день , катастрофа 86 року . питання мяко кажучи не актуальне. Sad
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 21 квітня 2009 04:11 pm    Тема повідомлення: Re: 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи Відповісти цитуючи

MAPIHA написав(ла):
Адмін повинен звернутись в міську раду, щоб вона надала списки ліквідаторів Сквири і Сквирського района і розмістити його на сайті.

По перше (це моя думка) - Адмін нікому нічого не винен.
По друге -після таких заяв , закрадається думка. а навіщо це Марині так необхідні списки чорнобильців.
MAPIHA

ПовідомленняНаписане: 26 квітня 2009 05:17 am    Тема повідомлення: 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи Відповісти цитуючи

Добродій з Білоі Церкви, мені ці списки непотрібні,а потрібні вони вам і всім тим хто нічого не знає про аварію Ч.А.С і про людей- які ліквідовували цю катастрофу ціною свого здоров'я і життя і також всім тим хто вважає "що катастрофа 86 року питання мягко кажучи неактуальне" це був вислів з вашої відповіді на форумі.Ви не хочете нічого знати про цих людей,а серед них можуть бути ваші рідні і знайомі.
Цих людей повинні знати молодь і шанувати іх.
Догори
bigboy from bc-city

ПовідомленняНаписане: 26 квітня 2009 08:57 pm    Тема повідомлення: Re: 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи Відповісти цитуючи

MAPIHA написав(ла):
мені ці списки непотрібні,а потрібні вони вам і всім тим хто нічого не знає про аварію Ч.А.С

Шановна добродійка зі Сквири , чи звідки ви там.
Я ж Вам популярно розжував, що політика держави така що , питання на сьогодні не саме актуальне , згадують про нього тільки в день трагедії.
І якщо навіть адмін викладе список з 100 чи 1000 чоловік по сквирі і району на сайт (враховуючи активність відвідування форуму) , від цого нічого в житті ні чорнобильців, ні відвідувачів сайту не зміниться. Smile
Якщо хтось і прочитає всі прізвища з того списку , знайомих людей , кожна людина знайде може 2 може 10.всі остальні то буде просто список прізвищ які завчати на память ніхто не буде.
Наприклад серед знайомих моїх батьків є 3 чоловіки що були в Чорнобилі , я чув від них безліч ситуацій що стались з ними в Чорнобилі , і чув ситуації , як важко ім було вже після повернення доказати , що вони там були і отримати посвідчення ліквідаторів. І цих людей я знаю , слухаю , поважаю , допомагаю.
Знаючи менталітет нашого народу з упевненістю скажу ніхто ці списки викладати на форумі не буде і саме тому в попередніх постах я Вам радив зробити це самостійно , якщо Ви поважаєте цих людей.
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Альтанка Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)