Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
На какую тему вы хотели б поговорить?
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Побажання
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
MAPIHA

ПовідомленняНаписане: 19 квітня 2009 12:34 am    Тема повідомлення: 26 квітня- день Чорнобильскоі катастрофи Відповісти цитуючи

Я хочу спитати вас люди добрі чому до мене ніхто на форумі не сказав ні слова про ліквідаторів, тимпаче наближаєця день 26 квітня. Чи може забули про цей день? про цих людей? Адмін повинен звернутись в міську раду, щоб вона надала списки ліквідаторів Сквири і Сквирського района і розмістити його на сайті. Я хочу звернутись до адміна,Ви взяли назву міста для свого сайта, а в місті живуть люди а серед них ліквідатори аварії на Ч.А.С які ціною свого здоров'я і життя врятували світ і треба відати ім шану при житті а не після.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Побажання Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)