Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ)

Місце для спілкування про Сквиру, Сквирський район, про Україну й про увесь світ!
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!
Ваш улюблений мультфільм!

Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Кіно й мультфільми
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
Професіонал
Модератор
Модератор

ПовідомленняНаписане: 17 листопада 2008 09:30 pm    Тема повідомлення: Ваш улюблений мультфільм! Відповісти цитуючи

Хоча я вже й дорослий, але мені подобаються мультфільми Very Happy .
Не такі що зовсім дитячі, а такі нормальні Wink .

Скажімо комічні чи якісь цікаві, пригодницькі.
Коли був побачив вперше мультфільм "Шрек", то дуже був задоволений Surprised .

Та й інші мультики тоже добрі, гарно зроблені: це і "Барток", "Дорога до Ельдорадо", "Корпорация Монстров", "Суперсемейка" та багато інших.

А ви, який останній, цікавий мульфільм дивилися?
Поговоримо? Wink ...
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Olen'ka

ПовідомленняНаписане: 12 березня 2009 08:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А я люблю старі радянські мультики. Наприклад, "Вінні-Пух..." : "Сова! Открывай, медведь пришел!", "Ну, если у вас больше ничего нету...", "Это все от того, что кто-то слишком много ест"... Ще люблю мультфільм "Тайна третьей планеты" - це ще з дитячого захоплення книжками Кіра Буличова. Можна згадати багато цікавих мультиків, до того ж мультиків з тонким гумором.
Догори
Світлана

ПовідомленняНаписане: 04 квітня 2009 07:35 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я, коли була дитиною (згадую), то дивилася ці (радянські) мультики, бо було цікаво, чисто у художньому сенсі. А тепер, коли вже стала дорослою, і переглядаю їх знову, то бачу, що багато чого в цих мультиках було і є того, що впливає на виховання та розвиток дитини, у гарному сенсі. Було і є якось кумедно, дотепно й виховуючи, без всіляких там страшилок та ненависті, жорстокості. Наприклад, "Вінні-Пух".
Оксана

ПовідомленняНаписане: 08 травня 2009 05:48 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мені подобається мультфільм Жыл-был пёс.'Laughing'
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
kabriol2015

ПовідомленняНаписане: 03 листопада 2017 02:46 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Доброго дня, шановні. Мені завжди подобалися мультфільми про козаків. Особливо "Як козаки в футбол грали" Час від часу переглядаю ці мультфільми онлайн на порталі - http://vipvidos.info/online/206194-%D1%8F%D0%BA+%D0%BA%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%B8 Там взагалі дуже багато цікавого і безкоштовного контенту
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    Суспільно-інформаційний портал "Місто Сквира" (ФОРУМ) -> Кіно й мультфільми Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Сторінка 1 з 1
Оцифрування, послуги з обробки відео й аудіо у місті Сквира!

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі
Авторське право © 2007 - 2016  Зеленський Сергій Миколайович  -  Усі права захищені.
Копіювання матеріалів дозволене тільки з видимим посиланням на джерело: http://www.skvira.com
Хостинг сайту наданий і здійснюється компанією HostPro.ua (м. Київ, Україна) далі
Тематический индекс цитирования Яндекса (тИЦ)